اکران فیلم سینمایی هاری با حضور الناز حبیبی و سمیرا حسن پور!

اکران فیلم سینمایی هاری با حضور الناز حبیبی و سمیرا حسن پور! سینمای ایران و جهان

بازیگری که مردمش را از بالا به پایین نگاه می کند و ماشین یک میلیاردی سوار می شود نمی تواند در قالب قشرهای مختلف جامعه در سینما حضور داشته باشد و نقش آنها را بازی کند

هاری فیلمی به کارگردانی امیراحمد انصاری، نویسندگی امیرعلی محسنین و تهیه‌کنندگی مهدی مددکار ساختهٔ سال ۱۳۹۳ است. این فیلم در تاریخ ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ در سینماهای ایران اکران شده است. هم چنین شب گذشته اکران فیلم سینمایی هاری شب گذشته با حضور الناز حبیبی و سمیرا حسن پور در پردیس کوروش برگزار شد که تصاویر آن را خواهید دید.

فیلم سینمایی هاری

سمیرا حسن پور و الناز حبیبی در اکران فیلم هاری

تصاویر فیلم سینمایی هاری در پردیس کوروش

فیلم سینمایی هاری

الناز حبیبی در اکران فیلم هاری

فیلم سینمایی هاری

سمیرا حسین پور و الناز حبیبی در اکران فیلم هاری

فیلم سینمایی هاری

الناز حبیبی در اکران مردمی فیلم هاری

فیلم سینمایی هاری

الناز حبیبی بازیگر سینما

فیلم سینمایی هاری

الناز حبیبی بازیگر تئاتر و سینما

فیلم سینمایی هاری

سلفی الناز حبیبی بازیگر تئاتر و سینما

فیلم سینمایی هاری

الناز حبیبی و سعید داخ و سمیرا حسن پور

فیلم سینمایی هاری

سمیرا حسن پور در مراسم اکران فیلم هاری

فیلم سینمایی هاری

سمیرا حسن پور در مراسم اکران فیلم سینمایی هاری

بازیگران : هنگامه قاضیانی – علیرضا کمالی – مینا ساداتی – حسین سلیمانی – میلاد کی‌مرام – جمشید هاشم‌پور

خلاصه‌‌‌‌‌ داستان فیلم سینمایی هاری

من خطر کردم که یا همه چیز درست شه یا هیچی! هر کاری می‌کنم واسه خاطر بچمون که تو خانواده‌ای که من بزرگ شدم، بزرگ نشه

در ادامه مصاحبه ای که درگذشته عوامل این فیلم همچون امیراحمد انصاری کارگردان فیلم و بازیگران فیلم ، انجام داده اند را برای شما آورده ایم .

امیر احمد انصاری کارگردان فیلم سینمایی هاری

امیر احمد انصاری در ابتدا با تشکر از گروه و عوامل این فیلم گفت: «هاری» فیلم من نیست بلکه فیلم همه عزیزانی است که دوستانه در کنار ما ایستادند تا این فیلم ساخته شد. وقتی در محیطی برپایه تعامل و اعتماد فیلم بسازیم و جرقه هایی از خلاقیت در آن باشد در کنار بازی های درخشان بازیگران و دیگر عوامل فیلم، ماحصل آن اثری می شود که امروز با هم دیدیم.

فیلم سینمایی هاری

امیر احمد انصاری

این کارگردان افزود: علاقه من به سینمای داستانی و قصه گو است و در «هاری» و چند فیلم دیگرم نیز فضایی گیم‌وار را تجربه کردم که از علایق اصلی من است و دوست دارم بازیگرها بار اصلی داستان را به دوش بکشند. من همیشه به سینمایی کیمیایی علاقه مند بودم و سعی داشتم در آثارم بارقه هایی از سینمایی وی را همراه داشته باشم.

هنگامه قاضیانی بازیگر فیلم سینمایی هاری

هنگامه قاضیانی نیز در ابتدای صحبت هایش گفت: وقتی فیلمنامه «هاری» را خواندم بدون هیچ درنگی پذیرفتم در فیلم بازی کنم و این به دلیل هوشمندی و جسارت کارگردان بود زیرا کاملا متفاوت از قالبی بود که سینمای ایران سعی داشت از من بسازد و این نقش برایم مانند نفس کشیدن روی آب بود. همچنین پارادوکسی که این کاراکتر داشت برایم بسیار جذاب بود.

میلاد کی مرام بازیگر فیلم سینمایی هاری

میلاد کی مرام پیش از شروع صحبت‌هایش درباره فیلم، با اشاره به درگذشت علی طباطبایی گفت:
این روزها خوشحال نیستم ولی از اینکه در کنار شما هستم احساس خوبی دارم. یکی از مظلوم ترین و مهربانترین دوستانم را از دست داده ام. ای کاش یاد بگیریم آدم ها را تا وقتی زنده هستند دوست بداریم.

فیلم سینمایی هاری

میلاد کی مرام

وی در ادامه از عوامل فیلم که در سالن حضور داشتند نام برد و گفت:
تجربه «هاری» برایم بسیار بی نظیر بود. من آدم ریسک پذیری هستم و کسانی که کارهای مرا دنبال می کنند، می دانند که فیلم هایی مانند «ملکه»، «مستانه»، «۳۶۰ درجه»، «خط ویژه» و «هاری» فیلم های متفاوتی به لحاظ ژانر و موضوع با یکدیگر هستند. ما این روزها ضعف فیلمنامه داریم اما من تلاش می کنم در انتخاب کارهایم بیش از گذشته دقت داشته باشم.

علیرضا کمالی بازیگر فیلم سینمایی هاری

علیرضا کمالی نیز در ادامه این مراسم با اشاره به تجربیات متفاوتش در سینما گفت:
من فارغ التحصیل بازیگری از دانشکده هنرهای زیبا هستم و حوزه های گوناگونی چون تئاتر، عروسک گردانی، صداپیشگی، طراحی صحنه و بازیگری را تجربه کرده ام اما کماکان ترجیح می دهم وارد پنت هاوس نشوم و در خانه پدری بمانم!

فیلم سینمایی هاری

علیرضا کمالی

این بازیگر در تکمیل صحبت هایش گفت:
بازیگری که مردمش را از بالا به پایین نگاه می کند و ماشین یک میلیاردی سوار می شود نمی تواند در قالب قشرهای مختلف جامعه در سینما حضور داشته باشد و نقش آنها را بازی کند. معتقدم «هاری» جدای از همه رفاقت هایی که بین گروه جاری بود فیلم قابل تاملی شده است اما تشویق یا انتقاد از فیلم بر عهده مخاطب خواهد بود.

حسین سلیمانی نیز که یکی از نقش های فیلم را بازی کرده است درباره حضورش در فیلم گفت:
برای من افتخاری بود که در کنار بزرگان سینما همچون جمشید هاشم پور و هنگامه قاضیانی حضور داشته باشم. هنگامیکه این نقش به من پیشنهاد شد پذیرفتم و طی جلساتی که با کارگردان داشتیم به توافق کلی درباره نوع بیماری این کاراکتر و شیوه بازی او رسیدیم که ماحصل آن را امروز تماشا کردید. ما حتی سکانس پایانی و دشوار نقش من را با یک برداشت گرفتیم و هنگامی که از کارگردان خواستم دوباره تکرار کنیم او نپذیرفت و گفت عالی بود.

این بازیگر در پایان صحبت هایش گفت:
من به جرات می توانم بگویم «هاری» تنها فیلمی بود که در پشت صحنه آن هیچ بازیگری پشت دیگری حرف نزد.

گردآوری گروه سینما نیک صالحی – سلام سینما – مهر

سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2018-03-08 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :