چهره های معروف در اکران خصوصی فیلم سینمایی سامورایی در برلین +تصاویر

چهره های معروف در اکران خصوصی فیلم سینمایی سامورایی در برلین +تصاویر سینمای ایران و جهان

دیروز در مراسمی خصوصی اکران فیلم سامورایی در برلین به کارگردانی مهدی نادری در پردیس سینمایی باغ کتاب با حضور چهره های معروف ایرانی برگزار شد.

فیلم سینمایی سامورایی در برلین دیروز با حضور بازیگران مشهوری از جمله سیدمجید صالحی , حمید فرخ نژاد , امیر مهدی ژوله و همسرش , آوا دارویت , میرطاهر مظلومی , آزاده محمدخانی , شیوا خسورمهر , شیدا یوسفی , نادر مشایخی  و …برگزار شد. گفتنی است سامورایی در برلین فیامی کمدی به کارگردانی و نویسندگی مهدی نادری می باشد. در ادامه تصاویر اکران خصوصی این فیلم را در نیک صالحی مشاهده کنید

بازیگران در اکران فیلم سینمایی سامورایی در برلین

اکران خصوصی فیلم سینمایی «سامورایی در برلین» دوشنبه ۲۰ خرداد ماه با حضور عوامل فیلم در پردیس سینمایی باغ کتاب برگزار شد.

این فیلم به کارگردانی و نویسندگی مهدی نادری و تهیه‌ کنندگی ابوالفضل صفاری محصول سال ۱۳۹۷ می باشد. از بازیگران این فیلم سینمایی می توان به حمید فرخ‌نژاد ، اسداله یکتا ، امیرمهدی ژوله ، میرطاهر مظلومی ، هومن حاجی عبداللهی ، میترا حجار ، سامان صفاری ، گوهر خیراندیش ، نادر مشایخی ، محسن حسینی ، اکبر سمنار و رنه اشتولز اشاره کرد.

امیر مهدی ژوله و همسرش

میر طاهر مظلومی و سیدمجید صالحی

سیدمجید صالحی

حمید فرخ نژاد

داستان فیلم سینمایی سامورایی در برلین

فیلم سامورایی در برلین داستان جمشید سامورایی را به تصویر می‌ کشد که یک شر خر بوده و با دوتا از نوچه‌ های خود کارش را انجام می‌دهد. جمشید چند سالی را ژاپن بوده و حالا که به وطن برگشته با همان تیپ و قیافه ژاپنی مابانه خود اینور و آنور می‌رود و برای همین به اسم جمشید سامورایی شهرت یافته است.

شیوا خسرو مهر

اکران فیلم سامورایی در برلین

آزاده اسماعیل خانی

آوا دارویت

او در بین کارهای خلافش با یک مشتری خاص برخورد می‌کند که رقمی یک میلیارد تومانی را برای انجام یک کار پیشنهاد می‌ دهد: جمشید و نوچه‌ هایش باید به برلین بروند و یک سند باغ را بدزدند و بیاورند؛ باغی که به گفته مشتری جمشید متعلق به یتیم‌ ها است و فرد مذکور آن را بالا کشیده.

پدرام کریمی

امیرمهدی ژوله , حمید فرخ نژاد , میرطاهر مظلومی

شیدا یوسفی

عوامل فیلم سینمایی سامورایی در برلین

روزیاتو , شبکه های اجتماعی

همچنین بخوانید :  تیپ متفاوت چهره ها در اکران مردمی فیلم جهان با من برقص از جواد عزتی تا شقایق فراهانی
تاریخ بروزرسانی : 2019-06-11 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi