زن شاهرخ استخری در تولد مرد زندگی اش در کنار همسر و دخترانش +تصاویر

زن شاهرخ استخری در تولد مرد زندگی اش در کنار همسر و دخترانش +تصاویر سینمای ایران و جهان

اولین تصویر از سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری در روز تولد آقای بازیگر در صحفه شخصی وی به همراه دخترانش پناه و نبات و مرد زندگی اش منتشر شده است.

سپیده بزمی پور زن شاهرخ استخری بازیگر مشهور ایرانی بالاخره تصویری از خود در صحفه شخصی اش را در روز تولد همسرش به همراه دلنوشته ای زیبا برای مرد زندگی اش منتشر کرده است. این زوج دو دختر زیبا به نام های پناه و نبات دارند که زندگی ان ها را شیرین تر کرده است. گفتنی است شاهرخ استخری بازیگر سریال دلنوازان علاوه بر بازیگری یک جواهر فروشی به نام سنجاق دارد. در ادامه اولین تصویری از همسر شاهرخ استخری را در نیک صالحی مشاهده کنید

اولین تصویر از زن شاهرخ استخری

 

شاهرخ استخری بازیگر سینما و تلویزیون متولد ۱۴ مهرماه سال ۱۳۵۹ در تهران می باشد و ۳۷ سال سن دارد و اصالتا اهل شیراز است. وی فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی صنایع است.

شروع فعالیت بازیگر او از سال ۸۴ با یک تله فیلم بود اما در سال ۸۶ با حضور در سریال پریدخت وارد تلویزیون گردید . سال ۱۳۸۸ با حضور در سریال دلنوازان حسین سهیلی زاده با نقش بهزاد توانست به خوبی دیده و شناخته شود و بعد از آن در سریالهای دیگری حضور یافت.

اولین عکس منتشر شده از زن شاهرخ استخری

کارگاه سنجاق شاهرخ استخری در روز تولدش

پناه و نبات دختران شاهرخ استخری

دلنوشته زن شاهرخ استخری در روز تولد همسرش

سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری در صحفه شخصی اش با انتشار اولین تصویر از خودش نوشت : تولدت مبارک مرد من … خدارو هزار مرتبه شکر که به دنیا اومدى تا یار و همدم من بشى و خیلى روزارو با هم پشت سر بذاریم … چه خوب … چه بد … چه سخت … چه اسون … تو پستى بلندیهاى زندگى هواى همو داشته باشیم … دست و همو بگیریم … یاد هم بندازیم که خدا اون بالا نشسته … مگه میشه بنده ى خودشو فراموش کنه … حتمااا حکمتى هست … شک نکن … بعد بازم تلاش کنیم … تو بخشى از وجود منى … من و تویى دیگه نیست … شدیم ما … ما و دو تا دخترى که خدا سرمون منت گذاشت و بهمون هدیه داد …

همچنین بخوانید :  تولد بازیگران و ستاره های مشهور داخلی و خارجی در هفته‌ی پیش رو +تصاویر

چقدر شکرش میکنم که شماهارو دارم …چقدر پناه و نبات خوشبختن که تورو دارن … تو قهرمان زندگیشونى
و عشق زندگى من … مرسى براى تمام زحمتایى که براى ما میکشى … من میدونم … میفهمم … تو خیلى مهربونى …
شاید خیلیها اینو ندونن … اما تو بنده ى خوب خدایى … .
براتون با تمام وجودم بهتریناى زندگى رو ارزو میکنم … ارزو میکنم عشقتون همیشه تا اخر عمرتون پایدار باشه … اگه هنوز پیداش نکردین اینو بدونین که به وقتش خدا بهترینشو براتون رقم میزنه … اگه از عشقتون دلگیرین با هم حرف بزنید و بیشتر از این دلتنگى نکشید … .
امیدوارم امشب صداتون به اون بالابالاهااااا برسه و دلتون غرق شادى و ارامش بشه …

شاهرخ استخری و دخترانش

فرزندان شاهرخ استخری

نبات استخری

پناه و نبات استخری

گفتنی است شاهرخ استخری در سال ۱۳۹۰ وقتی ۳۱ ساله بود با سپده بزمی پور ازدواج کرد، این زوج اولین بار در مرداد ۱۳۹۲ صاحب یک دختر بنام پناه شدند. دومین فرزند آنها باز هم یک دختر بنام نبات متولد آبان ۹۷ بود.

کارگاه جواهر سازی شاهرخ استخری

پناه و نبات دختران شاهرخ استخری

شاهرخ استخری و دخترش پناه

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

تاریخ بروزرسانی : 2019-10-07 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :