باران کوثری در اکران مردمی فیلم بی‌ نامی در باغ کتاب +تصاویر

باران کوثری در اکران مردمی فیلم بی‌ نامی در باغ کتاب +تصاویر سینمای ایران و جهان

باران کوثری بازیگر فیلم تازه اکران شده بی نامی به همراه عوامل این فیلم سینمایی در باغ کتاب حضور یافته است تا در اکران آن در کنار مردم فیلم را به تماشا بنشیند

باران کوثری بازیگر مطرح کشورمان که این روزها اخبار رفع ممنوع التصویری وی منتشر شده است در اکران مردمی فیلم بی‌ نامی به کارگردانی علیرضا صمدی در اولین اکران مردمی آن در باغ کتاب حضور یافته است. گفتنی است این فیلم سینمایی اولین کار بلند سینمایی این کارگردان جوان می باشد . در ادامه تصاویر اکران مردمی فیلم سینمایی بی نامی را در نیک صالحی مشاهده کنید

بازیگران در اکران مردمی فیلم بی‌ نامی

شب گذشته اولین اکران مردمی فیلم بی‌نامی با حضور باران کوثری، علیرضا صمدی (کارگردان فیلم) و بهزاد عمرانی (گروه بمرانی) در پردیس سینمایی باغ کتاب برگزار شد.

باران کوثری

اکران مردمی فیلم سینمایی بی‌ نامی

اکران فیلم بی‌ نامی

باران کوثری

درباره فیلم بی‌ نامی بیشتر بدانید :

بی نامی عنوان فیلمی سینمایی است که توسط علیرضا صمدی در سال ۱۳۹۵ ساخته شده‌ است. این فیلم اولین اثر این فیلمساز در مقام کارگردان می‌ باشد.

در خلاصه این فیم آمده است که چند روز مانده به تولد چهل سالگى امیر که اتفاقاتى او را وارد بحران بزرگى مى کند؛ بحرانى که او را به جستجو وا مى دارد. این فیلم روایتگر داستان زن و شوهری است که سال ها پیش دانشجوی تئاتر بودند و با هم ازدواج می کنند و در یک کافی شاپ مشغول به کار می شوند، اما بر حسب اتفاق یکی از همکاران آنها گم می شود. قهرمان قصه به بهانه یافتن او به دنبال خود نیز در گذشته می گردد و سعی می کند از یک بحران خارج شود.

چهره ها در اکران فیلم بی‌ نامی

باران کوثری

بازیگران و کارگردان فیلم سینمایی بی‌ نامی

گفتنی است نخستین تجربه کارگردانی علیرضا صمدی بیش از پیش به تئاتر و المان‌های تئاتری نزدیک است و همین دلیل شده تا اثر جادوی همیشگی سینما را برای مخاطب نداشته و به نوعی تبدیل به تله تئاتری پویا شود. اتفاقی که باعث شده تا مخاطبان چندانی به دیدن اثر نروند.

همچنین بخوانید :  اکران مردمی فیلم سینمایی پیلوت با حضور چهره های سرشناس +تصاویر

بازیگران این فیلم را باران کوثری ، حسن معجونی، پوریا رحیمی سام، شهروز دل افکار ، مهتاب ثروتی ، علی باقری، رضا افشار و محمود نظرعلیان تشکیل می دهند .

تصاویر اکران مردمی فیلم سینمایی بی‌ نامی

بازیگران در اکران فیلم سینمایی بی‌ نامی

باران کوثری در اکران بی نامی

باران کوثری در اکران فیلم بی‌ نامی

هنر انلاین , میزان

تاریخ بروزرسانی : 2018-12-23 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi