کاریکاتور حواشی زشت بازی ایران و پرتغال!

کاریکاتور حواشی زشت بازی ایران و پرتغال!کاریکاتور

در تصاویر منتشر شده نشان می دهد که رونالدو به پشت پنجره آمده و از ایرانیان درخواست می کند که ساکت باشند

تیم ملی کشورمان در دیدار روز ۲شنبه خود با تیم ملی پرتغال توانست این تیم قدرتمند به ویژه کریستیانو رونالدو را متوقف کند. در پی حواشی پیش آمده شب قبل از این بازی که هواداران ایرانی جلوی هتل پرتغالی ها اقدام به ایجاد سروصدا کرده بودند کاریکاتور بازی ایران و پرتغال را در ادامه ببینید.

کاریکاتور بازی ایران و پرتغال

در حاشیه حضور جنجالی برخی هواداران تیم ملی مقابل هتل محل اقامت تیم پرتغال در روسیه, کاریکاتور بازی ایران و پرتغال با عنوان «بازی جوانمردانه» منتشرشد.

کاریکاتور بازی ایران و پرتغال

کاریکاتور بازی ایران و پرتغال در جام جهانی

جزئیات بیشتر درباره واکنش رسانه‌های جهان به حضور هواداران تیم ملی مقابل هتل پرتغالی‌ها اقدام شب قبل از بازی هواداران تیم ملی ایران در روسیه در مقابل هتل محل اقامت بازیکنان فوتبال پرتغال و ایجاد مزاحمت برای زمان استراحت آنها توسط ایرانیان با واکنش رسانه‌های جهان همراه بود. پایگاه خبری «میرر» در گزارشی با انتشار ویدئویی که «کریستینو رونالدو» را پشت پنجره اتاق هتل نشان می‌داد, نوشت: این کاری است که رونالدو از پنجره اتاق هتلش انجام داد در حالی که هواداران ایرانی با شیپور سعی داشتند, مانع خواب او شوند. پایگاه خبری «گیم یی‌تو» هم در گزارشی نوشت: هواداران ایرانی سعی داشتند مانع خوابیدن بازیکنان پرتغال شوند. این رسانه در گزارش خود با اشاره به جمع شدن عده‌ای ایرانی در مقابل هتل محل اقامت بازیکنان پرتغال در شهر سارانسک روسیه نوشت: آنها امیدوار بودند مانع خواب بازیکنان تیم حریف ایران شوند. پرتغال ساعت ۳ بعد از ظهر ان روز به وقت محلی در آخرین بازی از «گروه بی» مقابل ایران رفت این رسانه نوشت: تاکتیک مشابه کاری که طرفداران ایرانی در آماده‌سازی بازیکنان تیم مقابل انجام دادند, توسط هواداران تیم‌های مختلف فوتبال استفاده شده است. این بار «رونالدو» هدف اصلی هواداران ایران بود و کاپیتان مجبور به مداخله شد. او پشت پنجره رفت و با ژستی که گرفت از هواداران خواست صدایشان را پایین بیاورند تا او بتواند بخوابد.

همچنین بخوانید :  مجموعه کاریکاتور فقر و ریشه کنی فقر

حضور هواداران تیم ملی مقابل هتل پرتغالی‌ها

«دیلی میل» انگلیس هم در گزارشی با اشاره به این واقعه نوشت: «رونالدو» مجبور شد پشت پنجره هتل بیاید و هواداران ایرانی را که بیرون کمپ پرتغال سعی داشتند مانع از خواب بازیکنان قبل از بازی حیاتی روز بعد شده بودند را ساکت کند. این رسانه انگلیسی نوشت: هواداران ایران همه سعی‌شان را کردند تا مانع از خواب «رونالدو» در شب قبل از بازی با ایران شوند. اینکه آیا این کار جواب داده یا نه پس از نتیجه بازی امروز مشخص خواهد شد. «دیلی میل» نوشت: در حالی که هواداران ایرانی فریاد می‌زدند رونالدو مجبور شد پشت پنجره اتاق هتل آمده و با اشاره انگشت آنها را دعوت به سکوت کند. اقدام رونالدو با بی‌توجهی مواجه شد و هواداران تا پاسی از شب به فریاد زدن ادامه دادند و امیدوارند اقدامشان بیهوده نباشد. این رسانه نوشت: این حرکتی از سر ناامیدی بود؛ چرا که ایرانیان ممکن است به دور دوم جام جهانی صعود نکنند. اولین بازی آنها در این جام با پیروزی بر مراکش به پایان رسید و آنها با این پیروزی به صدر گروه B صعود کردند. الان ایران می‌داند که تنها در صورت پیروزی بر پرتغال قادر به صعود به مرحله بعد خواهد بود در نتیجه امیدوارند که اقدام یکشنبه شب آنها به اندازه کافی برای پیروزی آنها مثمرثمر بوده باشد.

تاریخ بروزرسانی : 2018-06-27 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو
ویدئو