جذابیت های رفتاری مردان پولدار را بشناسید

جذابیت های رفتاری مردان پولدار را بشناسیدزنان ، مردان ، کودکان

علاقه به پول در زنان یک امر ذاتی است و نمی توان آن را منکر شد به همین دلیل مردان پولدار جذابیت خاصی برای زنان دارند

جذابیت های رفتاری مردان پولدار را بشناسیدReviewed by Admin on Aug 11Rating:

زنان همیشه دنبال مردان جذاب هستند و ناخودآگاه به سمت مردان جذاب کشیده می شوند. این جذابیت از نگاه هر زنی متفاوت است و هرکسی جذابیت را در چیزی می داند. اما تحقیقات نشان داده که مردان پولدار جذابیت ویژه ای برای هر زنی دارند. در این مطلب می خواهیم جذابیت های رفتاری مردان پولدار را بررسی کنیم.

جذابیت های رفتاری مردان پولدار

مردان پولدار‌ رفتارهایی از خود نشان می‌دهند که دختران عاشق آن رفتارها هستند، وقتی مردی پول داشته باشد معمولاً اعتماد به نفس بالایی دارد چرا که شغل مناسب دارد و می‌داند که می‌تواند هر چیزی را که دختر خانم بخواهد برایش بخرد.

جذابیت های رفتاری مردان پولدار

نکات جذابیت های رفتاری مردان پولدار

فرزانه احمدی روانشناس‌ بالینی‌ اظهار کرد: نمی‌توان انکار کرد برخی از دخترها‌ در زندگی به دنبال پول هستند؛ برخی از خانم‌ها به طرز غیر قابل باوری مادی هستند و در انتخاب همسر آینده خود این یکی از معیارهای اصلی است، مسئله جالب این است که این خانم‌ها آسیب‌های شدیدی هم به دلیل این رویکرد خود می‌بینند، باور عموم بر این است که دخترها‌، مردها و پسرهای پولدار‌ را دوست دارند.

آیا پول پرستی ژنتیکی است؟

این روانشناس‌ بالینی‌ بیان کرد: برخی‌ها ادعا می‌کنند پول پرستی مسئله ژنتیکی و بیولوژی است؛ دلیل این است که زن‌ها به مادیات‌ بیشتر از چیزهای دیگر اهمیت می‌دهند، برخی از مردم تصور می‌کنند این مسئله به محیط بستگی دارد یعنی به اشتباه به خانم‌ها در سن کم آموزش داده می‌شود که برای مادیات ارزش زیادی قائل باشند و اینکه فقط پول می‌تواند آنها را خوشبخت و راضی کند.

راز جذابیت های رفتاری مردان پولدار

احمدی ادامه داد: تعداد این دخترها خیلی زیاد نیست پس چرا به نظر می‌رسد که همه دخترها فقط و فقط به پول فکر می‌کنند؟، پاسخ آن به این سادگی که تصور می‌کنید نیست، با اینکه دخترها به آن اندازه که مردم فکر می‌کنند به دنبال پول نیستند اما این به آن معنی نیست که مجذوب مردان پولدار نیستند.

وی افزود: باید درک کرد که این دو مسئله یکی نیست، ممکن است دختری مجذوب مردی پولدار باشد اما دلیل آن ممکن است پول او نباشد؛ مردان پولدار‌ رفتارهایی از خود نشان می‌دهند که دختران عاشق آن رفتارها هستند، وقتی مردی پول داشته باشد معمولاً اعتماد به نفس بالایی دارد چرا که شغل مناسب دارد و می‌داند که می‌تواند هر چیزی را که دختر خانم بخواهد برایش بخرد.

این روانشناس‌ بالینی تشریح کرد: مردان پولدار می‌‌دانند هیچ کدام از مشکلات و استرس‌های مالی را که بقیه مردها دارند ندارند؛ زمانی که بدانید پول کافی برای خرید هر چیزی که بخواهید را دارید راحت‌تر اعتماد به نفس پیدا می‌کنید.

آشنایی با جذابیت های رفتاری مردان پولدار

با این ویژگی های اخلاقی هر زنی عاشقتان می شود

احمدی آرامش را یکی از ویژگی‌های مردان پول‌دار دانست و گفت: این مردان تقریباً در همه موقعیت‌ها خونسرد‌ هستند و آرامش دارند؛ زمانی که پول زیادی دارید چرا نباید آرام باشید؟، خیلی از استرس‌هایی که مردهای عادی دارند فقط به دلیل مسائل مادی است.

وی بیان کرد: زن‌ها، مردهایی‌ را که با آنها بد رفتاری می‌کنند دوست ندارند اما از مردهایی‌ که به آنها نیازی ندارند خوششان‌ می‌آید؛ درخواست ازدواج از طرف مردانی که فقط عاشق ظاهر و قیافه‌ آنها هستند خسته کننده است و یکی از دلایل اصلی رد کردن آنهاست اما مردی که پول دارد می‌داند به نوعی بر مردان دیگر برتری دارد به همین دلیل به اندازه مردان دیگر برای به دست آوردن دخترها تلاش نمی کند و این مسئله باعث می شود تا دختران بیشتر شیفته این چنین مردان شوند.

این روانشناس‌ بالینی زبان بدن را یکی از مهمترین‌ ابزارهای‌ به دست آوردن دختر مورد علاقه دانست و گفت: اگر اعتماد به نفس داشته باشید، آرام باشید و چندان خود را علاقمند نشان ندهید، همه ویژگی‌های زبان بدن لازم برای به دست آوردن یک دختر را دارید.

جذابیت های رفتاری مردان پولدار برای زنان

آیا پولدارها خوشبخت ترند؟

احمدی اظهار کرد: پول همیشه دلیلی برای جذب دختران به مردان پولدار نیست؛ طریقه رفتار و برخورد مردان پولدار است که آنها را جذب می‌کند و دلیل آنکه آن مرد آنگونه رفتار می‌کند، دختران عاشقشان می شوند، باید بدانید که پول تنها ملاک انتخاب دخترها نیست بلکه ویژگی های شخصیتی در پس ماجرا تعیین کننده است؛ اگر مردی بتواند ویژگی هایی چون استقلال شخصیتی، اعتمادبه نفس، آرامش، آراستگی و از این دست ویژگی ها را داشته باشد اما پولدار نباشد، هر دختری را می‌تواند مجذوب خود کند.

همچنین بخوانید :  راه های پولدار شدن زنان تنها

این روانشناس‌ بالینی ر ادامه به نقش پول در خوشبختی افراد اشاره کرد و گفت: مردان پولدار زیادی را می‌بینید که نامزد یا همسر ندارند و در سن بالا هستند و طعم شیرین زندگی مشترک را نچشیده اند، این در حالی است که مردهای پولدار می‌توانند بهترین دخترها را از آن خود کنند، اما حقیقت این است که اعتماد به نفس بالا و استقلال رفتاری و شخصیت آقایان است که موجب علاقه مند شدن دختران به مردان می شود.

وی یادآوری کرد: رمز جذاب بودن، پولدار بودن نیست، بسیاری از مردان پولدار
به دلیل تکبر بسیار، رفتار بد و خودخواهانه و از این دست ویژگی های شخصیتی
همیشه در زندگی تنها می مانند، در حالی که مردانی با سطح درآمد کم هستند
که به دلیل ویژگی های شخصیتی مناسب زندگی خوب و عاشقانه ای دارند،
پس یادمان نرود پول حرف اول را در ازدواج نمی زند و به تنهایی خوشبختی نمی آورد.
جذابیت جسمی

بد نیست راز جذابیت جسمی و جنسی مردان را بدانید

جذابیت های رفتاری مردان پولدار

راز جذابیت های رفتاری مردان پولدار

جذابیت جسمی

اهمیت جذابیت جسمی در شکل دادن به روابط عاشقانه کاملا مشخص و محرز است. مطالعات نشان می دهند افرادی که از جذابیت جسمی برخوردار هستند، احتمال بیشتری دارد که به عنوان دوست یا معشوق انتخاب شوند زیرا احتمالا دوست داشتنی تر، احساسی تر، شادتر، لایق تر، اجتماعی تر و مهربان تر از افرادی به نظر می رسند که از جذابیت جسمی برخوردار نیستند اما سوال این است که چرا زیبایی ظاهری چنین نقش مهمی

در روابط بین فردی و از آن مهم تر در روابط عاشقانه ایفا می کند؟برای پاسخ به این سوال باید از دیدگاه های زیبایی شناسی به مساله توجه کنیم؛ همه ما از دیدن عکس، فیلم، گل یا یک شخص زیبا یا یا شنیدن موسیقی لذت می بریم. عامل بعدی این است که ظاهرا بیشتر مردم معتقدند افرادی که زیبا هستند، احتمالا ویژگی های فردی مطلوب تری نسبت به افراد نازیبا از خود نشان می دهند.

براساس نتایج شواهد، مردم زیبایی ظاهری را نوعی نشانه سلامت جسمی می دانند و ما به شکل بالقوه جذب افراد سالم می شویم اما محققان همیشه به دنبال پاسخ به این سوال بوده اند که آیا هر دوجنس به یک اندازه جذب زیبایی ظاهری می شوند یا به یک اندازه به اشکال مختلف بیان زیبایی ظاری واکنش نشان می دهند؟نتایج برخی مطالعات در این زمینه نشان داده است در یک رابطه طولانی مدت مردان به طور معناداری برجذابیت ظاهری طرف مقابل تاکید داشته اند در حالی که زنان عمدتا بر ویژگی های دیگری مانند جاه طلبی، شأن و مقام، وضعیت مالی، عاطفه و ویژگی های شخصیتی.

اهمیت جذابیت جسمی

مطالعات در فرهنگ های مختلف نیز نتایج مشابهی داشته است؛ بدون استثنا مردان
بیشتر از زنان به جذابیت ظاهری و جوانی طرف مقابل خود توجه می کنند. در مقابل
زنان ترجیح می دهند طرف مقابل مسن تر، دارای وضعیت مالی خوب،قابل اطمینان
و فردی کوشا باشد. البته نه به این معنا که جذابیت ظاهری برای زنان اهمیتی ندارد.
در حقیقت جذابیت ظاهری عنصر بسیار مهمی برای آنها تلقی می شود البته
بعد از وضعیت مالی و مطمئن بودن طرف مقابل.

جذابیت جنسی

برای پاسخ دهی به این سوال، باید از دیدگاه اجتماعی بیولوژیکی دیوید باس،
روانشناس آمریکایی کمک گرفت. نظریه باس، نیاز به تکامل را مطرح می کند.
از این دیدگاه، نیاز به تکامل در نوع بشر است که ترجیحات وی را تعیین می کند،
درست همانند سایر حیوانات که برای تکامل نوع خود، قوی ترین و بهترین
جفت را برمی گزینند تا نسل بعدی تکامل یافته تر باشد.

اهمیت جذابیت جنسی

مردان جذب زنان جوان و زیبا می شوند زیرا این ویژگی ها به شکل بالقوه
موفقیت تولیدمثل و زایش نسل بعدی را تضمین می کند. به طور ساده
یک زن جوان نسبت به یک زن مسن، سال های بیشتری برای تولیدمثل
موفق در پیش دارد. به علاوه، داشتن پوستی صاف و بدون لک، اسکلت بندی
قوی و عضلانی، موهای درخشان و دیگر ویژگی های فیزیکی نشان دهنده
وضعیت مطلوب سلامت در فرد است.

از طرف دیگر، ترجیحات زنان برای انتخاب فردی مسن تر با جایگاه اجتماعی
و مالی مناسب می تواند تضمین کننده آینده فرزندانشان باشد، جوانی و
جذابیت ظاهری برای زنان اهمیت چندانی ندارد زیرا در فرآیند زاد ولد، توانایی
فیزیکی مردان و سن و سال آنها، نسبت به سن و وضعیت فیزیکی زنان،
تاثیر چندانی نخواهد داشت.

راز جذابیت مردان از دیدگاه خانم ها

افکار نیوز و دلگرم

تاریخ بروزرسانی : 2018-08-11 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو