کندال جنر مدل آمریکایی خاص‌ترین دختر مدل خانواده کارداشیان +تصاویر

کندال جنر مدل آمریکایی خاص‌ترین دختر مدل خانواده کارداشیان +تصاویر چه خبر از کجا ؟

کندال جنر مدل آمریکایی که از ۱۴ سالگی در دنیایی مد و فشن فعالیت دارد خیلی زود پله های ترقی را در دنیایی مد طی کرد و اکنون یکی ستاره های این صنعت می باشد

کندال جنر مدل آمریکایی را می توان خاص ترین دختر مدل در خانواده کارداشیان ها دانست. این مدل زیبا و جذاب با قد ۱۷۹ سانتی متری از بقیه خواهرانش بلند قد تر می باشد او خواهری به نام کایلی دارد و چهر برادر و جهر خواهر ناتنی دارد. کندال برای موفقیت در دنیایی مد و فشن از کارداشیان ها کمک نگرفته و بلکه خودش به تنهایی موفق شده است در ادامه با زندگی و علایق این مدل بسیار زیبا آشنا می شوید با ما همراه شوید

کندال جنر مدل آمریکایی

کندال جنر حرفه مدلینگ را در سن ۱۴ سالگی و برای برند sherri hill آغاز کرد اما سرعت پیشرفت او آنقدر زیاد بود که در سال ۲۰۱۰ به عنوان دهمین ستاره جذاب جوان تلویزیون انتخاب شد.

در سال ۲۰۱۴، او برای راه رفتن روی صحنه ‌های فشن دیزاینرهای بزرگی در پاریس، نیویورک و میلان حضور یافت و در سال ۲۰۱۵ یکی از ستاره های برند مشهور ویکتوریا سیکرت شد. اگر دوست دارید در مورد این سوپراستار دنیای مد و فشن بیشتر بدانید، در ادامه مطلب همراه مان باشید.

کندال جنر مدل زیبا و سرشناس

کندال شهرتش را در ابتدای فعالیتش پنهان می کرد

کارل لاگرفلد تنها کسی نبود که کندال را نمی شناخت. خیلی های دیگر نیز از راز زندگی او و این که او جزوی از خانواده کارداشیان هاست، اطلاعی نداشتند. در واقع خود کندال بود که دوست نداشت در ابتدای فعالیت اش هویت اش را فاش کند. دلیل این کار او را هنوز کسی نفهمیده است اما شاید دلش می خواسته که بدون استفاده از شهرت خانوادگی اش، در میان مردم دیده شود و به شهرت برسد.

حقایقی درباره کندال جنر مدل آمریکایی و خاهر کارداشیان ها

او یک گروه دخترانه دارد

حتما با دیدن عکس های کندال جنر، شما هم متوجه شده اید که او با ستاره های دیگری چون جی جی حدید، کارا دلوین و هایلی بالدوین بسیار صمیمی ست. آنها زمان های بسیاری را با هم می گذارند و برای این که ثابت کنند چقدر بهم نزدیک اند، تتوهایی به یک شکل را روی بدن شان حک کرده اند. تتوی آنها به شکل یک قلب شکسته روی انگشت دست شان حک شده است.

کندال جنر

او اغلب اوقات رفتارهای پسرانه دارد

همچنین بخوانید :  پردرآمدترین چهره‌های اینستاگرام را بشناسید

اگر چه کندال یکی از ستاره های دنیای مد و فشن، از لوازم آرایش گرفته تا لباس های دخترانه و مجلسی، است اما به گفته خود و اطرافیانش او یک تام بوی است. تام بوی به دخترانی گفته می ‌شود که خصوصیات یا رفتارهای مختص جنس مذکر را به نمایش می ‌گذارند؛ ویژگی ‌هایی چون پوشش مردانه یا انجام فعالیت‌ هایی که در اغلب فرهنگ ‌ها مربوط به پسران است.

کندال جنر مدل آمریکایی و خواهر کایلی جنر

کندال می گوید: «من همیشه با خواهران دیگرم فرق داشتم. آنها دوست داشتند که هر لحظه یک لباس به
تن کنند و خودشان را در مقابل دیگران به نمایش بگذارند. من هم تا حدودی این کارها را دوست داشتم
اما در آن واحد دوست داشتم که زندگی خصوصی خودم را هم داشته باشم. من از این که دیگران ندانند کجا و در حال انچام چه کاری هستم، لذت می برم.»

او نامش را از نیکول بروان سیمپسون گرفته است

نام واقعی کندال، کندال نیکول جنر، است. از آنجا که خانواده او با نیکول بروان و او. جی. سیمپسون رابطه نزدیکی داشتند، کریس تصمیم گرفت که پس از مرگ دوست صمیمی اش نام او را، نیکول، روی فرزندش بگذارد.

کندال جنر

او از خواهران دیگرش قد بلندتر است

شاید شما هم مانند خیلی ها فکر می کردید که کلویی قدبلندترین کارداشیان است، اما اینطور نیست.
کندال با قد ۱٫۷۹ از تمام خواهرانش بلندتر است.

ارزش خالص سرمایه او ۱۸ میلیون دلار است

طبق گزارشات، کندال سرمایه ای حدود ۱۸ میلیون دلار دارد. او سومین مدل پر درآمد جهان است.
البته بخشی از سرمایه او به خاطر همکاری با برندهایی چون کلوین کلین، مارک جیکوبز و استی لودر است.

کندال جنر مدل آمریکایی و خواهر کارداشیان ها

او با هری استایل وارد رابطه ای عاطفی شده بود

کندال جنر در سال ۲۰۱۳ با خواننده سابق گروه «One Direction»، هری استایل، در رابطه ای عاطفی بود. البته رابطه آنها دوام چندانی نداشت. کندال پس از او با ایسپ راکی و بلیک گریفین نیز قرار ملاقات می گذاشت.

ایران آرت

تاریخ بروزرسانی : 2018-08-16 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو