همه چیز درباره وصیت نامه جنجالی آنتونی بوردین و وارث ثروت او +تصاویر

همه چیز درباره وصیت نامه جنجالی آنتونی بوردین و وارث ثروت او +تصاویر چه خبر از کجا ؟

آنتونی بوردین که یک سرآشپز معروف آمریکایی بود در ۱۸ خرداد برابر با ۸ ژوئن ۲۰۱۸ در فرانسه به زندگی خود پایان داد و همه ثروتش را برای تنها دخترش گذاشت

خبر خودکشی آنتونی بوردین همه رسانه های جهان را در حیرت فرو برد که چگونه مرد سرزنده ای مثل او دست به چنین کاری زده کسی که به خاطر تنها دخترش آریان حاضر بود هر کاری را انجام دهد او در زمان خودکشی در فرانسه حضور داشته و در ان جا اقدام به دار زدن خود می کند و در سن ۶۱ سالگی به خودش و آرزو هایش پایان می دهد. و اکنون در وصیت نامه آنتونی بوردین او همه ثروتش را به تنها دخترش اختصاص داده و دخترش بدونه مراجعه به دادگاه می تواند ثروت پدرش را صاحب شود.

وصیت نامه آنتونی بوردین

در روز ۸ ژوئن گذشته (۱۸ خرداد) بود که خبری تکان دهنده دنیای هالیوود و سرگرمی را در بهت و حیرت فرو برد: آنتونی بوردین، سر آشپز، مجری و سلبریتی دوست داشتنی خودکشی کرد. این سلبریتی محبوب ۶۱ ساله در زمان مرگ در فرانسه حضور داشته و بر روی فصل یازدهم از برنامه تلویزیونی مشهورش در شبکه سی ان ان با نام «اجزای ناشناخته» (Parts Unknown) کار می کرد که بدن بی جان او در اتاق هتلش پیدا شد.

وصیت نامه آنتونی بوردین

آنتونی بوردین و دخترش

مسئولان پزشک قانونی و البته شبکه سی ان ان تایید کردند که علت مرگ وی خودکشی از طریق دار زدن بوده و دوست نزدیک و همکارش، اریک ریپرت، بوده که اولین بار بر سر جنازه او حاضر شده و مرگ او را به اطلاع پلیس رسانده است.

آن روز سی ان ان در پیامی چنین نوشت:” با اندوهی فراتر از حد تصور، مرگ دوست و همکارمان، آنتونی بوردین را تایید می کنیم. عشق او به ماجراجویی های بزرگ، دوستان جدید، غذاها و نوشیدنی های خوشمزه و داستان های قابل توجهی از سراسر جهان از وی یک داستان سرای منحصر به فرد ساخته بود. اذهان و دعاهای ما در این شرایط بسیار دردناک همراه دختر و خانواده اوست”.

وصیت نامه آنتونی بوردین

آنتونی بوردین آشپز سرشناس آمریکایی

جزئیات وصیت نامه آنتونی بوردین سلبریتی مشهور امریکایی

آنتونی بوردین علاوه بر این که یک سرآشپز و نویسنده موفق و مشهور به شمار می رفت، یک پدر دوست داشتنی و خوب برای دختر ۱۱ ساله اش، آریان، نیز بود. بوردین رابطه بسیار نزدیک و خاصی با آریان داشت و همیشه از هر فرصتی برای وارد کردن او و نامش در آثار و مصاحبه هایش داشته و حتی او و نامش در میان جمع های دوستانه و اجراهایش حضور داشت.

وصیت نامه آنتونی بوردین

آنتونی بوردین

بوردین در کتاب «خوشمزه ها: کتاب آشپزی» (Appetites: A Cookbook) در این باره چنین می نویسد:” پدر بودن یک آرامش بسیار بزرگ بوده است زیرا اکنون به دلیل ژنتیکی و غریضی متعهد هستم که به کسی غیر از خودم اهمیت دهم. من پدر بودن را دوست دارم. نه، من عاشق پدر بودن هستم و هر چیزی که به آن مربوط می شود”. بوردین در آخرین مصاحبه اش با مجله People که یک ماه قبل از مرگش انجام شد اعتراف کرد که دخترش تنها دلیل وی برای ادامه زندگی بوده است:” همچنین من حس می کنم که چیزهایی برای زندگی کردن دارم.

وصیت نامه آنتونی بوردین

علت خودکشی آنتونی بوردین

وصیت نامه آنتونی بوردین

زندگینامه آنتونی بوردین

صادقانه بگویم که زمان هایی در زندگی ام بوده که با خودم فکر کرده ام من تلاش خوبی داشته ام
چرا نباید این کار احمقانه را انجام بدهم، اینکار خودپسندانه را… از روی یک پرتگاه به درون آب با عمق
نامشخص بپرم. وقتی به گذشته نگاه می کنم نمی دانم که آیا امروز نیز همین کار را می کردم
یا خیر اما اکنون من پدر هستم یا دلیلی برای خوشحال بودن دارم”.

وصیت نامه آنتونی بوردین

وصیت نامه آنتونی بوردین برای تنها دخترش

روزیاتو

تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تاریخ بروزرسانی : 2018-07-12 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :