لذت های دوره مجردی از دیدگاه چهره های مشهور هالیوود!(۲)

لذت های دوره مجردی از دیدگاه چهره های مشهور هالیوود!(۲) چه خبر از کجا ؟

من آدم تنهایی نیستم، هیچوقت هم نبوده ام. به نظرم تنهایی اصلا ناراحت کننده نیست و من هیچ کمبودی در این شرایط احساس نمی کنم.

لذت های دوره مجردی

لذت های دوره مجردی , اگر چه متاهلی، حال و هوای خودش را دارد اما از لذت های دوران مجردی نیز نمی توان گذشت. همه ما این دوران را تجربه کرده ایم اما زاویه دید افراد نسبت به تنهایی متفاوت است. اگر دوست دارید بدانید که ستاره های هالیوود و بازیگران در مورد دنیای مجردی و لذت های دوران مجردی و تنهایی چه نظری دارند، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

جنیفر لوپز

جنیفر لوپز درک کرده که آنچه ما در وجود دیگران می گردیم، به طور شگفت آوری در درون خودمان وجود دارد. «من همیشه به دنبال یک شاهزاده در زندگی ام بوده ام اما اکنون می دانم که از تمام آنها قوی ترم.
در واقع آن کسی که ناجی من است، تنها خود منم.»

لذت های دوره مجردی

جنیفر لوپز

امیلیا کلارک

امیلیا کلارک دوست دارد که به جای تقسیم کردن وقت و انرژی اش برای فرد دیگری، آن را صرف خودش کند. او می گوید: «مردم از من می پرسند که اکنون با چه کسی در رابطه ام و زمانی که به آنها می گویم «هیچکس» تعجب می کنند. من در حال حاضر درگیری های زیادی دارم و به نظرم مجرد بودن در این شرایط کاملا طبیعی است.»

لذت های دوره مجردی

دیدگاه چهره ها درباره لذت های دوره مجردی

جنیفر لورنس

جنیفر لورنس درک نمی کند که چرا افراد انقدر نسبت به تنهایی دید بدی دارند.

او اعتراف می کند:
«من آدم تنهایی نیستم، هیچوقت هم نبوده ام. به نظرم تنهایی اصلا ناراحت کننده نیست و من هیچ کمبودی در این شرایط احساس نمی کنم.»

لذت های دوره مجردی

جنیفر آنیستون

این ستاره خوشحال است که مردم متوجه شده اند هر کسی اختیار زندگی خودش را دارد.
یکی دوست دارد ازدواج کند و تشکیل خانواده دهد، در حالی که دیگری تنهایی را ترجیح می دهد.

همچنین بخوانید :  لباس های بیلی آیلیش عجیب و غریب از ستاره ۱۸ ساله دنیای موسیقی

جنیفر می گوید:
«زنان فهمیده اند که تنها برای بچه دار شدن، مجبور نیستند تن به ازدواج بدهند. زندگی نسبت به سالهای قبل تغییر کرده و هزاران راه برای یک زندگی شاد مجردی وجود دارد.»

لذت های دوره مجردی

جنیفر آنیستون

تیلور سوئیفت

تیلور سوئیفت از تنهایی هایش نهایت استفاده را می کند. او می گوید:
«تنها بودن با تنها شدن فرق دارد.
ما در تنهایی هایی که خودمان انتخاب می کنیم می توانیم کارهای زیادی انجام دهیم. به عنوان مثال من زمان هایی که تنها هستم، شمع های عطردار برای خودم روشن می کنم، چراغ ها را خاموش می کنم و آهنگ مورد علاقه ام را می گذارم.. در واقع من از مجردی ام نهایت لذت را می بردم. اگر شما هم تنهایی خود را آنطور که دوست دارید بگذرانید، هیچگاه از آن پشیمان نخواهید بود.»

لذت های دوره مجردی

تیلور سوئیفت

دیدگاه هنرمندان درباره لذت های دوره مجردی

کیتی پری

کیتی پری می گوید:
«ما برای شاد بودن به دیگران احتیاجی نداریم.
ما توانایی های لازم را برای این که اتفاقات خوشی را در زندگی مان رقم بزنیم، داریم. برای داشتن یک پایان خوش، نه یک مرد با اسب سپید، بلکه خودمان کافی هستیم.»

لذت های دوره مجردی

کیکه پلامر

برای پلامر مجرد بودن فرصتی است تا او به خودش توجه بیشتری نشان دهد. او ترجیح می دهد که به جای دیگری، تمرکزش را بر خودش بگذارد. «به نظر من زندگی مجردی واقعا هیجان انگیز است. می دانید چرا؟ زیرا شما تازه در این شرایط خودتان را می شناسید، تازه می فهمید به جای این که تمام انرژی تان را روی رابطه عاطفی تان بگذارید، باید خودتان را دوست داشته باشید.»

لذت های دوره مجردی

برترین ها

بازیگران مرد که در نقش زن بازی کردند از اکبر عبدی تا امین حیایی
آواز عاشقانه مهرداد میناوند در مراسم ازدواج لاکچری اش
تاریخ بروزرسانی : 2018-02-13 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :