بازیگران زنی که در سال ۲۰۱۷ بیشترین دستمزدها را دریافت کرده اند!(۲)

بازیگران زنی که در سال ۲۰۱۷ بیشترین دستمزدها را دریافت کرده اند!(۲) چه خبر از کجا ؟

دستمزد بازیگران زن هالیوود در سال ۲۰۱۷ , در ادامه این مطلب شما را با بازیگران زنی که در سال ۲۰۱۷ بیشترین دستمزدها را دریافت کرده اند آشنا خواهیم کرد.

دستمزد بازیگران زن هالیوود در سال ۲۰۱۷

دستمزد بازیگران زن هالیوود در سال ۲۰۱۷ , آیا می دانید کدام بازیگران زن در جهان بیشترین دستمزدها را دریافت می کنند؟ بدون شک در دنیای هالیوود بخش اعظمی از موضوع در مورد تجارت و جنبه مالی هنر سینماست و بازیگران به عنوان اصلی ترین عنصر (شاید) این ساختار باشکوه و پر زرق و برق بیشترین درآمدها را در آن دارند زیرا بخش زیادی از بار تولیدات هالیوود از منظر زیبایی شناختی بر عهده این بازیگران است و آن ها هنر خود را در قالب شخصیت های داستان به نمایش می گذارند.

بازیگران هالیوود برای ایفای نقش در فیلم ها سختی های زیادی را متحمل می شوند؛
از وزن زیاد و کم کردن های دیوانه وار تا عوض کردن سبک زندگی که گاهی بیماری روحی و جسمی و حتی مرگ بازیگر را در پی دارد. از این رو جای تعجب ندارد که بازیگران با توجه به استعداد و مقبولیت خود دستمزدهای هنگفتی دریافت کنند. در این میان بازیگران زن نیز از این قاعده مستثنی نبوده و برای حضور در هر فیلمی به اقتضای شرایط دستمزد سنگینی درخواست می کنند که آن ها را گاه از همکاران مرد خود نیز که معمولاً دستمزد بیشتری دریافت می کنند در جدول دستمزدها بالاتر می برد.

در ادامه این مطلب شما را با بازیگران زنی که در سال ۲۰۱۷ بیشترین دستمزدها را دریافت کرده اند آشنا خواهیم کرد.

دستمزد بازیگران زن هالیوود در سال ۲۰۱۷

۵- میلا کونیس (۱۵٫۵ میلیون دلار)

میلا کونیس بازیگر تازه کاری است که توانسته با ۱۵٫۵ میلیون دلار دستمزد در سال گذشته میلادی در میان پردرآمدترین بازیگران هالیوودی قرار بگیرد. بعد از موفقیت فیلم کمدی «مادران بد» (Bad Moms) باید شاهد حضور او در فیلم های شناخته شده تری باشیم. او در زمینه ی تبلیغات برای جواهرات و نوشیدنی های مشهور نیز فعال بوده و دستمزد خوبی دریافت می کند.

دستمزد بازیگران زن هالیوود در سال 2017

میلا کونیس

۴- ملیسا مک کارتی (۱۸ میلیون دلار)

ملیسا مک کارتی که بازیگر و مدلی شناخته شده است با ۱۸ میلیون دلار دستمزد در سال ۲۰۱۷ میلادی در رتبه ی چهارم پردرآمدترین بازیگران هالیوودی قرار گرفته است. او برای بازی در بازسازی «شکارچیان روح» (Ghostbusters) دستمزدی هشت رقمی دریافت کرد. در خارج از حوزه سینما نیز وی توانسته با راه اندازی خط تولید لباس خود درآمد خوبی داشته باشد. بر اساس ادعای مجله فوربس وی در سال ۲۰۱۵ نیز در رتبه ی سوم پردرآمد ترین بازیگران زن هالیوود بوده و در سال ۲۰۱۶ نیز رتبه ی دوم این فهرست را در اختیار داشت. وی در سال آینده نیز در چند فیلم حضور خواهد داشت که از آن جمله می توان به فیلم «زندگی در مهمانی» (Life of the Party) اشاره کرد.

دستمزد بازیگران زن هالیوود در سال 2017

ملیسا مک کارتی

۳- جنیفر لارنس (۲۴ میلیون دلار)

جنیفر لارنس در سال های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ در صدر فهرست پردرآمدترین بازیگران هالیوودی قرار داشت اما در سال گذشته میلادی به رتبه ی سوم نزول کرد. اما حتی بدون وجود فیلم های «عطش مبارزه» (Hunger Games) نیز توانسته دستمزد خوبی برای حضور در فیلم های «مادر!» (Mother!) و «گنجشک سرخ» (Red Sparrow) دریافت کند و تبلیغات برای کمپانی دیور نیز بر درآمد او در سال ۲۰۱۷ افزوده است.

دستمزد بازیگران زن هالیوود در سال 2017

جنیفر لارنس

درآمد و دستمزد بازیگران زن هالیوود در سال ۲۰۱۷

۲- جنیفر آنیستون (۲۵٫۵ میلیون دلار)

جنیفر آنیستون سال گذشته میلادی با ۲۵٫۵ میلیون دلار درآمد در رتبه ی دوم پردرآمدترین بازیگران زن هالیوود قرار گرفت. ستاره سابق سریال دیدنی و مشهور «دوستان» (Friends) با حضور مداوم در فیلم های بی سر و صدا و معمولی مانند «پرندگان زرد» (The Yellow Birds) به درآمدزایی خود در هالیوود ادامه می دهد. با این وجود بخش زیادی از درآمد سالانه او از طریق تبلیغات مختلف به خصوص تبلیغات خطوط هوایی امارات بدست می آید.

دستمزد بازیگران زن هالیوود در سال 2017

جنیفر آنیستون

۱-اما استون (۲۶ میلیون دلار)

اما استون تنها با ۲۸ سال سن توانست در سال گذشته میلادی در صدر پردرآمدترین بازیگران زن هالیوودی قرار بگیرد. این بازیگر برنده جایزه اسکار که اوایل سال میلادی در فیلم «لا لا لند» (La La Land) درخشید بخش زیادی از درآمد خود را برای همین فیلم دریافت کرد. این فیلم با بودجه ای ۳۰ میلیون دلاری بیش از ۴۴۵٫۳ میلیون دلار فروش داشته و چندین جایزه اسکار را نیز به خانه برد. هر ساله بر دستمزد این بازیگر جوان هالیوودی و درصدی که از فروش کلی فیلم دریافت می کند افزوده می شود و این رویه بدون شک در سال آینده میلادی نیز ادامه خواهد داشت.

در رتبه های بعدی این فهرست نیز بازیگرانی مانند دیپیکا پادوکون، اسکارلت جوهانسون و فان بینگ بینگ قرار دارند که برخلاف سال های گذشته نتوانستند در این فهرست جایی داشته باشند که هر کدام از آن ها دستمزدی پایین تر از ۱۱٫۵ میلیون دلار داشتند.

دستمزد بازیگران زن هالیوود در سال 2017

اما استون

درآمد و دستمزد بازیگران زن هالیوود در سال ۲۰۱۶

۱-جنیفر لارنس (۴۶ میلیون دلار)

۲- ملیسا مک کارتی (۳۳ میلیون دلار)

۳- اسکارلت جوهانسون (۲۵ میلیون دلار)

۴- جنیفر آنیستون (۲۱ میلیون دلار)

۵- فان بینگ بینگ (۱۷ میلیون دلار)

۶- شارلیز ثرون (۱۶٫۵ میلیون دلار)

۷- ایمی آدامز (۱۳٫۵ میلیون دلار)

۸- جولیا رابرتز (۱۲ میلیون دلار)

۹- میلا کونیس (۱۱ میلیون دلار)

۱۰- دیپیکا پادوکون (۱۰ میلیون دلار)

برترین ها

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تاریخ بروزرسانی : 2018-01-28 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :