اکران فیلم “رهایی” بهزاد خداویسی و همسرش در خارج از کشور!

اکران فیلم “رهایی” بهزاد خداویسی و همسرش در خارج از کشور! فرهنگی

فیلم رهایی بهزاد خداویسی و همسرش , در این جشنواره جایزه ویژه هیات داوران به فیلم رهایی از ایران تعلق گرفت که باعث خوشحالی است .

فیلم رهایی بهزاد خداویسی و همسرش

فیلم رهایی بهزاد خداویسی و همسرش , برای هر کارگردانی باعث خوشحالی است که فیلم هایش در نقاط مختلف جهان نمایش داده شود . فیلم رهایی به نویسندگی سولماز اعتماد و کارگردانی اینجانب تا به حال در ۱۷ نقطه جهان نمایش داده شده و در مسابقه فیلم فستیوال بوده است . و هفته گذشته همزمان در دو جشنواره فیلم ادانای ترکیه و جیرونای اسپانیا به نمایش درامد .من به جشنواره ادانای ترکیه رفتم شهری بسیار زیبا و جشنواره ای که هر فیلمسازی از حضور در آن قطعا لذت خواهد برد . به دلیل همزمانی دو جشنواره قادر به حضور در جشنواره جیرونای اسپانیا نشدم و همسرم که نویسندگی کار را هم بر عهده داشت در این جشنواره حضور پیدا کرد و دست پر هم برگشت .

موفقیت فیلم رهایی بهزاد خداویسی

در این جشنواره جایزه ویژه هیات داوران به فیلم رهایی از ایران تعلق گرفت که باعث خوشحالی است . از تمام عوامل فیلمم بازیگران فیلمبردار صدابردار تدوینگر همه و همه تشکر می کنم که با من در ساخت این فیلم همکاری کردند و برای تک تک شان ارزوی موفقیت های بی شمار دارم . و به همین مناسبت تعدادی عکس در همین خصوص برای شما عزیزان می گذارم و از شما برای همراهی همیشگی و دنبال کردن فعالیت های اینجانب کمال تشکر را دارم . مهرتان روز افزون قلبتان سرشار از امید و خانه هاتان پر شادی بادا . اردتمند بهزاد خداویسی ۱۵ مهرماه

اکران فیلم رهایی بهزاد خداویسی در ترکیه

اکران فیلم سینمایی رهایی بهزاد خداویسی

موفقیت فیلم رهایی بهزاد خداویسی

بهزاد خداویسی بازیگر سینما

بهزاد خداویسی و همسرش سولماز اعتماد

بهزاد خداویسی و همسرش سولماز اعتماد

بهزاد خداویسی کارگردان فیلم رهایی

گردآوری گروه فرهنگی نیک صالحی

همچنین بخوانید :  گریم متفاوت امیرمهدی ژوله در فیلم پیمان قاسم‌خانی +عکس
تاریخ بروزرسانی : 2017-10-07 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :