صداوسیما آزاده صمدی مجری برنامه «زابیواکا» را حذف کرد!

صداوسیما آزاده صمدی مجری برنامه «زابیواکا» را حذف کرد! فرهنگی

آزاده صمدی مجری برنامه زابیواکا که به تحلیل و پخش آیتم های ورزشی و خبرهای داغ و حواشی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه می پردازد با تصمیمی عجیب از سوی مدیران صدا و سیما روبرو شد .

قرار بود به مناسبت جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه آزاده صمدی مجری برنامه زابیواکا شود که به پخش آیتم های ورزشی و تحلیلی راجع به مسابقات و حواشی جام و خبرهای داغ بپردازد . اما متاسفانه آزاده صمدی از اجرای این برنامه حذف شد .

 

آزاده صمدی مجری برنامه زابیواکا

 

در حالیکه قرار بود ویژه برنامه جام جهانی شبکه اینترنتی آیو با نام «زابیواکا» با اجرای آزاده صمدی پخش شود ناظران سازمان ⁧صداوسیما ⁩بعد از چند برنامه جلوی اجرای آزاده صمدی در این برنامه را گرفتند و بهرنگ علوی به عنوان جایگزین او اجرای این برنامه را بر عهده گرفت.

 

آزاده صمدی

 

بر اساس اعلام عوامل نزدیک به این برنامه در حالیکه قرار بود آزاده صمدی مجری این برنامه باشد از طرف صدا و سیما گفته شده این استفاده ابزاری از زن هاست و دلیلی ندارد که یک زن اجرای برنامه ورزشی مردانه را بر عهده داشته باشد! و در نتیجه تصمیم به تغییر او گرفته شد.

همچنین بخوانید :  مزدک میرزایی مجری و گزارشگر ۴۶ ساله تلویزیون در کنار همسرش!+تصاویر

 

آزاده صمدی بازیگر سینما

 

لازم به ذکر است مدتی است صدا و سیما نظارت بر برنامه های شبکه های اینترنتی را انجام می دهد.

 

آزاده صمدی

درباره معنی زابیواکا بیشتر بدانید

 

زابیواکا (zabivaka) نام یک گرگ است که به عنوان نماد بیست و یکمین دوره جام جهانی فوتبال یا همان جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه انتخاب شد.

فدراسیون فوتبال روسیه سه نماد را برای انتخاب به عنوان نماد اصلی جام جهانی روسیه معرفی کرده بود
که به نوعی نشان دهنده آداب، رسوم و فرهنگ این کشور بودند.

زابیواکا

ببر سیبری، گربه و گرگ سه نمادی بودند که با رای مردم روسیه در یک نظرسنجی به عنوان سه نامزد انتخابی نماد جام جهانی معرفی شدند که در نهایت نماد گرگ به نام زابیواکا به عنوان نماد رسمی جام جهانی فوتبال انتخاب شد.

گفته می‌شود گرگ زابیواکا نماد شگون و خوش شانسی است.

گردآوری گروه فرهنگی نیک صالحی – همشهری آنلاین

تاریخ بروزرسانی : 2018-06-19 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :