شربت تریاک در بازارآزاد وداروخانه ها

شربت تریاک در بازارآزاد وداروخانه ها اعتیاد

شربت تریاک در بازارآزاد وداروخانه ها Reviewed by Afshari on Apr 29Rating: مشاور وزیر رفاه گفت: شربت تریاک در بازار آزاد و داروخانه ها عرضه نخواهد شد و این امر فقط از طریق مراکز مجاز انجام می شود. دکتر پرویز افشار در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: با توجه به اینکه ترک اعتیاد برای معتادانی […]

شربت تریاک در بازارآزاد وداروخانه ها Reviewed by Afshari on Apr 29Rating:

مشاور وزیر رفاه گفت: شربت تریاک در بازار آزاد و داروخانه ها عرضه نخواهد شد و این امر فقط از طریق مراکز مجاز انجام می شود.
دکتر پرویز افشار در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: با توجه به اینکه ترک اعتیاد برای معتادانی که سالهاست تریاک مصرف می کنند تا حدودی مشکل است بنابراین ستاد مبارزه با مواد مخدر تصمیم گرفت طرح پوشش نگهدارنده با شربت تریاک را اجرایی کند که این امر به صورت پایلوت بر روی جمعیت محدودی در حال اجرا است.وی تصریح کرد: در صورتیکه نتابج اجرای این طرح قابل قبول باشد در ارتباط با قشر بزرگی اجرایی خواهد شد.
مشاور وزیر رفاه با تاکید بر اینکه شربت تریاک وارد بازار آزاد نخواهد شد افزود: این دارو تحت نظارت وزارت بهداشت و مراکز درمانی ارائه خواهد شد.

افشار خاطر نشان کرد: شربت تریاک نیز در صورتیکه به مرحله تولید در سطح بالا برسد در داروخانه ها توزیع نخواهد شد و همچون متادون از طریق مراکز مجاز تحت نظارت وزارت بهداشت در اختیار معتادان قرار خواهد گرفت.

تاریخ بروزرسانی : 2008-04-29 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
یونیک ویزاهم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهری
ویدئو