متولدین ۶ تیرماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟

متولدین ۶ تیرماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۶ تیرماه , به عدالت و فداکاری عشق می‌ورزید و حاضر هستید برای تحقق آن هر بهایی را بپردازید.

متولدین ۶ تیرماه

متولدین ۶ تیرماه , تحت سلطه عدد ۹ و سیاره عطارد هستند. ماه ژوئن در قلمروی سیاره عطارد نیز قرار دارد. بنابراین سیاره عطارد تأثیر دو چندانی روی شما دارد.

اگر متولدین ۶ تیرماه هستید،خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

(۱) بسیار پرتکاپو، مقاوم، شجاع، پر جرأت و چابک هستید. (۲) ویژگی‌های یک جنگجو را می‌توان به خوبی در شما تشخیص داد. (۳) اهل عیبجویی از دیگران هستید و دوست دارید از دیگران انتقاد کنید. (۴) بلند پرواز و با پشتکار هستید و سعی می‌کنید موضوع مورد علاقه خود را به صورت دقیق مطالعه کنید. (۵) به توانایی‌هایتان اطمینان دارید و تصمیمات شخصی را خودتان می‌گیرید. (۶) سر سخت هستید و تا زمانی که به هدف خود نرسیده‌اید دست از پای نمی‌کشید. (۷) بعضی اوقات عجول و شتابزده عمل می‌کنید و به یکباره به معاملات جدید می‌پردازید. (۸) برای رسیدن به بالاترین مقام‌ها، به اندازه کافی بلند پرواز هستید، ولی در عین حال خودخواهی و غرور بیجا نیز در شما دیده می‌شود. (۹) تبحر زیادی در گفتگو با دیگران دارید. (۱۰) در زندگی به احترام و جایگاه ممتازی دست می‌یابید. (۱۱) اگرچه به اشتباهات خود پی می‌برید، ولی شهامت کافی برای پذیرفتن آنها را ندارید. (۱۲) ممکن است در مورد توانایی‌ها و قابلیت‌های خود دچار اشتباه شوید. (۱۳) نباید از دیگران انتقاد کنید و باید مراقب حرف زدنتان باشید، در غیر اینصورت اثرات مضر آن متوجه خودتان خواهد شد. (۱۴) شیفته ورزش‌ها و بازی‌های پهلوانی هستید. (۱۵) هوس‌های سالمی دارید و حاضر هستید برای ارضای امیالتان هر خطری را به جان بخرید.

متولدین ۶ تیرماه

(۱۶) نسبت به افراد ضعیف دلسوز هستید و در هنگام مهر ورزی به دیگران از صمیم قلب احساس شادی می‌کنید. (۱۷) اراده‌ای قوی دارید و می‌توانید با استفاده از نیروهای معنوی خود درد بیماران را تسکین دهید. (۱۸) اگرچه کم حوصله هستید، ولی به خاطر تأثیر سیاره عطارد می‌توانید عصبانیت خود را کنترل کنید. (۱۹) از شجاعت اخلاقی بهره‌مند هستید و در ابراز افکار و عقایدتان استوار هستید. (۲۰) به بچه‌ها و اعضای خانواده خود علاقه زیادی دارید. (۲۱) ذاتاً به قانون پایبند هستید. (۲۲) می‌توانید مسئولیت‌های سنگینی را در پست‌های مهم عهده‌دار شوید. (۲۳) از قدرت روانی غیر عادی برخوردار هستید و تجارب اسرار آمیز خواهید داشت. (۲۴) سفر کردن شما را با تجربه می‌کند و تأثیر زیادی روی زندگی شما دارد؛ سفرهای زیادی خواهید داشت که در نهایت باعث افزایش بردباری و دلسوزی شما می‌شود. (۲۵) سخت تلاش می‌کنید و طرز فکر بازتابی دارید. (۲۶) نظرات و افکار بسیار پیشرفته‌تری نسبت به اطرافیانتان دارید. (۲۷) مشاور کارآمدی هستید. (۲۸) اعتقادات راسخی دارید و در دیدگاه‌هایتان سرسخت هستید. (۲۹) ذاتاً اهل ابتکار و اختراع هستید و به سمت علوم و ریاضیات کشیده می‌شوید. (۳۰) ممکن است در روابط خود به نزدیکانتان مثل برادر و خواهر دچار مشکل شوید و خیلی با آنها صمیمی نباشید.

ویژگی های متولدین ۶ تیرماه

(۱) تضادها و تعارضاتی در شخصیت شما دیده می‌شود. (۲) از اراده‌ای پولادین برخوردار هستید و دوست دارید درد و رنج افراد بدبخت و ناتوان را تسکین دهید. (۳) شیفته زنان هستید و ممکن است روابط نامشروعی با آنها برقرار کنید که باعث رسوایی شما شود. (۴) بسیار حساس و دمدمی مزاج هستید و اعمالتان غیر قابل پیش‌بینی است. (۵) در نظرات خود کوته فکر هستید. (۶) نظرات عجیبی در مورد احترام و وجهه دارید و به خاطر مسائل ناچیز آشفته می‌شوید. (۷) روابط اجتماعی محدودی دارید. (۸) به عدالت و فداکاری عشق می‌ورزید و حاضر هستید برای تحقق آن هر بهایی را بپردازید.

متولدین 6 تیرماه

مسائل مالی متولدین ۶ تیرماه

مبتکر هستید، ولی ایده‌هایتان غیر عملی است. بسیار هیجانی هستید و ممکن است بدون دور اندیشی و توجه به نتایج، به یکباره به طرح‌هایی بپردازید. با این وجود، رویهمرفته بیشتر از یک فرد میانگین درآمد کسب می‌کنید. در هنگام خرج کردن به ویژه برای معشوق خود دست و دلباز هستید. تمامی امکانات رفاهی که بتوان با پول خرید را در اختیار دارید.

شغل متولدین ۶ تیرماه

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. می توانید در ارتش، سیاست و تجارت موفق شوید، زیرا در این زمینه‌ها از جرأت و قدرت بالای خود استفاده می‌کنید. به عنوان پزشک یا حقوقدان به شهرت زیادی دست پیدا می‌کنید.

سلامتی متولدین ۶ تیرماه

نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. مشکل اصلی سلامتی شما ناشی از دمای بالای بدن است و به همین دلیل مستعد بواسیر، تب‌ها و آبله هستید. احتمال دارد از بیماری کلیوی و سنگ مثانه نیز رنج ببرید. عفونت گلو و التهاب حنجره نیز مرتباً شما را آزار می‌دهند. ممکن است در اثر تصادف از ناحیه کفل، شانه، بازوها و دست دچار جراحت شوید. بسیار حساس هستید و اگر امور وفق مرادتان نباشد، سریع عصبانی می‌شوید.

همسر متولدین ۲۸ خرداد ماه

بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ ژوئیه و ۲۰ سپتامبر و (۲) ۲۱ نوامبر و ۲۰ ژانویه. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید: ۳، ۶، ۹، ۱۲، ۱۵، ۱۸، ۲۱، ۲۴، ۲۷ و ۳۰ ام. به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

(۱) از سلامتی خوب و گردش خون قدرتمندی برخوردار هستید که باعث می‌شود در زندگی مشترکتان هوسران و با اشتیاق باشید. (۲) زنی زیبا را به عنوان همسر ترجیح می‌دهید و از او می‌خواهید در برابر امیال جنسی شما تسلیم باشد. (۳) شیفته اعضای خانواده خود به ویژه کودکان هستید و دوست دارید محیطی صمیمی در خانه حکفرما باشد. (۴) علیرغم تندخویی و ویژگی‌های عجیبتان، معمولاً زندگی مشترک خوبی دارید. (۵) خواسته‌های عاشقانه‌ای از همسرتان دارید. (۶) مشکل‌ترین وظیفه همسرتان، ارضای عشق فیزیکی شما است . (۷) معمولاً نسبت به زن خود گمان بد دارید.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

(۱) زنی شگفت‌انگیز برای مردی بلند پرواز به حساب می‌آیید. (۲) در گفتگو با دیگران شوخ طبع و زیرک هستید و شخصیت اجتماعی پر ابهت و جذابی دارید. (۳) به شوهرتان در حرفه‌اش کمک می‌کنید. (۴) می‌توانید خودتان نیز شاغل شوید و از این راه به درآمد خانواده بیفزایید. (۵) اگر با مردی هوسران و دارا ازدواج کنید، خوشبخت خواهید شد. (۶) خودتان شخصاً خانه را تمیز و مرتب نگه می‌دارید.

گرایش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های مارس، ژوئن، سپتامبر و دسامبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۱، ۲، ۴، ۶، ۷ و ۹ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت. نسبت به افراد سخت کوش، فکور و بشردوست علاقه نشان می‌دهید.

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

روزهای خوش یمن برای شما دوشنبه، سه شنبه، پنجشنبه و جمعه و تاریخ‌های خوش یمن ۱، ۳، ۶ و ۹ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۱، ۳، ۶ یا ۹ است، امتحان کنید.

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های زرد، قرمز و سفید استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

باید از توپاز، مروارید، یاقوت، حجر القمر یا لعل استفاده کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.

سال‌های مهم زندگی شما

سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۹ ختم شود (برای مثال ۹، ۱۸، ۲۷، ۳۶، ۴۵، ۵۴، ۶۳، ۷۲ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.

کیفیت‌های مثبت و منفی

کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:

کیفیت‌های مثبت

شخصیت خوشایند هنردوستی بلند پروازی وقار تکاپو جرأت و شجاعت میل به هوسران بودن اهل فعالیت و اشتیاق بالا

کیفیت‌های منفی

انگیزشی گستاخی کوته فکری سلطه طلبی شکاکیت میل به ولخرجی لجاجت اهل نزاع بودن بی‌نزاکتی گروه آرام

رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2018-06-26 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :