متولدین ۲ فروردین ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟

متولدین ۲ فروردین ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۲ فروردین ماه تحت سلطه عدد ۴ و سیاره اورانوس هستند.

متولدین ۲ فروردین ماه

متولدین ۲ فروردین ماه تحت سلطه عدد ۴ و سیاره اورانوس هستند. ماه مارس در قلمروی سیاره مشتری نیز قرار دارد. بنابراین اورانوس و مشتری تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند که این باعث آمیخته‌ای از خصوصیت‌ها و ویژگی‌ها می‌شود.

متولدین ۲ فروردین ماه خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

(۱) اتفاقات غیر منتظره‌ای در زندگی شما رخ می‌دهد و با فراز و نشیب‌های زیادی روبرو می‌شوید. (۲) زندگی شما دستخوش تحولات سریعی می‌شود. (۳) معمولاً تغییراتی که در زندگی شما رخ می‌دهند باعث بهبود وضعیت شما می‌شوند. (۴) ضریب هوشی شما بالاتر از یک شخص معمولی است و سریع تصمیم‌گیری می‌کنید. (۵) از توان فکری و فعالیت‌های خود در جهت بهبود وضعیت بشریت استفاده می‌کنید. (۶) به طور مداوم به دنبال تغییر در زندگی و جامعه هستید و خواهان آزادی ذهن از محدودیت‌های محیط و جامعه هستید. (۷) از ریاکاری متنفر هستید. (۸) عاشق هنر و موسیقی هستید. (۹) همان ویژگی‌های اشخاصی را دارید که تاریخ تولد آنها تحت سلطه عدد ۱ است، ولی این ویژگی‌ها در شما نهفته شده است و باید به جلو قدم بردارید تا از توانایی‌های خود بهره برداری کنید. (۱۰) طبیعت شما به گونه‌ای است که دوست دارید با نظرات دیگران مخالفت کنید و به بحث و جدل بپردازید. طبیعتاً این ویژگی سوء تفاهم دیگران را در بر خواهد داشت و دشمنان مرموز زیادی برای خود می‌سازید که همواره بر علیه شما کار می‌کنند. (۱۱) سیستماتیک و روشمند عمل می‌کنید. (۱۲) به خاطر تأثیر سیاره مشتری، اعتماد به نفس بالایی دارید و بعضی اوقات خودخواه می‌شوید. (۱۳) در عقاید و نظرات خود پابرجا هستید و سرسختانه به آنها پایبند هستید. (۱۴) معمولاً کم حرف هستید و بعضی اوقات مرموز به نظر می‌رسید. (۱۵) در برخورد با مردم کاردان هستید و می‌توانید بیشتر از آنچه پیش‌بینی می‌شود با سختی‌ها مقابله کنید. (۱۶) شهامت بسیار بالایی دارید و کارهایی که فکر می‌کنید صحیح هستند را انجام می‌دهید. (۱۷) همیشه در جهت پیشرفت جهان کار می‌کنید و این مسئله باعث حسن ظن مردم از شما می‌شود.

خصوصیات متولدین ۲ فروردین ماه

(۱) قامت پرابهت و چشمان تیزی دارید. (۲) بی‌ثبات هستید و بعضی اوقات اعمال شما بگیر و ول کن دارد. (۳) از جنس مخالف خود سود می‌برید. (۴) توانایی سازماندهی و شایستگی بر عهده گرفتن پست‌های معتبر را دارید. (۵) از زندگی خانوادگی خود راضی هستید، ولی دوست دارید همدم دیگری داشته باشید. (۶) انزوا را به در جمع بودن ترجیح می‌دهید. (۷) از رفتارتان می‌توان غرور، وقار و لطافت را تشخیص داد. (۸) در سال‌های بین ۴۰ و ۶۰ در زندگی شغلی به قله موفقیت می‌رسید.

متولدین 2 فروردین ماه

مسائل مالی متولدین ۲ فروردین ماه

وضعیت مالی نسبتاً خوبی دارید، اگرچه در انجام تعهدات مالی خود با تأخیر و مشکلاتی مواجه می‌شوید. ممکن است ثروت جمع نکنید، ولی می‌توانید ظاهر ثروتمند خود را حفظ کنید. پول زیادی برای تزیین منزل خرج می‌کنید. تنها پس از سن ۴۰ سالگی به موفقیت دست پیدا می‌کنید.

شغل متولدین ۲ فروردین ماه

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. در فعالیت‌های تجاری مرتبط با حمل و نقل، برق و انواع ماشین آلات موفق خواهید شد. به همین اندازه مهندس، پیمانکار ساختمان، دانشمند یا صنعتگر موفقی می‌شوید. برای شخص با هوشی مثل شما، تبلیغات، دکوراسیون منزل، دیپلماسی (به عنوان فرستاده سیاسی) و واردات و صادرات مناسب است.

سلامتی متولدین ۲ فروردین ماه

نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. باید مراقب عملکرد ناقص کلیه‌ها و مثانه خود باشید. در هنگام قرار گرفتن در مجاورت اشخاصی که از بیماری‌های عفونی رنج می‌برند باید پیشگیری‌های لازم را به عمل آورید. همچنین دستگاه تنفس حساسی دارید و از تنگی نفس رنج می‌برید. زانو، ساق و پاهای شما نیز در معرض آسیب قرار دارند.

همسر متولدین ۲ فروردین ماه

بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ فوریه و ۲۰ مارس (۲) ۲۱ ژوئن و ۲۰ ژوئیه و (۳) ۲۱ اکتبر و ۲۰ نوامبر. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید: ۱، ۲، ۳، ۷، ۸، ۱۰، ۱۱، ۱۲، ۱۶، ۱۷، ۱۹، ۲۰، ۲۱، ۲۵، ۲۶، ۲۸، ۲۹ و ۳۰٫ به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

(۱) زیرک و باهوش هستید و انتظار دارید همسرتان دیدگاه‌های شما را سهیم باشد. (۲) دوست دارید بدون اینکه چیزی بخواهید همه چیز به شما داده شود. (۳) سلطه طلب هستید و دوست دارید تمامی امور منزل مطابق میل شما باشد. (۴) دیکتاتور و در عین حال مهربان و بخشنده هستید. (۵) از همنشینی با بچه‌هایتان لذت می‌برید. (۶) به خاطر طبیعت بلند پروازتان، مشکل پسند هستید و در انتخاب همسر به مشکل بر می‌خورید. (۷) آرزو می‌کنید همسری جذاب داشته باشید و آداب و معاشرت را رعایت کند. (۸) افرادی برای مشاوره به سوی شما می‌آیند و با اطمینان و اقتدار به آنها توصیه می‌کنید. (۹) اگرچه پاکیزگی و مرتب بودن را دوست دارید، ولی در مورد لباس‌های خود بی‌دقت هستید و اتاقتان مرتب نیست.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

(۱) خیلی باهوش نیستید، ولی اراده شما قوی است و شخصیت جذابی دارید. (۲) مهارت زیادی در انتخاب دارید. (۳) در زمینه‌های مختلفی استعداد دارید، ولی به عمق هر موضوع نمی‌پردازید. (۴) به دکوراسیون منزل علاقه نشان می‌دهید، ولی این کار را خودتان انجام نمی‌دهید و آن را به دیگران واگذار می‌کنید. (۵) بسیاری از اوقات دیکتاتور می‌شوید. (۶) به خاطر وسواس و دمدمی بودن، بسیاری از اوقات روز خود را تلخ می‌کنید. (۷) به خانه خود عشق می‌ورزید، ولی خیلی به آن وابسته نیستید. (۸) ممکن است ناآرام و پریشان شوید. در چنین لحظاتی بهتر است با دوستی هم صحبت شوید که تحت سلطه عدد ۱ یا ۲ قرار دارد. (۹) انسان کله شقی هستید و بعضی مواقع بیرحم می‌شوید. (۱۰) دوست دارید دیگران به ساز شما برقصند. (۱۱) ویژگی‌های زنانگی مثل صمیمیت و لطافت در شما کمتر دیده می‌شود.

گرایش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های مارس، ژوئن، سپتامبر و دسامبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۱، ۲، ۴، ۵، ۷، ۸ و ۹ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت. دوست دارید همدمی داشته باشید، ولی به خاطر طبیعت وسواس و دمدمی مزاج بودن، نمی‌توانید با کسی دوست صمیمی شوید. دوستانی را ترجیح می‌دهید که باهوش و خوش استعداد باشند.

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

روزهای خوش یمن برای شما یکشنبه، دوشنبه و شنبه و تاریخ‌های خوش یمن ۱، ۲، ۳، ۴ و ۷ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۱، ۲، ۳، ۴ یا ۷ است، امتحان کنید.

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های آبی، خاکستری، سفید یا شاه بلوطی استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

باید از الماس، مرجان و مروارید استفاده کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید. سال‌های مهم زندگی شما سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۴ ختم شود (برای مثال ۴، ۱۳، ۲۲، ۳۱، ۴۰، ۴۹، ۵۸، ۶۷، ۷۶ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.

کیفیت‌های مثبت و منفی

کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:

کیفیت‌های مثبت

اشتیاق انرژی بالا منطق تجزیه و تحلیل مسائل سیستماتیک قابل اعتماد بودن

کیفیت‌های منفی

خودخواهی سلطه طلبی دمدمی مزاج بودن طرز فکر انقلابی اهل بحث و جدل با دیگران پرحرفی

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2017-03-21 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :