متولدین ۲۷ خرداد ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟

متولدین ۲۷ خرداد ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۲۷ خرداد ماه , نظرات عجیبی در مورد مذهب و اخلاقیات دارید و دوست ندارید از روش‌های کهنه و قدیمی پیروی کنید.

متولدین ۲۷ خرداد ماه

متولدین ۲۷ خرداد ماه , تحت سلطه عدد ۸ و سیاره زحل هستند. ماه ژوئن در قلمروی سیاره عطارد نیز قرار دارد. بنابراین زحل و عطارد تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند که این باعث آمیخته‌ای از خصوصیت‌ها و ویژگی‌ها می‌شود.

اگر متولدین ۲۷ خرداد ماه به دنیا آمده‌اید، خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

(۱) به خاطر تأثیر سیاره زحل، ثمره تلاش‌های خود را دیر بدست می‌آورید. (۲) فکور، منضبط، روشمند، سیستماتیک و وظیفه‌شناس هستید. (۳) طبیعت پایداری دارید. (۴) می‌توانید از دو زاویه به مسئله نگاه کرده و آن را تحلیل کنید. (۵) اغلب دیگران بدون هیچ دلیل خاصی در مورد شما دچار سوء تفاهم می‌شوند. (۶) بلند پرواز و همیشه مجذوب کارتان هستید. (۷) در رویارویی با مسائل مهم زندگی، محتاط عمل می‌کنید. (۸) یکی از طرفداران پر و پا قرص طبیعت هستید. (۹) شایسته و پر انرژی هستید، ولی دوست ندارید روی دیگران سلطه داشته باشید. (۱۰) رفتار دلسوزانه‌ای با افراد فقیر و ناتوان دارید. (۱۱) شخصیت جذابی دارید که باعث می‌شود افراد دیگر بی‌اختیار به سمت شما جذب شوند. (۱۲) لیاقت مدیر شدن را دارید و می‌توانید با بهره‌گیری از افراد دیگر و مدیریت روی آنها کارها را انجام دهید. (۱۳) به نظم و قانون احترام می‌گذارید. (۱۴) حاضر هستید خسارات ناشی از اشتباهات خود را بپردازید. (۱۵) به سمت مسائل پیچیده حقوقی کشیده می‌شوید و در این زمینه باید بسیار مراقب باشید. (۱۵) به خاطر منظم بودن و وقت‌شناسی الگویی برای دیگران به حساب می‌آیید.

ویژگی های متولدین ۲۷ خرداد ماه

(۱) آرمان‌های والا و بلند پروازی‌های بزرگی دارید. (۲) آداب و رسوم سنتی را نمی‌پذیرید. (۳) نظرات عجیبی در مورد مذهب و اخلاقیات دارید و دوست ندارید از روش‌های کهنه و قدیمی پیروی کنید. (۴) افکار خلاق و سودمندی در ذهن می‌پرورانید. (۵) مؤسس لایق و متفکری عمیق هستید. (۶) صلح دوست و بشردوست هستید. (۷) به سمت علوم رمزی و عرفان جذب می‌شوید. (۸) از شجاعت و شخصیت قدرتمندی برخوردار هستید. (۹) به سمت تحقیقات و دانش کشیده می‌شوید. (۱۰) تا حدودی بیروح به نظر می‌رسید و کمتر هیجانات و عواطف خود را بروز می‌دهید. (۱۱) با بهره‌گیری از قدرت سازمان‌هایی که روی آنها مدیریت می‌کنید به موفقیت نایل می‌شوید. (۱۲) تلاش زیادی می‌کنید و هیچ چیز برایتان غیر ممکن نیست.  

مسائل مالی متولدین ۲۷ خرداد ماه

در مسائل مالی محتاط و هوشیار عمل می‌کنید. در تجارت روشمند، سیستماتیک و دقیق هستید. انسان کم حرف و مرموزی هستید و به افراد کمی اعتماد می‌کنید. به همین خاطر باید سخت کار کنید تا ثروتمند شوید. بهتر است از تاریخ‌های ۸، ۱۷ و ۲۶ در صورتی که باعث تأخیر در کارهایتان می‌شوند دوری کنید. به جای این تاریخ‌ها بهتر است اعداد ۳ و ۷ استفاده کنید. یعنی از تاریخ‌هایی استفاده کنید که مجموع ارقام آن به ۳ یا ۷ ختم شوند. اگر بتوانید کاری کنید که مجموع ارقام شماره خانه، شماره تلفن یا شماره وسیله نقلیه‌ای که قصد دارید بخرید به ۳ ختم شود، زندگی بهتری خواهید داشت. به هر حال اگر تجربه نشان داد که عدد ۸ برایتان خوش یمن است، تنها برای فعالیت‌های مهم زندگی از آن استفاده کنید.

شغل متولدین ۲۷ خرداد ماه

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. در موضوعاتی مثل فیزیک، شیمی، پزشکی و ریاضیات پیشرفته استعداد زیادی دارید. در صنایع مرتبط با فعالیت‌هایی مثل معادن زغال سنگ، الوار، تولید و ساخت ساز به موفقیت دست پیدا می‌کنید. به عنوان بانکدار، دلال سهام، متخصص دارویی (که با ابزار پیشرفته سر و کار دارد) می‌درخشید. اگر قصد دارید به فعالیت تجاری بپردازید، از شراکت پرهیز کنید.

متولدین 27 خرداد ماه

سلامتی متولدین ۲۷ خرداد ماه

نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. مشکل اصلی سلامتی شما به عصبی بودن، تحریک‌پذیری و مشکلات ساق پا، دندان و گوش‌ها بر می‌گردد. ممکن است قربانی فلج و روماتیسم نیز شوید. بیماری صفراوی در مورد شما محتمل هستید و از افسردگی مزمن رنج می‌برید. زمان زیادی لازم است تا از بیماری‌هایی که به آنها مبتلا شده‌اید رها شوید. مستعد واریس نیز هستید.

همسر متولدین ۲۷ خرداد ماه

بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ آوریل و ۲۰ ژوئن و (۲) ۲۱ آگوست و ۲۰ اکتبر. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید: ۵، ۷، ۱۴، ۱۶، ۲۳ و ۲۵ ام. به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

(۱) انزوا را دوست دارید و خیلی به زندگی خانوادگی توجه نمی‌کنید و همین مسئله باعث بروز مشکلاتی در زندگی مشترکتان می‌شود. (۲) دوست دارید تمامی تصمیمات مهم را خودتان بگیرید. (۳) نسبتاً محافظه کار هستید و زیاد به همسرتان فرصت پیشرفت نمی‌دهید. (۴) در هنگام انتخاب همسر مشکل پسند هستید. (۵) شیفته بچه‌های خود هستید و از مصاحبت با آنها لذت می‌برید. (۶) برای خوشبختی در زندگی خیلی روی خودتان فشار نمی‌آورید.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

(۱) انسان شایسته‌ای هستید و در رویارویی با مشکلات زندگی سیستماتیک عمل می‌کنید. (۲) از زندگی مشترکتان لذت می‌برید و برای موفقیت بچه‌ها و تحقق بلند پروازی‌های شوهرتان از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنید. (۳) بزرگترین مانعی که بر سر راهتان است، کمبود صمیمیت و لطافت زنانگی است. (۴) نسبت به برقراری نظم و ترتیب در خانه سخت‌گیر هستید و به دیگران دستور می‌دهید. (۵) شخصیت رومانتیکی دارید و در سخن‌وری شیوا هستید. البته هرگز خانه و شوهرتان را قربانی آرمان‌های عاشقانه خود نمی‌کنید. (۶) برای یک پزشک، حقوقدان یا صنعتگر که اکثر زمانش را با مشتری سپری می‌کند، زن خوبی به حساب می‌آیید.

گرایش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های مارس، ژوئن، سپتامبر و دسامبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۳، ۴، ۵، ۷، ۸، ۱۲، ۱۳، ۱۴، ۱۶، ۱۷، ۲۱، ۲۲، ۲۳، ۲۵، ۲۶، ۳۰ و ۳۱ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت.

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

روزهای خوش یمن برای شما چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه و تاریخ‌های خوش یمن ۳، ۵، ۷ و ۸ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۳، ۵، ۷ یا ۸ است، امتحان کنید.

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های خاکستری سیر، آبی سیر، ارغوانی و سبز استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

باید از یاقوت کبود، مروارید سیاه و الماس استفاده کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید. سال‌های مهم زندگی شما سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۸ ختم شود (برای مثال ۸، ۱۷، ۲۶، ۳۵، ۴۴، ۵۳، ۶۲، ۷۱ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.

کیفیت‌های مثبت و منفی

کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:

کیفیت‌های مثبت

انضباط میل به سیستماتیک بودن عشق به موسیقی استواری شایستگی استعداد تحقیقات توانایی‌های سازمان‌دهی

کیفیت‌های منفی

دلسردی به تعویق انداختن امور شکاکیتتنهایی خودخواهی سلطه طلبی تحریک‌پذیری گروه آرام

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تاریخ بروزرسانی : 2018-06-16 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :