ایسکانیوز: مطالعات اخیر نشان می دهد تمرینات کششی خاص می تواند درد عضلات گردن را در زنان کاهش دهد. و به نقل از مجله Arthritis Care & Research ، دانشمندان دانمارکی به تازگی با انجام یک سری پژوهش ها در...

ایسکانیوز: مطالعات اخیر نشان می دهد تمرینات کششی خاص می تواند درد عضلات گردن را در زنان کاهش دهد. و به نقل از مجله Arthritis Care & Research ، دانشمندان دانمارکی به تازگی با انجام یک سری پژوهش ها در زمینه کاهش درد گردن در مبتلایان به آرتروز دریافتند انجام یک سری تمرینات کششی بسیار خاص در این افراد می تواند تا حد زیادی درد آنان را کاهش دهد.
تا پیش از این پزشکان بر این باور بودند که انجام تمرینات ورزشی به طور کلی می تواند باعث کاهش درد و عوارض آرتروز گردد.

اما این مجموعه تحقیقات جدید نشان داد بسیاری از تمرینات ورزشی نیز وجود دارند که نه تنها برای آرتروز مفید نیستند چه بسا می توانند عوارض جبران ناپذیری را نیز برای این مبتلایان به ارمغان آورند.
این پژوهشگران به بیماران مبتلا به آرتروز گردن توصیه می کنند تا هر چه سریعتر برای اطلاع از چگونگی انجام این سری تمرینات حتما به پزشک معالج خود مراجعه کنند. /120


ایستگاه سلامت نیک صالحی
سرگرمی
جدیدترین خبرهای امروز
تازه های نیک صالحی در یک نگاه
عکس های دیدنی
جدیدترین خبرهای امروز
وبگردی
پر بیننده ها
پر بیننده ها
Copyright (c) 2003-2015 Niksalehi.com All Rights Reserved. © کلیه حقوق متعلق به سایت نیک صالحی می باشد. باز نشر مطالب تنها با ذکر منبع مجاز می باشد .
X