ایسکانیوز ـ محققان دانشگاه Bonn پیشرفت‌هایی در زمینه درمان مبتلایان به صرع هنگامی که دارو مصرف می‌کنند به دست آوردند. به گزارش سرویس علمی پژوهشی ایسکانیوز به نقل از مجله Epilepsia، طبق گفته پزشکان دو نوع دارو برای بیماران مبتلا...

ایسکانیوز ـ محققان دانشگاه Bonn پیشرفت‌هایی در زمینه درمان مبتلایان به صرع هنگامی که دارو مصرف می‌کنند به دست آوردند.
به گزارش سرویس علمی پژوهشی ایسکانیوز به نقل از مجله Epilepsia، طبق گفته پزشکان دو نوع دارو برای بیماران مبتلا به صرع وجود دارد نوع اول که در همه درمانگاه‌ها توزیع می‌شود و به flexible dosing مشهور است و نوع دوم آنها که در آزمایش‌های کلینیکی کلاسیک استفاده می‌شوند و به fixed dose معروف است.
پس از بررسی تاثیر این دو نوع بر روی بیماران دانشمندان دریافتند بهبود بیماری صرع در بیمارانی که از flexible dose استفاده کرده بودند 76 درصد بود و در مقابل بهبود در گروه دیگر 58 درصد بود.
پس از انجام آزمایشات پزشکان اعلام کردند گرچه هر دو نوع دارو برای بهبود بخشی بیماران مبتلا به صرع مفید است اما نوع اول نتایج موثرتری از خود نشان داده است.
نویسنده: فرهادیان پور

ایستگاه سلامت نیک صالحی
سرگرمی
جدیدترین خبرهای امروز
تازه های نیک صالحی در یک نگاه
عکس های دیدنی
جدیدترین خبرهای امروز
وبگردی
پر بیننده ها
پر بیننده ها
Copyright (c) 2003-2015 Niksalehi.com All Rights Reserved. © کلیه حقوق متعلق به سایت نیک صالحی می باشد. باز نشر مطالب تنها با ذکر منبع مجاز می باشد .
X