advertising

advertising

سایت نیک صالحی با بیش از یازده سال سابقه  ، به عنوان اولین و قدیمی ترین پرتال سرگرمی ایرانی و  جزء  پربیینده ترین سایتهای فارسی زبان می باشد  که در حال حاضر روزانه ۱۹۰ هزار نفر بازدیدکننده و   ۹۰۰  هزار نمایش صفحات را دارا میباشد وباتوجه به قابلیت های  خود توانسته است مخاطبان و کاربران ایرانی و فارسی زبان داخل و خارج کشور را به خود جذب کند. چنین مجموعه ای  میتواند مخاطب مناسبی برای بسیاری از شرکتها و صاحبان مشاغل جهت معرفی و تبلیغ محصولات یا خدمات ایشان باشد.

مشخصات آگهی در سایت

agahi

صفحه اصلی

ads-niksalehi

صفحات داخلی

ads-dakheli

صفحات داخلی

ads-dakheli1

تالار گفتمان کلیک کنید

ads-forum

جهت کسب اطلاعات بیشتر  با شماره   ۸۸۲۴۵۲۳۵  – ۰۲۱ و یا  ۰۹۱۲۳۴۰۷۵۰۴ ویا پست الکترونیکی ads@niksalehi.com   تماس حاصل فرمایید.

با احترام نیک صالحی مدیر سایت نیک صالحی

قوانین

از پذیرش آگهی سایتهای حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران معذور هستیم.

درصورت تغییر در ماهیت سایت آگهی دهنده در زمان نمایش آگهی در سایت، بدون هماهنگی و یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در سایت نیک صالحی باشد نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد و سایت نیک صالحی هیچ مسئولیتی در قبال عودت وجه ندارد .

مسئولیت شعارها،مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده میباشدوتصاویر یا محتوای آگهی می بایست مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.

در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط نهادهای قضایی یا نظارتی نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.

قبل از انجام تبلیغ آدرس وب سایت یا محصولی را که مایل به تبلیغ آن هستید در اختیار ما قرار دهید تا آنرا از جهت تطابق با قوانین سایت مورد بررسی قرار دهیم

پست الکترونیکی: ads@niksalehi.com

پربیننده ترین خبرها
فروشگاه اینترنتی برندپوشانفروشگاه پارس نوران شرقتورهای نوروز 96الی گشت