کوچک کردن و زیبایی بینی رایگان و بدون جراحی

کوچک کردن و زیبایی بینی رایگان و بدون جراحی زیباییی و آرایش

با انجام برخی کارهای ساده در خانه می توانید بینی خود را فرم دهید و آن را به مرور کوچک و زیبا کنید

داشتن بینی زیبا و خوش فرم آرزوی هر کسی است به ویژه کسانی که بینی زیبایی ندارند. یکی از رایج ترین روش های زیبایی بینی جراحی است که در بعضی موارد دارای عوارض جبران ناپذیری خواهد بود. اما ما امروز در نیک صالحی می خواهیم روشی به شما معرفی کنیم برای کوچک کردن و زیبایی بینی که رایگان است و بدون جراحی, بینی خوش فرمی خواهید داشته باشید.

روش های کوچک کردن و زیبایی بینی

امروزه فناوری های پیشرفته جراحی برای زیبایی و کوچک کردن بینی به کار گرفته می شوند
که هزینه بسیار بالایی در پی دارند. ولی دانشمندان روش ساده و بدون هزینه ای را پیشنهاد می کنند.

زیبایی بینی

راه های کوچک کردن و زیبایی بینی

افراد زیادی هستند از بین آقایان و خانم ها که از بزرگ بودن بینی شان ناراضی هستند و از طرفی به دلایل مختلف نمیخواهند و یا نمیتوانند بینی شان را جراحی کنند، برای اینجور افراد راه های ساده و بی هزینه ای وجود دارد که در کوچک کردن و زیباتر شدن بینی تاثیر بسیاری دارند. با این روش های ساده بینی خود را کوچک و خوش فرم کنید و اعتماد به نفس تان را بالا ببرید.

بخور دادن بینی

بخور دادن بینی باعث باز شدن منافذ پوست و کاهش چربی و گوشت های بینی میشود،
بدین ترتیب بینی به فرم ایده آلی خواهد رسید در صورتی که این کار را تکرار کنید.
برای جلوگیری از افتادگی بینی پس از بخور دادن، بینی را زیر آب یخ بگیرید.

کوچک شدن بینی با بخور

زنجبیل باعث از بین رفتن چربی های بینی های گوشتی میشود به این صورت که کمی
پودر زنجبیل را با آب مخلوط میکنید و روی بینی خود قرار میدهید بعد از چند دقیقه آن را
با دستمال پاک میکنید نتیجه کار بعد از دو هفته شگفت انگیز است.

فشار دادن نوک بینی

نوک بینی غضروف نرمی است که قابل شکل گیری است، شما میتوانید با فشار دادن
نوک بینی تان، بینی خوش فرم تر و کوچک تری داشته باشید.

بد نیست با عوارض جراحی زیبایی بینی آشنا شوید

از قدیم الایام شنیده ایم هر که خربزه می خورد باید پای لرزش هم بنشیند . حالا هر کسی که بینی اش را برای زیبایی به تیغ جراحان می سپارد باید عوارض بسیار زیاد و جدی و حتی گاهی جبران ناپذیرش را به جان بخرد. دکتر محسن نراقی رئیس انجمن تحقیقات راینولوژی می گوید عوارض زیبایی جراحی پلاستیک بینی بسیار متنوع است.

زیبایی بینی

عوارض کوچک کردن و زیبایی بینی

فرورفتگی‌های پره‌های بینی

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران با اشاره به فرورفتگی پره های بینی گفت: معمولاً این عارضه به دنبال برداشتن غضروف‌های پره‌های بینی برای جمع کردن نوک بینی روی می دهد.معمولاً در نخستین هفته‌های پس از جراحی، ورم بافت‌ها مانع آشکار شدن کامل این عارضه می‌شودو در مواردی که نوک بینی بیش از اندازه لازم جمع شود، کم بودن غضروف‌های حمایت کننده نوک بینی و نزدیک شدن بیش از اندازه این غضروف‌ها به یکدیگر، گذشته از آنکه ممکن است فرورفتگی بیش از اندازه ای در ظاهر بینی پدید آورد، در تنفس از راه بینی نیز اشکال ایجاد می­کند.

پره وسطی تو کشیده شده بینی

دکترنراقی ادامه داد:در حالت طبیعی از نظر معیارهای زیبایی بینی، در نمای نیمرخ، پره وسطی بینی باید خود را در ورای پره‌های جانبی بینی نشان دهد. در صورت برداشتن غضروف‌های تیغه میانی، این پره به داخل بینی کشیده می شود. این حالت، نمودی غیرطبیعی از نیمرخ بینی به دست می دهد.

عوارض جراحی زیبایی بینی

برداشته شدن پوست پره‌های بینی

دکتر نراقی اظهار داشت: در مواردی که قسمت زیادی از پره‌های بینی برداشته شود، به دلیل
صاف شدن چین بین بینی و صورت، امکان دارداثر بخیه‌ها بر روی پوست صورت نمایان شود،
تنگی بیش از اندازه سوراخ‌های بینی موجب مشکلات تنفسی از راه بینی نیز خواهد شد.

بالا رفتن بیش از اندازه نوک بینی و بینی خوکی

رئیس انجمن تحقیقات راینولوژی بیان کرد: برداشتن بیش از اندازه بافت‌های غضروفی و پوست قسمت پایینی بینی، امکان دارد موجب بالا رفتن بیش از حد نوک بینی و در نتیجه، نمای بینی خوکی شکل ‌شود. در این حالت، عمق سوراخ‌های بینی از فاصله دور نیز نمایان است و حالتی کاملاً مصنوعی و غیرطبیعی به بینی می‌دهد. اصلاح این حالت نیز از موارد مشکل در جراحی مجدد بینی است. زیرا برداشتن و کم کردن بافت‌ها آسان­تر از اضافه کردن به بافت‌هاست.

باریک شدن بیش از حد نوک بینی

وی توضیح داد: نوک بینی از نظر اصول زیبایی، پهنایی متناسب با قسمت‌های بالایی دارد. در صورت باریک شدن بیش از حد نوک بینی، تناسب بین دو بخش بالایی و پایینی بینی و نیز پره ها به هم می­خورد و بخش بالایی و پره ها پهن­تر به نظر می‌رسند. معمولاً چنین حالتی مشکلات تنفسی را نیز به دنبال خواهد داشت.

گشاد شدن مویرگ‌های روی پوست بینی

دکتر نراقی گفت: ممکن است مویرگ­های روی پوست بینی، هم در بخش بالایی بینی وهم در قسمت نوک بینی گشاد شوند،در این حالت مویرگ‌های زیادی بر روی پوست نوک بینی نمایان می‌شوند. جراحی‌های مکرر پشت سرهم و دستکاری زیاد بر روی بافت‌های گوشتی زیر پوستی نوک بینی حین عمل، از عوامل مستعد کننده این عارضه ­به شمار می روند.

اقتصادنیوز و خبرآنلاین

رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تاریخ بروزرسانی : 2019-01-30 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :