چگونه عطر دوام بیشتری پیدا می کند

چگونه عطر دوام بیشتری پیدا می کند زیباییی و آرایش

به نقل از فروشگاه اینترنتی دوفیتو : اگر می خواهید عطروادکلن مدت زمان بیشتری روی پوست شما بماند آنها را در دستشویی، حمام و دیگر جاهای مرطوب و گرم نگهداری نکنید. گرما ،رطوبت و نور زیاد کیفیت عطر را پایین می آورد. آنها را در جاهای خشک و خنک و دور از پنجره های پرنور […]

به نقل از فروشگاه اینترنتی دوفیتو : اگر می خواهید عطروادکلن مدت زمان بیشتری روی پوست شما بماند آنها را در دستشویی، حمام و دیگر جاهای مرطوب و گرم نگهداری نکنید. گرما ،رطوبت و نور زیاد کیفیت عطر را پایین می آورد. آنها را در جاهای خشک و خنک و دور از پنجره های پرنور نگهداری کنید.

روی میز آرایش در اتاق شخصی تان جای مناسبی برای عطر است. می توانید برای نگهداری بهترازآنها از یک ظرف کیک استفاده کنید، اینگونه علاوه بر زیبا به نظر رسیدن و جلوگیری از به هم ریختگی، همه در یک نقطه قرار دارند و جریان هوا نیز مناسب است. روی نقاط پالس (ضربان)کمی وازلین بمالید سپس عطر و ادکلن را روی آن اسپری نمایید. این کار باعث ماندگاری بیش تر عطر می شود.به طور کلی پوست های چرب بیش تر از پوست های خشک عطر را روی خود نگه می دارند، به همین دلیل است که گاه گفته می شود قبل از عطر زدن یک لوسیون بدون بو به نقطۀ مورد نظر بزنید. اگر روی مچ دستتان عطر می زنید به هیچ عنوان مچ ها را به هم نمالید، با این کار رایحه های اصلی عطر و ادکلن که قرار است اول به مشام برسند(Top Notes) را از بین می برید. اگر می خواهید بوی ملایم تری داشته باشید عطر را در هوا اسپری کنید و از میان ذرات اسپری شده رد شوید.

بعضی افراد به موی سر خود عطر می زنند که اتفاقاً کار درستی است و باعث می شود موهای خوشبو داشته باشید امّا عطر دارای الکل بوده و اگر به صورت مستقیم روی مو استفاده شود باعث خشکی و آسیب به مو می شود. بهتر است عطر را به برس موی خود اسپری کنید و سپس شانه نمایید و یا از اسپری های خوشبو کننده مخصوص مو استفاده کنید، معمولاً کمیاب هستند اما وجود دارند.

می توانید قطرات آخر عطرهای خود را با لوسیون بدن خود مخلوط کنید. با این کار هیچ ذره ای از عطر شما هدر نمی رود و رایحه ای ملایم تر از آن را در لوسیون خود خواهید داشت.اگر قصد خرید عطر دارید، پس از اینکه آن را روی مچ خود اسپری کردید صبر کنید تا خشک شود. زیرا اولین بویی که مشام شما می رسد همان تاپ نوت است که چند دقیقه بعد کاملاً از بین خواهد رفت.

برای خرید عطر و ادکلن اورجینال به فروشگاه اینترنتی www.dofito.com مراجعه نمایید. فروشگاه اینترنتی دوفیتو بزرگترین فروشگاه پوشاک زنانه٬ مردانه٬ عطر و ادکلن٬ لوازم آرایشی و بهداشتی٬ زیورآلات و طلا و جواهر در ایران.

رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2015-09-27 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :