ماسک صورت خانگی برای سفید کردن پوست!

ماسک صورت خانگی برای سفید کردن پوست! زیباییی و آرایش

سفید کردن پوست , هر گونه کرم ، ضد آفتاب و مواد آرایشی را از روی پوست صورتتان پاک کنید و صورتتان را بشویید . هرچه پوست شما تمیزتر باشد این ماسک بهتر جذب پوستتان می شود .

سفید کردن پوست

سفید کردن پوست , اگر شما هم می خواهید پوستی سفید و زیبا و شفاف داشته باشید این ماسک صورت خانگی را حتما در منزل بسازید و  امتحان کنید .

سفید کردن پوست

دستور ماسک صورت برای سفید کردن پوست

روش سفید شدن پوست

مواد لازم برای تهیه ماسک صورت خانگی تخم مرغ لیمو دستورالعمل تهیه ماسک صورت خانگی ۱ – هر گونه کرم ، ضد آفتاب و مواد آرایشی را از روی پوست صورتتان پاک کنید و صورتتان را بشویید . هرچه پوست شما تمیزتر باشد این ماسک بهتر جذب پوستتان می شود . بنابراین بهتر است علاوه بر شستشو از یک محلول پاکننده هم استفاده کنید تا چربی ها و آلودگی ها بطور کامل پاک شوند. ۲ – سفیده تخم مرغ را از زرده آن جدا کنید . ۳ – سپس آب یک عدد لیمو را بگیرید و به آن اضافه کنید . ۴ – حالا مخلوط سفیده تخم مرغ و لیمو را به مدت سه دقیقه بهم بزنید تا این ماده ها کاملا” باهم مخلوط شوند . برای نتیجه بهتر از یک چنگال و یا همزن برقی استفاده کنید. ۵ – حالا این مخلوط را با کمک انگشتانتان به همه نقاط صورتتان بمالید اما از تماس این محلول با چشمها و دهانتان جلوگیری کنید . اجازه بدهید این ماسک حدود ۳۰ دقیقه روی صورتتان بماند. ۶ – سپس آن را آب گرم بشویید. هشدار : _ اگر به خوردن تخم مرغ حساسیت دارید ممکن است به استفاده موضعی از آن هم حساسیت داشته باشید بنابراین قبل از استفاده از این ماسک حتما” با پزشک خود مشورت کنید. _ قبل از نصف کردن لیمو و گرفتن آب آن ، لیمو را با کف دست روی یک میز بغلتانید و یا آن را به مدت۳۰ ثانیه داخل مایکروفر بگذارید تا گرفتن آب آن راحت تر شود. خانمانه

تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تاریخ بروزرسانی : 2017-10-23 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :