هشت راه برای خوشبو کردن موهای شما

هشت راه برای خوشبو کردن موهای شما زیباییی و آرایش

راههای خوشبو کردن موها , روغن گل بامیه یکی از سالم‌ترین روغن‌ های مو است و باعث تیرگی مو و تقویت ریشه آن می‌شود. این روغن خوشبو، مو‌ها را نیز معطر می‌کند.

راههای خوشبو کردن موها

راههای خوشبو کردن موها , تنها مناسب بودن ظاهر مو کافی نیست، بلکه مو باید خوش بو نیز باشد. اما حفظ ظاهر مو و خوش بو بودن آن آسان نیست. برای اینکه مو خوش بو شود لازم است علت بدبو بودن آن را بفهمید.

راههای خوشبو کردن موها
راههای خوشبو کردن موها
روشهای خوشبو کردن مو

به طور معمول مو بوی خاص خود را دارد و در صورت شسته نشدن به مدت چندین روز، بوی چربی پیدا می‌کند. یکی از بهترین روش‌ها شست و شوی منظم مو است. تعریق مکرر نیز مو‌ها را بدبو می‌کند. گاهی ماسک‌ های مو مانند ماسک تخم مرغ که مو را نرم و سبک می‌سازد می‌تواند بوی بد هم داشته باشد. به همین دلیل باید راهی برای از بین بردن این بوی نامطبوع پیدا کنید. راه‌های طبیعی برای خوشبو کردن مو بی‌ضرر و همیشه موثر است. پس باید از این چند راه ساده و طبیعی استفاده کنیم. ۱ – حداقل هر ۲ روز یک بار مو‌ها را بشویید. ۲ – کمی آب لیمو به موهای خود بمالید سپس با شامپو بشویید. بوی طبیعی مرکبات مو را خوشبو می‌سازد. ۳ – گلاب یکی از بهترین منقبض کننده‌هاست که برای پوست مفید است، اما تنها کاری که برای مو می‌کند این است که آن را خوش بو می‌کند. ۴ – روغن طبیعی یاس یکی از خوش بو‌ترین روغن های مو است و ماساژ دادن مو با این روغن، آن را خوشبو می‌کند. ۵ – تزیین کردن مو با گل، آن را خوشبو خواهد کرد. ۶ – روغن گل بامیه یکی از سالم‌ترین روغن‌ های مو است و باعث تیرگی مو و تقویت ریشه آن می‌شود. این روغن خوشبو، مو‌ها را نیز معطر می‌کند. ۷ – حنا بویی دارد که برخی افراد آن را دوست دارند. ۸ – شست و شوی مو با دمنوش برگ چای مو‌ها را تیره و خوشبو می‌کند. قانون

سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تاریخ بروزرسانی : 2017-08-19 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :