معرفی خدمات لیزر مردان برای نواحی مختلف بدن

معرفی خدمات لیزر مردان برای نواحی مختلف بدن زیباییی و آرایش

دراین مطلب به بهترین کلینیک برای انجام لیزر مردان و راهنمای کامل انجام خدمات لیزر مردان خواهیم پرداخت ، با ما همراه شوید

این روزها شاهد این موضوع هستیم که آقایان هم برای از بین بردن موهای زائد بدنشان، لیزر را انتخاب می کنند. آیا میدانید لیزر مردان چرا مورد اهمیت قرار گرفته است؟ و یا شامل چه نواحی می شود؟ در این بخش تصمیم داریم تا در این خصوص اطلاعات مفیدی در اختیار شما قرار دهیم. با ما همراه باشید.

لیزر مردان در گذشته شاید این اصطلاح کمی تعجب آور به نظر می رسید اما امروزه شاهد این موضوع هستیم که لیزر موهای زائد مردان نه تنها جمله ای عجیب و غریب نیست، بلکه از اهمیت بسیار بالایی نیز برخوردار می باشد. آیا میدانید چرا آقایان هم به لیزر نیاز دارند؟ آیا میدانید لیزر موهای زائد آقایان شامل چه نواحی می شود؟

لیزر مردان

لیزر خط ریش برای آراستگی ریش و صورت

 

ما این بخش را به موضوع لیزر موهای زائد مردان اختصاص دادیم تا شما را به طور کامل از جزئیات این کار مطلع کنیم. اگر مایلید تا در این باره اطلاعات مفیدی کسب کنید، بهتر است تا پایان این بخش ما را همراهی کنید.

چرا لیزر مردان امروزه مورد اهمیت قرار گرفته است؟

آیا میدانید چرا لیزر مردان امروزه مورد توجه قرار گرفته است؟ و یا حتی شاید این سوال ذهن شما را به خود درگیر کند که اصلا آقایان چه نیازی به لیزر دارند؟ تیغ، ژیلت، ماشین های اصلاح مختلف، پودر و کرم های موبر و… همه و همه روش هایی است که آقایان می توانند با استفاده از آنها موهای زائد بدن خود را اصلاح کنند. اما چرا لیزر؟

بعضی از مردان، بدن بسیار پرمویی Hypertrichosis دارند. این پر مویی در بعضی از مواقع آقایان را کلافه می کند. اما با توجه به روش هایی که برای اصلاح موهای بدنشان وجود دارد، نمی توانند دائما آنها را اصلاح کنند. این کار هم به وقت زیادی نیاز دارد و هم حوصله زیاد. بعضی از آقایان هم برای اینکه در زمینه های ورزشی مختلف، به خصوص بدنسازی موفق شوند، نیاز به همیشه اصلاح شدن دارند. با توجه به اینکه این روزها، اصلاح موهای بدن آقایان نیز مانند بانوان به شدت مورد اهمیت و توجه قرار گرفته است، لیزر مردان گزینه بسیار مناسبی برای حذف و از بین بردن دائمی موهای زائد بدن آنهاست.

چرا آقایان به لیزر موهای زائد نیاز دارند؟

در بخش قبلی یک اشاره کوچک به دلایل اصلاح موهای زائد بدن مردان کردیم. شاید این سوال ذهن شما را به خود درگیر کرده باشد که اصلا چرا آقایان باید موهای زائد بدنشان را اصلاح کنند و چرا به این کار نیاز است؟ بعضی از افراد اولین جوابی که به ذهنشان می رسد این است که تمامی ورزشکاران باید موهای زائد بدنشان را لیزر کنند تا عضلات و ماهیچه هایشان به خوبی رشد کند و تقویت شود. این دلیل، کاملا درست و منطقی است. اما دلایل دیگری نیز وجود دارد که اثبات می کند لیزر مردان، یک امر مهم و ضروری است. با هم این دلایل را بررسی می کنیم.

 • کاهش تراکم موهای بدن

بعضی از آقایان، بدن بسیار پرمویی دارند. موهای پرحجم در قسمت پشت، روی قفسه سینه، شانه و… کمی آزاردهنده است. همچنین هر چند از گاهی این موها دچار ریزش می شوند و این موضوع می تواند به شدت دردسرساز باشد. بنابراین برای کاهش حجم و تراکم موهای بدن نیاز است تا لیزر مردان انجام شود.

 • رعایت بهداشت

موهای پرحجم بدن آقایان می تواند مشکلات متعددی مانند التهابات پوستی، عرق سوز شدن، خارش پوستی و… برای آنها به وجود بیاورد. بنابراین بهتر است تا با انجام لیزر، این موها از بین بروند تا بتوان بهتر به بهداشت پوست و مو رسیدگی کرد.

لیزر مردان، شامل چه نواحی می شود؟

حال که متقاعد شدید لیزر مردان چرا اهمیت دارد، بهتر است تا بررسی کنیم لیزر موهای زائد مردان شامل چه نواحی می شود؟ در یک کلام باید بگوییم آقایان می توانند تمام نواحی بدنشان را لیزر کنند. اما بهتر است تا این نواحی را ذکر کنیم.

 • لیزر دست ها

یکی از نواحی که آقایان می توانند با لیزر موهای زائد آن را کامل از بین ببرند، دست ها است. لیزر دست ها از پشت دست و سر انگشتان شروع می شود و تا بازو و سرشانه ادامه دارد. در صورت تمایل و با توجه به حجم موهای زائد، شما می توانید برای این نواحی لیزر انجام دهید.

 • پشت گردن

موهای سر بعضی از آقایان، به موهای زائد پشت گردن و به طور کلی پشت آنها وصل است. این موضوع در آراستگی ظاهری تاثیر منفی می گذارد. به همین علت لیزر مردان شامل پشت گردن نیز می شود.

 • خط ریش

بعضی از آقایان که ژنتیکی پرمو هستند، خط ریش بسیار نامرتبی دارند و زمانی که ریش هایشان بلند می شود، به موهای زائد روی گردنشان و اطراف گوش هایشان وصل می شود. لیزر مردان، شامل خط ریش می شود که در نهایت به آراستگی ریش و صورت منجر می شود.

 

 • نیم تنه جلو

یکی دیگر از نواحی بدن آقایان که به لیزر نیاز دارد، نیم تنه جلو است. نیم تنه جلو از قسمت گردن شروع می شود و تا قسمت تحتانی شکم ادامه دارد. آراستگی این ناحیه نیز به زیبایی اندام آقایان، به خصوص ورزشکاران کمک زیادی می کند.

 • نیم تنه پشت

نیم تنه پشت، از قسمت خط گردن شروع می شود و تا پشت کمر ادامه دارد. بعضی از آقایان در این نواحی با حجم بسیار زیادی از مو مواجه هستند.

 • اطراف ناحیه تناسلی

یکی دیگر از نواحی که شامل لیزر مردان می شود، اطراف ناحیه تناسلی است. این نواحی یکی از پرمو ترین قسمت بدن آقایان هستند. لیزر این ناحیه به جهت رعایت بهداشت پوست و مو جزو واجبات است.

 • زیر بغل

زیر بغل معمولا زمخت ترین و سرسخت ترین موهای زائد را دارد. آقایان می توانند با انجام لیزر موهای زائد زیر بغل، برای همیشه از شر این موها راحت شوند.

 • لیزر پا

یکی دیگر از نواحی که آقایان می توانند آن را لیزر کنند، پا است. لیزر پا از روی پا و سر انگشتان شروع و تا ران ها ادامه دارد. بیشتر آقایان در این ناحیه با حجم و تراکم بالایی از موهای زائد روبرو هستند.

 از بین بردن موهای زائد

لیزر مردان، یک روش ماندگار برای از بین بردن موهای زائد

 

آقایان به چند جلسه لیزر نیاز دارند؟

به طور کلی تعداد جلسات لیزر مردان، به شرایط جسمی آنها یعنی رنگ مو، رنگ پوست، تراکم و حجم مو و… بستگی دارد. اما اگر بخواهیم تعداد جلسات درمانی با لیزر برای آقایان را مشخص کنیم باید بگوییم معمولا به ۶ الی ۸ جلسه درمانی نیاز دارند. این ۶ الی ۸ جلسه باید با فواصل زمانی ۴ الی ۶ هفته انجام شود. معمولا پس از انجام لیزر مردان و به پایان رسیدن جلسات درمان، ۸۰ الی ۸۵ درصد موهای زائد بدن آنها به صورت مادام العمر از بین می رود و برای همیشه از شر موهای زائد بدن خود راحت می شوند.

آیا لیزر مردان دردناک است؟

شاید این سوال برای آقایان مطرح شود که آیا لیزر دردناک است؟ به طور کلی امروزه دستگاه های لیزر بسیار پیشرفته هستند. اگر بخواهیم صادقانه در مورد درد آور بودن یا نبودن لیزر مردان با شما صحبت کنیم، باید بگوییم لیزر به هیچ وجه دردآور نیست بلکه فقط ممکن است کمی احساس سوزش داشته باشید.

برای کاهش این سوزش، دستگاه های لیزر مجهز به کولینگ یا خنک کننده پا به عرصه درمان نهاده اند. همزمان با شات های دستگاه لیزر، یک باد خنکی از سری دستگاه خارج می شود که تا حد بسیار بالایی سوزش ناشی از اشعه لیزر را کاهش می دهد. بنابراین می توانیم بگوییم لیزر اصلا دردناک نیست و سوزش آن کاملا قابل تحمل است.

معرفی خدمات لیزر مردان برای نواحی مختلف بدن

قبل از انجام لیزر به نکات مهم توجه کنید

آمادگی های قبل از لیزر برای آقایان

قبل از اینکه بخواهید برای جلسات لیزر آماده شوید، باید به یک سری نکات مهم توجه داشته باشید. در ادامه این نکات را برای شما عنوان می کنیم.

 • حتما شیو کنید

قبل از لیزر، حتما موهای زائد نواحی مورد نظر را توسط تیغ شیو کنید. به خاطر داشته باشید شیو کردن فقط باید با تیغ انجام شود. علت هم این است که هر چقدر ساقه موهای زائد بدنتان کوتاه تر باشد، انرژی اشعه لیزر سریعتر به فولیکول های مو می رسد و روی آنها تاثیر می گذارد.

 • در معرض آفتاب قرار نگیرید

نکته مهمی که قبل از لیزر مردان باید به آن توجه کرد این است که ناحیه تحت درمان، از ۳ هفته قبل از جلسه درمانی نباید در معرض نور مستقیم خورشید قرار بگیرد. به همین علت بیشتر آقایان ترجیح می دهند تا لیزر موهای زائد را در زمستان انجام دهند.

لیز مردان حدودا چقدر زمان می برد؟

به طور کلی سرعت انجام لیزر، در مقایسه با سایر روش های رایج برای اصلاح موهای زائد، بالاتر است. اما اینکه لیزر مردان چقدر زمان می برد، به حجم موهای زائد و همچنین نواحی تحت درمان بستگی دارد. به طور کلی لیزر کامل نیم تنه جلو حدودا ۲۰ دقیقه زمان می برد. و یا لیزر نیم تنه پشت تقریبا به ۳۰ دقیقه زمان نیاز دارد. به همین ترتیب نواحی مختلف، به زمان متفاوتی برای درمان با لیزر نیاز دارند.

بهترین کلینیک برای انجام لیزر مردان کجاست؟

استفاده از تجهیزات به روز، دستگاه های پیشرفته، امکانات کلینیک، تجربه و تخصص پزشک و اپراتور و… همگی از عوامل بسیار مهمی هستند که در کیفیت انجام لیزر مردان، تاثیر می گذارند. شما باید لیزر را در کلینیکی انجام دهید که مطمئن باشید تمامی این فاکتورها را دارا می باشد.

کلینیک زیبایی گلدن رویال ، واقع در منطقه فرمانیه تهران یک کلینیک فوق تخصصی است که انواع خدمات لیزر موهای آقایان را با بهترین کیفیت انجام می دهد. پیشنهاد ما به شما این است که وقت و هزینه خود را در کلینیکی صرف کنید که از کیفیت ارائه خدمات آن مطمئن باشید. کافیست تا یکبار خدمات کلینیک زیبایی گلدن رویال را دریافت کنید تا متوجه کیفیت و تفاوت کار با سایر کلینیک ها شوید. جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت کلینیک گلدن رویال : https://www.thegoldenroyal.com مراجعه نمایید.

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تاریخ بروزرسانی : 2021-09-23 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :