روش های از بین بردن خطوط خنده با استفاده از کرم های خانگی!

روش های از بین بردن خطوط خنده با استفاده از کرم های خانگی! زیباییی و آرایش

خطوط خنده , بهترین ترکیب برای داشتن یک کرم خط خنده موادی است که مسئول و مخصوص رفع چین و چروک پوست صورت باشند ، با نسخه های تایید شده این نشانه مختل کننده زیبایی و جوانی پوست رفع خواهد شد.

روش های از بین بردن خطوط خنده

خطوط خنده , خط لبخند و چین صورت که در هنگام لبخند ایجاد می شود یکی از دغدغه های خانم ها برای زیبایی محسوب می شود به همین دلیل در این مقاله شما را با روش های از بین بردن خطوط خنده با استفاده از کرم های خانگی آشنا می نماییم. بهترین ترکیب برای داشتن یک کرم خط خنده موادی است که مسئول و مخصوص رفع چین و چروک پوست صورت باشند ، با نسخه های تایید شده این نشانه مختل کننده زیبایی و جوانی پوست رفع خواهد شد.

خطوط خنده

درمان خطوط خنده

این روزها یکی از محتویات قفسه ی محصولات زیبایی خانم ها را کرم خط خنده به خود اختصاص داده است چرا که این خط گاها از سنین بسیار پایین نیز روی پوست ظاهر می شود پس باید برای رفع ان چاره ای اندیشید . خط لبخند خطوط سطحی است که در سراسر صورت وجود دارد این خط ها در اثر حرکات مکرر ماهیچه های صورت ایجاد میشود از طرفی وقتی سطح کلاژن و الاستین کاهش یابد خطوط نمایان می شود اما مواد موجود در این برخی کرمهای مخصوص در جوانسازی و سفتی پوست خیلی موثر است . برخی ها ترجیح می دهند با آرایش خطوط را پوشش دهند که بسیار مضر است اما در کنار محصولات شیمیایی گران کرم های خانگی وجود دارد که حاوی مواد طبیعی هستند و چین و چروک را کاهش می دهد . برای کسب نتیجه بهتراین کرمها را درشب استفاده کنید مواد موجو ددر این کرم ها هنگام استراحت بهتر عمل میکند .

طرز ساخت کرم خانگی و طبیعی برای رفع خطوط خنده

کرم خط خنده هویج و ماست عسل: این کرم حاوی ویتامین ، بتاکارتن و اسید لاکتیک است و راه حل مناسبی برای مبارزه با سالخوردگی بشمار میرود این مواد مغذی بافت پوست را بهبود و کلاژن و الاستین را بالا میبرد، برای این کرم : ۱عدد هویج ۵ قاشق ماست طبیعی هویج را پوست کنده و تکه تکه کنید بعدآن را در مخلوط کن با ماست و آبلیمو ترکیب و سعی کنید کرم یکدستی داشته باشید. نحوه مصرف کرم پرکننده خط خنده بعد از اینکه آرایش را پاک کردید روی خط لبخند و قسمتهای حساس پوست این کرم را بمالید و بعد از ۳۰ دقیقه با آب گرم بشویید این کار را شبها قبل از خواب انجام دهید تا اثر بهتری داشته باشد.

انواع کرم های از بین برنده خطوط خنده

کرم خیار و آلوئه ورا مخصوص رفع خط خنده و جوانسازی پوست: خیار تازه ، آلوئه ورا و روغن نارگیل فرمول بسیار خوبی در کاهش چین و چروک ها و تغذیه پوست است ؛ این ترکیب حاوی آنتی اکسیدان ، آب و فیبر طبیعی است و درخنثی کردن تاثیرات منفی و سموم و اشعه خورشید تاثیر بسیار دارد . برای تهیه این کرم : نصف خیار ۵ ق آلوئه ورا ۲ق روغن نارگیل نیاز دارید. خیار را پوست کنده و آن را با ژل آلوورا و روغن نارگیل ترکیب کنید این کرم را روی پوست بمالید و ۴۰ دقیقه بعد بشویید؛ برای نتیجه ی بهتر این کار را سه بار در هفته انجام دهید. کرم خط خنده با جعفری ، عسل و لیمو خانگی ماسک شبانه جعفری در کاهش لک و چروک بسیار موثر است چون حاوی فیتوکیمیکال و اسیدهای ارگانیک می باشد و به همین دلیل سطح پ هاش پوست را تنظیم و کلاژن پوست را تأمین می کند ، برای تهیه این کرم : سه شاخه جعفری ۵ قاشق عسل ۲ قاشق آبلیمو برگ های جعفری را با عسل و آبلیمو ترکیب کرده و روی موضع مورد نظر بمالید و بعد از ۲۰ دقیقه با آب گرم بشویید این کار را دو روز در میان انجام دهید ، به خاطر داشته باشید شبها باید از این ماسک استفاده کنید.

کرم های رفع کننده خطوط خنده

بهترین کرم پرکننده خط خنده با عسل و سفیده تخم مرغ این کرم طبیعی خطوط صورت را کاهش و نشانه های سالخوردگی را محو میکنند. این ترکیب سلول ها را مرطوب و محرک تولید بافت های پوست است که در اثر تابش آفتاب آسیب می بیند ؛ برای تهیه این کرم طبیعی ضد چروک اطراف لب : ۲ ق عسل ۱عدد سفیده تخم مرغ و عسل را ترکیب و خوب به هم بزنید صورت را تمیز کنید ماسک را روی آن بمالید و بعد از ۳۰ دقیقه با آب گرم بشویید، این کار حداقل ۳ بار در هفته انجام دهید. کرم خط خنده طبیعی و گیاهی با روغن آووکادو و پاپیا این کرم حاوی ویتامین ایی انزبم واسیدهای چرب است موادمغذی پوست راحفظ وخطوط لبخند راکاهش میدهد ؛ برای ساخت این کرم : ۲تکه پاپیا یک قاشق آرد جو ۳ قاشق روغن آواکاد همه این مواد را با هم مخلوط کنید تا خمیر کرمی به دست آید کرم را روی صورت بمالید و ۴۰ دقیقه بعد بشویید. این کار را دو تا سه بار در هفته انجام دهید. تی نیوز

رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2017-11-16 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :