عکس: این ارایش چشم در فیسبوک لقب جذاب ترین چشم را گرفت!

عکس: این ارایش چشم در فیسبوک لقب جذاب ترین چشم را گرفت!زیباییی و آرایش

در این مطلب به موضوع جذاب ترین چشم فیس بوک پرداخته ایم.

زیبایی چشم ها یکی از اصلی ترین دلایل جذابیت افراد می باشد طبق نظرسنجی در فیس بوک زیباترین چشم انتخاب شد بد نیست در ادامه همراه با Niksalehi شوید تا جذاب ترین چشم فیس بوک را ببینید.

جذاب ترین چشم

جذاب ترین چشم

چشمان زیبا

یکی از صفحات اجنماعی و پر بیینده تصاویری متفاوت از ارایش چشم های گوناگون را ارائه داد و از مردان
جهت نظر خواهی دعوت کرد در این بین از میان ۲۰ عکس این چشم و ارایش ان به عنوان
جذاب ترین ارایش انتخاب شد!

بد نیست نکات آرایش چشم را بدانید

شمهای تیره و مشکی بگونه‌ای باید آرایش شوند که سایه پشت چشم آنها از رنگ‌های روشن شروع شود و در نهایت به رنگ‌های تیره ختم شود. با این نوع سایه چشم، چشم‌های مشکی نافذتر می‌شوند. بستگی دارد هدف شما بعد از انجام این آرایش چه چیزی باشد.
اگر از مداد سفید استفاده کنید، تضاد بین رنگ چشمان شما با زیر چشم‌تان زیاد می‌شود و آرایش چشم شما شبیه به نقاشی می‌گردد و بسیار غلیظ‌تر جلوه می‌کند اما اگر می‌خواهید آرایش شما کمی ملایم‌تر باشد و این تضاد در آن مشاهده نشود، از سایه‌های دودی و خط چشم‌های دودی استفاده کنید.

معمولاً انواع آرایش چشم‌ها برای چشمان قهوه‌ای مناسب است. این نوع چشم می‌تواند از خط چشم‌های قهوه‌ای، دودی و یا خاکستری استفاده کنند. همچنین خط چشم‌های رنگی نیز برای آنها مناسب خواهند بود. انواع سایه‌های چشم برای این چشمان مناسب است و این افراد بیشتر باید حالت چشم خود را در نظر بگیرند. زیرا رنگ چشم قهوه‌ای به گونه‌ای است که بیشتر آرایش‌ها برای آن متناسب خواهد بود.

آرایش چشم ریز

برای آرایش کردن چشمان ریز بعد از اینکه همه زیرسازی‌ها را انجام دادید، باید از یک مداد سفید با کیفیت استفاده کنید و آن را داخل پلک پایین بکشید. این کار شما باعث می‌شود که مرزبندی‌ها از بین برود. در نتیجه چشمان شما درشت نشان داده می‌شود. سپس با استفاده از کانسیلر هرگونه تیرگی زیر چشم را از بین ببرید و آنها را سفید کنید.

فرمژه‌ها بیشتر از همه در درشت نشان دادن چشم شما تاثیر گذار هستند. پس وقت بگذارید و از فرمژه استفاده کنید و ریمل بزنید تا چشمان شما بازتر و درشت‌تر نشان داده شود. اگر مداد چشم مشکی را داخل چشم بزنید، چشم شما را ریز نشان می‌دهد. برای استفاده از سایر رنگ‌های روشن‌تر استفاده کنید، زیرا رنگ‌های تیره چشم را کوچکتر نشان می‌دهند

ارسالی کاربران

آواز عاشقانه مهرداد میناوند در مراسم ازدواج لاکچری اش
یک رقص خیابونی شاد و پرانرژی
تاریخ بروزرسانی : 2021-06-03 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :