ترکیب رنگ C5+M6+A7 چه رنگی می شود

ترکیب رنگ C5+M6+A7 چه رنگی می شود زیباییی و آرایش

در این مطلب به ترکیب رنگها و روش های تشخیص رنگ مناسب برای موی طبیعی پرداخته ایم.

یکی از مهمترین مهارت ها برای رنگ کردن مو دانستن ترکیبات رنگ موها برای ساخت رنگ موی مناسب می باشد.در ترکیب کردن رنگ ها توجه به رنگ پایه مو و میزان سفیدی آن نیز بسیار مهم است.در ادامه همراه با نیک صالحی شوید تا درباره ترکیب رنگ موها و نکات مربوط به انتخاب رنگ موی مناسب بیشتر بخوانید.

ترکیب رنگ موها

سوال کاربر : من مو ی سفید زیاد دارم.
این رنگ که C5 M6 A7 را می تونم بذارم و اصلا” این فرمول چه رنگی است؟
جواب : دوست عزیز این
ترکیب رنگ دودی می شود ولی اگر موی شما سفید زیاد دارد با این ترکیب پوشش خوبی نخواهد گرفت ضمن
اینکه رنگ کدری به دست می آید بهتره اگر رنگ با تن سرد دوست دارید از ترکیب رنگ طبیعی با
دودی استفاده کنید مانند N6 A7 موی .
شما با توجه به سفیدی زیاد پایه متوسطی خواهد شد و حتماً از اکسیدان ۶ درصد استفاده کنید.

بد نیست درباره ترکیب رنگ موها بیشتر بخوانید

ترکیب رنگ مو خوب با شناخت چرخه رنگ ها

درک ارتباط بین رنگ ها یک امر ضروری برای به دست آوردن رنگ موی دلخواه است. رنگ موهای اصلی به سه دسته زرد، قرمز و آبی تقسیم شده و رنگ های فرعی شامل سبز، بنفش و نارنجی می باشند. رنگ های فرعی از ترکیب رنگ های اصلی به دست می آیند. در ترکیب انواع رنگ مو و همچنین برای پاک کردن رنگ موی قبلی نیز دانستن این چرخه رنگ اهمیت زیادی دارد. به طور مثال اگر روی موها تناژ قرمز رنگ وجود داشته باشد، باید از رنگ هایی با تناژ سبز استفاده کرده تا از این طریق پاک شود.

ترکیب رنگ موها

رنگ مو

ترکیب رنگ مو خوب با شناخت رنگ های غالب

هر رنگی شامل رنگ های غالب است. منظور از رنگ های غالب این است رنگ پس زمینه هر رنگ مو بوده و هنگامی که این رنگ ها با یکدیگر ترکیب می شوند باید به تفاوت های رنگ ها و پس زمینه آن ها بیش از هر چیز دیگری توجه کرد. به طور مثال رنگ های سری N و یا رنگ های طبیعی در دسته رنگ های با تناژ گرم قرار گیرد. این در حالی است که یک تناژ رنگی دیگر شامل رنگ های بنفش و آبی است.

ترکیب رنگ مو با تشخیص رنگ موی طبیعی مشتری

انواع رنگ مو از پایه ۱ تا ۱۰ بوده، رنگ مو شماره ۱ به معنای تیره ترین رنگ ممکن و رنگ مو شماره ۱۰ به معنای روشن ترین رنگ موی ممکن است. هر کدام از این شماره های رنگ مو خود حاوی دو تناژ رنگ موی دیگر هستند که رنگ اصلی موها را شامل می شود. موهای تیره ازشماره ۱ تا ۴ هستند که در آن ها رنگ قرمز بسیار متمرکزی وجود دارد. این در حالی است که موهای بلوند از شماره ۷ تا ۱۰ بوده و در آن ها رنگ طلایی رنگ اصلی است. موهای با شماره ۵ تا ۶ هم بیشتر تناژ نارنجی داشته و در آن ها ترکیبی از رنگ موی قرمز و زرد به کار رفته است.

ترکیب انواع رنگ مو خوب با زمان گذاشتن رنگ مو

فاکتورهای زیادی در زمان رنگ کردن مو موثر هستند که از جمله آن ها می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

• میزان آسیب دیدگی و سلامت موها
• درصد روشن کردن مو
• درصد موهای خاکستری و سفید روی موها
• قدرت اکسیدان به کار رفته
• ضخامت مو

ترکیب رنگ موها

رنگ مو وال وار

معرفی یکی از بهترین برندهای رنگ مو

اگر به دنبال یک رنگ موی حرفه ای و باکیفیت هستید، پیشنهاد ما به شما استفاده از برند وال وار است. این رنگ مو تحت لیسانس شرکت کاراسا اسپانیا تولید می گردد و با دارا بودن موادی همچون کراتین، ویتامین C، روغن زیتون، آلوئه ورا و جوانه گندم یکی از بهترین مدل رنگ مو های موجود در بازار ایران می باشد. رنگ مو اسپانیایی وال وار شامل ۲۴ گروه رنگبندی و ۱۰۸ عدد رنگ مو مطابق با جدیدترین رنگ های مد جهان می باشد.

بسته بندی ۱۲۰ میل این رنگ مو قابلیت ترکیب حداقل یک و نیم برابر با اکسیدان کرم وال وار، حتی بلندترین موها را پوشش داده و نگرانی کمبود مقدار رنگ به هنگام رنگ کردن مو را صد در صد از بین می برد. قدرت پوشش دهی بالای این مدل رنگ مو نگرانی رنگ نگرفتن موهای سفید را از بین می برد. علاوه بر این، به علت وجود موادی مثل کراتین و روغن های گیاهی بعد از رنگ کردن، موهای شما شفاف و لطیف می شود.

رژ لب – tehrankids.com

آواز عاشقانه مهرداد میناوند در مراسم ازدواج لاکچری اش
بازیگران مرد که در نقش زن بازی کردند از اکبر عبدی تا امین حیایی
تاریخ بروزرسانی : 2020-08-23 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :