بازار داغ جراحی‌ زیبایی مختلف برای عید

بازار داغ جراحی‌ زیبایی مختلف برای عید زیباییی و آرایش

مردم باید توجه کنند این ایام به دلیل تقاضای زیاد و شلوغ بودن مراکز زیبایی ممکن است کیفیت کاری که می خواهند انجام دهند کاهش یابد

هرساله با نزدیک شدن به سال نو همه چیز شکل تازه ای به خود می گیرد . در این بین بازار آرایشگاه ها و مراکز زیبایی نیز داغ می شود. میل افراد به جراحی های زیبایی افزایش می یابد. در ادامه می خواهیم درباره این بازار داغ جراحی‌ زیبایی با شما صحبت کنیم. با نیک صالحی همراه باشید

بازار داغ جراحی‌ زیبایی در آخر سال

اپیدمی جراحی های زیبایی غیرضروری چنان برخی زنان و مردان ایرانی را گرفتار ساخته است که این روزها درکوچه و خیابان دائما با چهره‌هایی شبیه به هم، به مانند محصولات کپی شده یک واحد مونتاژ با شکل و شمایلی چون بینی‌های قلمی و سربالا، گونه های برجسته، ابروها و چشم های کشیده و صورت های بی‌‌‌روح مواجه می شویم .

باید اذعان کرد که توجه به زیبایی های ظاهری و چهره در جامعه ایران به‌ویژه میان نسل جوان پا را از مرز زیبایی پسندی وعرف فراتر گذاشته تا آن جا که افراد با چهره های بدون نقص و زیبا نیز اقدام به دست بردن در چهره خود می کنند. گذشته از آسیب های فرهنگی و زوال معیارهای زیبایی، انتخاب همسر و پذیرش دوستان، مراجعه متقاضیان جراحی های زیبایی به غیرپزشکان باعث بروز آسیب های جسمی و روحی فراوان برای این افراد شده است.

آمار دقیقی از انواع جراحی های صورت گرفته وجود ندارد اما برآوردهای موجود از روزانه بیش از ۳۰۰ جراحی تنها در شهر تهران حکایت می کند. بنا بر آمار رییس انجمن جراحان پلاستیک ایران، ماهانه به‌طور میانگین ۲۰‌هزار جراحی بینی و زیبایی در تهران صورت می گیرد.

بخش زیادی از جراحی ها به این دلیل که توسط غیرپزشکان مربوط مانند جراحان عمومی، متخصصان گوش، حلق و بینی یا دندانپزشکان صورت می گیرند، جزو آمارهای رسمی به شمار نمی روند. اغلب، افراد جراحی زیبایی را به شکل معجزه می‌بینند، فکر می‌کنند یک جراح زیبایی هر کاری بخواهد می‌تواند انجام دهد، در حالی که اینطور نیست.

بازار داغ جراحی‌ زیبایی

بازار داغ جراحی‌ زیبایی در کشور

بازار داغ جراحی‌ زیبایی بدن

یک جراح پلاستیک، دوره تناسب زیبایی را هم آموزش می‌بیند و می‌آموزد که چطور بر اساس استانداردها و در صورت لزوم، نسوج سخت و نرم را جابجا کند. این با تصور مردم که فکر می‌کنند هر شکلی می‌شود به هر چهره‌ای داد مغایر است. ممکن است در بعضی موارد این اتفاق هم ممکن باشد اما باید به جنبه‌های علمی و سلامت آن توجه کرد. ما هنوز نتوانسته‌ایم این ذهنیت را پاک کنیم که جراحی زیبایی برای هر نقطه از بدن و به هر شکلی که خواستند، امکانپذیر و صحیح نیست.

نایب رئیس انجمن راینولوژی ایران با اشاره به بازار داغ جراحی‌ زیبایی در اسفندماه، در عین حال از متقاضیان این اعمال خواست که بدون تحقیق در مورد تخصص و توانایی پزشک و صرفا با ملاک قرار دادن قیمت کمتر، نسبت به جراحی اقدام نکنند.

یک متخصص گوش و حلق و بینی، دراین باره گفت: معمولا هر‌ساله در اسفندماه با شلوغ‌ترین زمان کاری خود مواجه هستیم؛ چرا که با توجه به شروع تعطیلات، تقاضا برای این دست از اعمال افزایش پیدا می‌کند. از طرفی هم علاوه بر مراجعین داخلی، میزان قابل توجهی مراجعه نیز از کشورهای خارجی صورت می‌گیرد. وی همچنین گفت: نکته مهمی که با نزدیکی به فصل بهار با آن مواجه هستیم، موضوع بروز حساسیت‌های فصلی و نیز تشدید آن در افرادی است که آلرژی حاد دارند.

بازار داغ جراحی‌ زیبایی در کشور

در این باره توصیه می‌کنیم تا ابتدا از شدت حساسیت کاسته شده و سپس فرد اقدام به جراحی کند.

این متخصص گوش و حلق و بینی در ادامه افزود: با توجه به این که ایران یکی از بهترین و ارزان‌ترین کشورها در زمینه اعمال زیبایی محسوب می‌شود، همواره یکی از مقاصد اصلی متقاضیان این دسته از اعمال است که البته برای کشور نیز ارزآور و سودآور است.

رزم پا در پاسخ به سوالی درباره جراحی زیبایی بینی توسط متخصصان زیبایی یا متخصصان گوش و حلق و بینی گفت: از نظر قانونی برای هردوتخصص نام برده شده محدودیتی وجود ندارد البته به شرط آن که مدارک و تجربه کافی را دارا باشند و علاوه بر بحث زیبایی به معیارهای تنفسی و حفظ عملکرد بینی هم توجه کنند.

نایب رئیس انجمن راینولوژی ایران دراین باره ادامه داد: یکی از جدی‌ترین اقدامات صورت گرفته توسط تمام انجمن‌های پزشکی ازجمله انجمن راینوپلاستی وانجمن گوش وحلق و بینی، مبارزه با این امر است که هیچ‌جراحی به خصوص جراحی‌های زیبایی از هر نوعی توسط غیرپزشک انجام نشود.

بد نیست ۱۰ نوع جراحی زیبایی غیرمعمول که بزودی رایج خواهند شد را بدانید

در ادامه این مطلب شما را با جراحی های زیبایی خاصی که غیرمعمول بوده
اما بزودی بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته و رایج خواهند شد اشاره خواهیم کرد.

بازار داغ جراحی‌ زیبایی

بازار داغ جراحی‌ زیبایی در زنان

۱۰- ایجاد چال گونه

امروزه رویای کسانی که دوست دارند چاله های گونه زیبایی داشته باشند
نیز به حقیقت پیوسته است. البته باید بدانید که این جراحی همیشگی بوده
و به عبارت ساده برگشت پذیر نیست.

۹- تغییر خطوط کف دست

برای کسانی که به طالع بینی و مشخص شدن سرنوشت افراد از طریق خطوط کف دست اعتقاد دارند، نیز جراحان زیبایی یک روش خاص پیشنهاد می کنند که به طور کامل نظم این خطوط را تغییر می دهد. در واقع این تغییرات طبق خواسته افراد روی کف دست آن ها ایجاد خواهد شد.

۸- بزرگ کردن ماهیچه پشت ساق پا

این روزها داشتن ماهیچه ساق پای پهن نیز رایج شده و بدین ترتیب جراحان زیبایی با استفاده از بافت های سیلیکونی خاص ساق پاهای شما را در صورتی که یک اندازه نبوده یا از نظر شما بیش از حد باریک باشند به حد دلخواهتان خواهند رساند.

۷- ناف

به نظر می رسد که هر چقدر هم که ظاهر یک شخص بی نقص باشد باز
دلایلی برای رفتن زیر تیغ جراحان پلاستیک وجود دارد. یکی از این جراحی های زیبایی،
جراحی تغییر شکل ناف است.

۶- سینه های یک روزه

در این روش جراحی زیبایی موزیانه مقداری محلول نمکی مخصوص به سینه ها
تزریق شده و حجم آن ها افزایش داده می شود و تنها دو روز بعد همه چیز
به حالت اولیه خود باز می گردد.

چند جراحی زیبایی غیرمعمول

۵- کوتاه کردن انگشتان پا

زنان به حاضر زیبایی حاضرند هر کاری بکنند و استخوان بیرون زده در ناحیه انگشتان، رگ های واریسی پا و یدگر نشان های ناخوشایندی که پس از حضور در یک مراسم عروسی خودنمایی می کنند از آن چیزهایی هستند که زنان اصلاً تحمل آن ها را ندارند. جراحان زیبایی برای این مشکل نیز چاره اندیشی کرده و کف کفشی تولید کرده اند که برای همیشه همراه شما خواهد بود. در این جراحی در واقع از چربی بدن فرد گرفته شده و به کف پای او تزریق می شود تا حساسیت آن افزایش پیدا کند.

۴- تغییر رنگ چشم

استفاده از لنز تنها راه تغییر دادن رنگ چشم نیست. جراح زیبایی می تواند
با کار گذاشتن یک عضو مصنوعی سیلیکونی در عنبیه چشم از طریق ایجاد
برشی کوچک در قرنیه، رنگ چشم شما را تغییر دهد. شما می توانید هر رنگی
را انتخاب کنید. علاوه بر این می توانید این کار را بارها و با رنگ های مختلف انجام دهید.

۳- لیفت کردن لب بالا

برخی از زنان لب های سلبریتی های مشهور را دوست داشته و می خواهند
لبانی مانند آن ها داشته باشند. برای داشتن شباهت با این سلبریتی ها
می توان با کاهش فاصله بین لب بالا و بینی به نتیجه دلخواه رسید.

جراحی زیبایی غیرمعمول در آینده

۲- کاشت مو در ناحیه ابرو و مژه

اکستنشن مژه و خط ابرو روزانه کاری خسته کننده است که وقت بسیاری از
خانم ها می گیرد اما یک راه دردناک دیگر نیز برای این کار وجود دارد.
می توان با برداشتن مو از ناحیه پشت سر، آن ها را به ابرو و مژه ها
پیوند زده و دیگر از دست آرایش طولانی و خسته کننده هر روزه خلاص شد.

۱- جراحی زیبایی صدا

برای پایین آوردن تُن صدا، جراحان زیبایی با بریدن بخش کوچکی از بافت
حلق یا تزریق بوتاکس در تارهای صوتی شما را به صدای مطلوبتان خواهند رساند.
برای بالا بردن تُن صدا، یک ایمپلنت بین عضلات حلق قرار داده شده و
یا با استفاده از لیزر تارهای صوتی کوتاه می شوند.

آرمان و روزیاتو

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تاریخ بروزرسانی : 2019-03-12 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :