معمای هدیه ازدواج آقای فاستر

معمای هدیه ازدواج آقای فاستر ضرب المثل و معما

معمای هدیه ازدواج آقای فاستر , آقای فاستر که یک مزرعه دار آمریکایی است ، به همراه همسرش پانزدهیمن سالگرد ازدواج خود را جشن میگیرند.

معمای هدیه ازدواج آقای فاستر

معمای هدیه ازدواج آقای فاستر , آقای فاستر که یک مزرعه دار آمریکایی است ، به همراه همسرش پانزدهیمن سالگرد ازدواج خود را جشن میگیرند. همسرش جسی، فاستر را خیلی دوست دارد به همین علت تصمیم میگیرد هدیه ای بیاد ماندنی به همسرش (فاستر) بدهد. او بعد از تبریک روز ازدواج از فاستر میخواهد که یک عکس یادگاری با بچه ها بگیرند و بعد از گرفتن عکس ، سریعا به عکاس مربوط دستور ظاهر کردن عکس را میدهد و بعد آنرا نشان فاستر میدهد و به او میگوید : این هدیه من به توی عزیزم است. اما فاستر متوجه نمیشود قضیه چیست و با کمی راهنمایی توسط جسی و متوجه شدن نوع هدیه به ناگاه چشمهایش سرشار از اشک میشود و گریه میکند. این هدیه آنقدر جذاب و زیبا بود که فاستر این عکس را به رسانه ها میدهد ، ولی هیچکدام از رسانه ها به محض دیدن عکس متوجه این هدیه زیبا و ناب نشدن.

معمای هدیه ازدواج آقای فاستر

این عکس حدود ۷۰ سال پیش گرفته شده است ولی آنقدر جذاب و متحیر کننده بود که هنوز هم در بعضی از رسانه های آمریکا و جهان از این عکس یاد میشود.

به نظر شما همسر فاستر توی این عکس چکاری کرده که هنوز هم از این عکس بعنوان بهترین هدیه سالگرد ازدواج یاد میشه؟؟؟؟ وبگردی

رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2017-04-09 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :