هواوی

تست هوش بسیار جالب کلاس نمونه

تست هوش بسیار جالب کلاس نمونه ضرب المثل و معما

در قسمت زیر تست هوش کلاس نمونه را برای شما قرار داده ایم تا با مطالعه ی آن از ترفند معلم برای پاسخ دهی دانش آموزان به تست هایی که بازرس طرح می کند آشنا شوید که با این ترفند کلاسشان به عنوان کلاس نمونه معرفی می شود.

اکثر افراد برای آگاهی از میزان توانایی ذهن خود به حل تست هوش و معما های مختلف می پردازند و ذهن خود را به چالش می کشند.که در این قسمت معلم با یک ترفند عاقلانه باعث می شود تا دانش آموزانی که جواب صحیح را می دانند به تست ها پاسخ دهند و کلاسشان به عنوان کلاس نمونه انتخاب شود.برای خواندن این تست هوش مارا در سایت نیک صالحی دنبال کنید.

تست هوش کلاس نمونه

قرار است یک بازرس از یک مدرسه دیدن کند و سطح کلاس ها را ارزیابی نماید. این بازرس می تواند هر سئوالی با هر درجه از سختی یا آسانی، مرتبط با درس و مفاهیم مندرج در کتاب هایشان، بپرسد. تنها گزینه ای که در اختیار معلم کلاس است، این است که او مشخص می کند چه کسی پاسخ دهد.

کلاس نمونه

در این تصویر چند شماره وجود دارد؟

در یکی از کلاسها، یکی از معلمان باهوش ترفندی را به کار می برد و با هماهنگی قبلی با دانش آموزان کلاسش، بهترین نمود را در برابر بازرس از آن کلاس ارائه می نماید و عنوان کلاس نمونه را به خودش اختصاص می دهد. آیا می توانید حدس بزنید چه هماهنگی بین دانش آموزان و معلمشان انجام گرفته است؟

همچنین بخوانید :  هوش فضایی خود را محک بزنید

↓↓↓↓

↓↓↓↓

↓↓↓↓

↓↓↓↓

↓↓↓↓

↓↓↓↓

↓↓↓↓

↓↓↓↓

↓↓↓↓

↓↓↓↓

↓↓↓↓

↓↓↓↓

↓↓↓↓

↓↓↓↓

↓↓↓↓

↓↓↓↓

پاسخ تست هوش “کلاس نمونه!”

معلم و دانش آموزان قرار می گذارند هر سوالی که بازرس پرسید، همه دستشان را برای جواب دادن، بالا ببرند، البته با رعایت اینکه کسانی که جواب را می دانند، دست چپشان را بالا ببرند و کسانی که پاسخ را نمی دانند، دست راستشان را.
به این ترتیب هم به نظر می رسد که همه کلاس جواب را می دانند و سطح کلاس بالاست! و هم معلم با خیالی آسوده می تواند از بین کسانی که واقعا جواب را می دانند، یکی را انتخاب نماید.

ihoosh

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
بازیگران مرد که در نقش زن بازی کردند از اکبر عبدی تا امین حیایی
تاریخ بروزرسانی : 2019-06-26 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :