تست هوش دومینوی مناسب را بیابید !

تست هوش دومینوی مناسب را بیابید !ضرب المثل و معما

تست هوش دومینوی مناسب را بیابید .

تست هوش دومینوی مناسب را بیابید

تست هوش دومینوی مناسب را بیابید .      

تست هوش

تست هوش که به آن تست آی کیو (iq test) یا آزمون هوش نیز گفته می شود دارای انواع مختلف بوده و هر آزمون دارای ویژگی هایی می باشد که آن را از تست های وش دیگر متمایز می کند. این تست ها بر دو نوع هستند، دسته ای که تست های هوش استاندارد هستند و به صورت مجموعه سوال می باشد برای نمونه تست هوش ریون که شامل ۶۰ سوال است و باید به سوالات در مدت ۴۵ دقیقه پاسخ داد.  

تست ریون

گذشته از تست هوش هایی مانند تست ریون، دسته دیگری از سوالات هوش نیز وجود دارد به شکل مجوعه ای نیستند و به صورت سوالات تکی مطرح می شوند. ما در اینجا می خواهیم شما را با انواع تست های هوش استاندارد، چه تست هایی که به صورت مجموعه سوالات هستند مانند تست هوش ریون و چه سوالات تست تکی آشنا سازیم. با نوآورد در ادامه این مطالب با تست های هوش تصویری آنلاین استاندارد با جواب برای رده های سنی مختلف آشنا شده و ضریب هوشی خود را در اندازه گیری نمایید.   تعدادی قطعه دومینو را کنار هم چیده ایم و قانون خاصی بر این چیدمان حاکم است. آیا می توانید بگویید بجای علامت سؤال، باید کدام قطعه دومینو را قرار دهیم؟ کمی دنبال تقارن در شکل باشید.  

تست هوش دومینوی مناسب را بیابید

   

تست هوش دومینوی مناسب را بیابید

تست هوش دومینوی مناسب

    پاسخ تست هوش دومینوی مناسب را در ادامه ببینید :   ¤¤¤ ¤¤¤ ¤¤¤ ¤¤¤ ¤¤¤ ¤¤¤ ¤¤¤ ¤¤¤ ¤¤¤ ¤¤¤ ¤¤¤ ¤¤¤ ¤¤¤ ¤¤¤ ¤¤¤    

پاسخ تست هوش: دومینوی مناسب را بیابید!

 

دومینوی شماره ۵

  قطرهای مربع بزرگ دومینوها، از لحاظ نیم قطعه های کوچک، متقارن هستند. همچنین با کمی دقت، سطرهای متناظر و البته عکس یکدیگر را نیز می توانیم مشاهده کنیم.     آی هوش

بازیگران مرد که در نقش زن بازی کردند از اکبر عبدی تا امین حیایی
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2017-01-02 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :