تولد همسر امیر کاظمی ماه زندگی آقای بازیگر تا امیر مقاره با تیپ آنتی کرونا (۹۱۵)

تاریخ بروزرسانی : 2020-03-15 /
گردآوری :
همسر امیر کاظمی

امیر کاظمی بازیگر جوان سریال فوق لیسانسه ها برای تولد همسرش مهتاب محسنی دلنوشته ای زیبا در صحفه شخصی اش همراه با تصویری شاعرانه منتشر کرده است.

امیر کاظمی بازیگر دورگه کشورمان با انتشار عکس عاشقانه در کنار همسرش تولد ماه زندگی اش را تبریک گفته است. این بازیگر جوان و کم حاشیه پدرش تهرانی و مادرش اصالتا آلمانی می باشد. در ادامه عکس های از همسر امیر کاظمی در روز تولدش را در Niksalehi  مشاهده کنید.

تولد همسر امیر کاظمی

امیر کاظمی به تازگی در سریال فوق لیسانسه ا هنرنمایی کرده است وی چند سالی است که متاهل شده و در کنار همسرش مهتاب محسنی زندگی عاشقانه ای را سپری می کند. گفتنی است همسر امیر کاظمی نیز به بازیگری علاقه دارد.

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران تصاویری از امیر کاظمی , مژده لواسانی , امیر مقاره , ستاره حسینی , هستی مهدوی , فریبا کوثری , هدی زین العابدین , سحر قریشی , سیما خضرآبادی , ریحانه پارسا , ترلان پروانه , بابک جهانبخش , حدیث مدنی , آناهیتا دری , بهنوش طباطبایی , بهنوش طباطبایی , شبنم قلی خانی , مهناز افشار , سیما تیرانداز و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام بازیگران را ببینید.

امیر کاظمی : من درباره ى تو به آن ها نگفتم

اما تو را دیده‌اند که در چشمانم شنا مى کنى

من درباره ى تو به آن ها نگفتم

اما تو را در کلمات نوشته شده‌ام دیده‌اند

عطر عشق

نمى تواند پنهان بماند… #نزار_قبانی

پ.ن : تولدت مبارک ماه زندگی

همسر امیر کاظمیتولد همسر امیر کاظمی
همسر امیر کاظمیمهتاب محسنی همسر امیر کاظمی

در ادامه جدیدترین پست های اینستاگرام سایر بازیگران را ببینید

مژده لواسانی : سال ها پیش در یکى از شهر هاى ایتالیا، سخت سرما خورده بودم و باران هم بى امان میبارید، من در خانه تقریباً زندانى بودم و توان بیرون رفتن در این باران تند را نداشتم پنجره ى اتاق رو به خانه ای باز میشد که قشنگ بود و پنجره هاى دلبرانه اى هم داشت،صبح به صبح خانوم زیبایی به گلها و گیاهان توى بالکن میرسید،سیگارش را میکشید چترش را برمیداشت و از خانه خارج میشد تنها نمایی که در اون حالِ بیمارى از شهر میدیدم، همین خانه ى قشنگ و صاحب خانه ى مهربانش بود

امروز داشتم فکر میکردم،حالا که شهرهاى ایتالیا قرنطینه شده و مردم باید درست مثل ما در خانه هایشان بمانند حتماً آن خانوم هم حالى شبیه من در تهران را دارد… آدم ها گاهى “هم سرنوشت” میشوند بى آنکه هیچ اشتراکى با هم داشته باشند! شاید هیچ چیز مثل کرونا نمیتوانست،بى مرز بودنِ این جهان را دوباره به ما یادآورى کند!

مژده لواسانیمژده لواسانی

امیر مقاره : اوه_اوه?? ۲۹  اسفند رأس ساعت ۲۱:۰۰ موزیک جدیدمون به نام #دلمو_دزدید از تمام سایت های معتبر پخش میشه امیدوارم که تو این شرایط که تو خونه اید این موزیک یکم حال دلتون رو خوب کنه و بترکونید باهاش??❤?احتمالا از چند روز دیگه باید این شکلی بگردیم?حتی تو خونه??? عاشقتونممممممم ???

امیر مقارهامیر مقاره

ستاره حسینی : تو این روزا که تو خونه هامون تو قرنطینه ایم هر کدوممون از تجربه هامون بگیم که چجوری از زمان استفاده می کنیم تا این زمان زودتر بگذره مثلا من خودم کتاب میخونم فیلم میبینم آشپزی میکنم خونه رو تمیز میکنم به گلدون ها میرسم ولی بیش‌تر با کتاب حالم خوب بوده اگه بخواین میتونم چندتا کتاب خوب تو این چند روز بهتون معرفی کنم شما چی کار میکنین ؟

ستاره حسینیستاره حسینی

هستی مهدوی : ماسک پزشکان طاعون در کنار ماسک کرونا .بله ، در زمان شیوع طاعون پزشکان در برابر حفاظت خود از بیماران از چنین ماسکی استفاده میکردند.

هستی مهدویهستی مهدوی

فریبا کوثری : فرشته عزیزم دلم که برایت تنگ میشود دعوتت میکنم به خیالم چای دم میکنم مینشینم کنارت دو فنجان میریزم و ، تا سرد شود
و برای غم از دست دادنت  یک دل سیر ، گریه میکنم تو آن یک نفری که ما یاران دبستانی و قدیمی از جای خالی و نبودنش همیشه میگوییم ……..عزیزان همراه یکی از همکلاسیهای قدیمی و نازنینم را به خاطر کرونا از دست دادم برای آرامش روحش دعا کنید .
خواهش میکنم این روزها مراقب خودتان باشید

فریبا کوثریفریبا کوثری

هدی زین العابدین : تو مهربان باش بگذار بگویند ساده است فراموش کار است، زود می بخشد سالهاست دیگر کسی در این سرزمین ، ساده نیست اما تو تغییر نکن، تو خودت باش و نشان بده آدمیت هنوز نفس میکشد ….

هدی زین العابدینهدی زین العابدین

سحر قریشی :  ?چه شد در من نمیدانم

سحر قریشیسحر قریشی

سیما خضرآبادی : ???

تولد همسر امیر کاظمی ماه زندگی آقای بازیگر تا امیر مقاره با تیپ آنتی کرونا (915)سیما خضرآبادی

ریحانه پارسا : هانا خانوم غفوریان ??

ریحانه پارساریحانه پارسا

بهنوش بختیاری: پیشاپیش سال نو مبارک بیخیال فرش بیاتوباکفش❤️❤️?????????

بهنوش بختیاریبهنوش بختیاری

ترلان پروانه : گربه سیاه ها ، برید خونه هاتون

ترلان پروانهترلان پروانه

بابک جهانبخش : بعضی وقت ها دیگه هیچ‌ حرفی برای گفتن نداری جز ! بیخیالش … اینم میگذره آرزو می کنم همیشه سلامت باشید  بلا دور باشه از شما و عزیزانتون  در ضمن عکس مربوط به الان نیست …خدا رو شکر دیگه برای زندگی کردن نیاز به زیر نویس داریم … بنده هم‌ ‌مثل همه خونه هستم به همراه خانواده …

بابک جهانبخشبابک جهانبخش

حدیث مدنی : خبر خوب این است که روزی کسی میاید… در میان روزهای خاکستری‌تان! دست‌هایتان را خواهد گرفت؛ گرمتر… صمیمی تر
و هزار بار عاشقانه تر… کسی که شبیه به آفتابِ بعد از یک روز برفی، به تن روزهای سردتان میچسبد کسی میاید از جنس محبت که مرهم تمام زخم هایتان میشود و تمام ترس و کابوس هایتان را در آغوش آرامش حل خواهد کرد کسی خواهد آمد برای ساختن دوباره ی شما که من آن شخص را معجزه ای از طرف خدا مینامم…
.
.
شما تو زندگیتون از این معجزه ها داشتین؟!

حدیث مدنیحدیث مدنی

آناهیتا دری :این روزها که مجبورم توی خونه باشم و جایی نمیتونم برم خیلی بیشتر به بابام فکر کردم، به طرز زندگی کردنش اینکه چجوری میتونست چندین روز از خونه بیرون نره و هزاران کار برای انجام دادن داشته باشه همیشه سرش شلوغ باشه  همیشه پویا باشه
هر روز در حال یادگیری باشه در حال خواندن، شروع کردن کارهای جدید، در ۶۰ سالگی شروع به درس خوندن بکنه و ۶۵ سالگی درسش رو در کنار نوشتن چندین فیلمنامه سریال و فیلم و در حال مریضی تموم کنه…..

و نذاره حتی یک روز از زندگیش به بطالت بگذره ۶۵ سال عمر کنه ولی به اندازه ی ۱۲۰ سال مفید زندگی کنه… در کنار مشکلات از زندگی لذت ببره و به معنای واقعی زندگی کنه او هنر زندگی کردن را خوب می‌دانست… هنری که خیلی تلاش کرد به فرزندانش هم بیاموزه بهش قول دادم که در این دوران سخت از زندگی لذت ببرم و هنر زندگی کردن را یاد بگیرم #پدر بی‌نظیر من❤ #سید_ضیاالدین_دری

آناهیتا دریآناهیتا دری

بهنوش طباطبایی :شوکت شیرین آذر #نمایش_روزهاى_رادیو #محمد_رحمانیان  به امید اجرا در فضایی سلامت و امن در سال ٩٩

بهنوش طباطباییبهنوش طباطبایی

شبنم قلی خانی : حالا که مدتی است در خانه ام وقتی به عکسهای قدیمی تر نگاه میکنم تو دلم میگم ایکاش زمان به عقب برًمیگشت و من دوباره به سفر میرفتم، چرا یاد نگرفتیم از لحظه ها لذت ببریم و انقدر غُر نزنیم دلم میخواد روزی برسه که ازهر ثانیه زندگیمون لذت ببریم حتی از خونه نشینی ، یاد بگیریم با انرژی مثبت زندگی کنیم یاد بگیریم از هر چیز کوچکی لذت ببریم ، و برای هم آرزوهای خوب بکنیم، شاید این روزها داریم امتحان میشیم اگر نمره قبولی رو گرفتیم بعدها یادمان باشد روزهایی بود که بزرگترین آرزویمان در کنار عزیزانمان بودن ، بی دغدغه برای شروع سال جدید آماده شدن ، سبکبال و رها در شهر قدم زدن و صدها برنامه ریزی برای سال جدید داشتن بود، اگر یادمان بماند …

شبنم قلی خانیشبنم قلی خانی

مهناز افشار : من مهناز افشار هستم اما فراتر از آن، یک دختر، خواهر و یک مادر هستم. اینروزها به دلیل اینکه در شرایط استرس زا و استثنایی قرار داریم خوبه که کنار هم بمونیم و بهم کمک کنیم. در حال حاضر همه باید احساس امنیت کنند. همه شمارو دوست دارم و مطمئن هستم روزهای بهتری رو میبینیم. باشه که فرزندان ما در آینده به ما افتخار کنند و بدونند که همه ما در کنار هم بودیم و هستیم.?

مهناز افشارمهناز افشار

سیما تیرانداز : باکو ..دیماه ۹۸

سیما تیراندازسیما تیرانداز

گردآوری گروه تصویری نیک صالحی