سردار آزمون و نامزدش آناهیتا تا بهاره و آقای بازیگر در حال موتورسواری (۹۰۱)

سردار آزمون و نامزدش آناهیتا تا بهاره و آقای بازیگر در حال موتورسواری (۹۰۱) گزارش تصویری

سردار آزمون در استوری اینستاگرامش برای دومین بار عکسی از نامزدش آناهیتا را منتشر کرده است اما این بار خودش نیز در کنار او می باشد که در ادامه مشاهده می کنید.

سردار آزمون مهاجم موفق باشگاه زینت روسیه در برنامه دورهمی از ازدواجش گفته بود و بعد از این برنامه در استوری اینستاگرامش از نامزدش آناهیتا رونمایی کرده است. گفتنی است این ملی پوش ایرانی به زودی ازدواج خواهد کرد. در ادامه عکس های از سردار آزمون و نامزدش را در Niksalehi مشاهده کنید.

سردار آزمون و نامزدش

سردار آزمون، ملی پوش ایرانی تیم فوتبال زنیت عکسی در کنار نامزدش در استوری اینستاگرام به اشتراک گذاشت. آزمون پیش‌تر در برنامه دورهمی خبر نامزدی و ازدواج قریب‌ الوقوعش را اعلام کرده بود. در ادامه عکس سردار آزمون و نامزدش آناهیتا را می بینید

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران تصاویری از سردار آزمون , بهاره افشاری , لاله مرزبان , معصومه کریمی , سحر قریشی , هومن سیدی , خاطره اسدی , مجید واشقانی , علیرضا طلیسچی , نیما شعبان نژاد , علی زندوکیلی , پرستو صالحی , نرگس محمدی , تهمینه میلانی , رزیتا غفاری , شهره سلطانی , پرستو صالحی , فریبا نادری , محسن میری و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام بازیگران را ببینید.

سردار آزمون و نامزدش

سردار آزمون و نامزدش آناهیتا

سردار آزمون و نامزدش

آناهیتا نامزد سردار آزمون

در ادامه جدیدترین پست های اینستاگرام سایر بازیگران را ببینید

بهاره افشاری :مگر اینکه تو فیلم هام با موتور سنگین تو شهر بچرخم ، در فیلم “آینده” تمام سانسورهام با موتور رو جبران کردم ?
داره اکران میشه به زودى ولى عید نه هاااا… بعد کرونااا عکس:احمد رضا شجاعى

بهاره افشاری

بهاره افشاری

لاله مرزبان : یه ترسی تو چشمامه که نمی دونم از عکاسه یا از کرونا و امثالهم…

لاله مرزبان

لاله مرزبان

معصومه کریمی : یادش بخیر مدتى پیش در کنار #نعیمه_نظام_دوست عزیزم و #سولماز_حصاری نازنین ایوان طلا در حرم امام رضا(ع)
الهى که تنتون سلامت باشه و حال دلتون خوش، بلا و بیمارى از همه دور باشه و خیر و برکت روزى همه باشه، براى هم دعا کنیم و براى هم انرژى مثبت بفرستیم

معصومه کریمی

معصومه کریمی

سحر قریشی : زن ها فرشته اند ۲??

سحر قریشی

سحر قریشی

هومن سیدی : سریال قورباغه

هومن سیدی

هومن سیدی

خاطره اسدی : … کاش میشد نگرانی رو متوقف کرد جوری که دیگه هیچ وقت نگران نشد

خاطره اسدی

خاطره اسدی

مجید واشقانی : Coronaaaaaa??? ⛔

مجید واشقانی

مجید واشقانی

علیرضا طلیسچی : مردی که توانسته گذشته‌اش را با هزاران هزار خواص وراثتی نا‌امیدکننده در هم بشکند ، میتواند جذاب باشد! اما همانقدر که تکیه‌گاه خوبیست ترسناک هم هست….خورشید هم سالی یکبار کسوف میکند ، قلب کوچک ما که دیگر جای خود !!

علیرضا طلیسچی

علیرضا طلیسچی

نیما شعبان نژاد : عکس تو آسانسور ساده است ولی پیچیده ☺️✌️

نیما شعبان نژاد

نیما شعبان نژاد

علی زندوکیلی : نمی شناسیم از بس که زخم خورده تنم

نمی شناسیم اما ،منم سلام رفیق

علی زندوکیلی

علی زندوکیلی

پرستو صالحی : ضمن قدردانی از پزشکان و پرستاران و بهیاران و کادر درمانی و خدماتی بیمارستان ها ?????از شما هموطن عزیزم تقاضا می کنم در مدت تعطیلات در منزل بمانید و راهی شمال کشور و …نشوید، این تعطیلات برای حفاظت از جان شماست تورو خدا رعایت کنید و همدیگه رو به خطر نندازید ما این روزها ضامن سلامت یکدیگریم توصیه های بهداشتی را جدی بگیریم ????????????????????

پرستو صالحی

پرستو صالحی

نرگس محمدی : کودکى ?

نرگس محمدی

نرگس محمدی

تهمینه میلانی : سپاس ? تلاش جهت حفظ ایران ، در ۸ سال جنگ ویرانگر تلاش جهت حفظ ایرانی در ….

تهمینه میلانی

تهمینه میلانی

رزیتا غفاری : سلام چند روز پیش ..در اوج ورود ویروس کرونا به کشور…مادرم که متاسفانه به بیماری سختی گرفتاره، دچار مشکل تنفسی شد…و به دستور پزشک باید در بیمارستان بستری میشد…یکروز تمام به بیش از بیست بیمارستان مراجعه کردیم ولی هیچ بیمارستانی حاضر به پذیرش نشد.. در کمال نا امیدی به بیمارستان لواسانی مراجعه کردیم و اینبار هم ” دکتر جمالیان” مثل همیشه با وجود تمام مشکلات و حضور چند بیمار مشکوک به کرونا..ایشون رو بستری کردند… نه تنها مادر من بلکه ایشون تمام بیماران نیازمند به مداوا رو با آغوش باز می پذیرفتند..
امروز مادرم رو مرخص کردند.. اما محبت و انسانیت این بزرگوار همیشه در یاد ما باقی خواهد ماند..

رزیتا غفاری

رزیتا غفاری

شهره سلطانی : اینکه با وجود شیوع ‎#ویروس_کرونا عده‌ای بخاطر تعطیلات ریختن توی جاده‌های شمال، عده‌ای رفتن تو صف سکه و ارز ، عده اى هر آنچه تونستن احتکار کردن ( ماسک ، مواد ضدعفونى کننده ، الکل، زنجبیل ، لیمو و …) و یه عده هم حیوانات خونگی‌شون رو رها کردن توی خیابون، نشون میده ویروس بی‌شعوری بیش از کرونا، تلفات می‌گیره از جامعه‌ی ما…?

شهره سلطانی

شهره سلطانی

پرستو صالحی : می دونین بعد از ترس از بیماری چی وحشتناکه ؟! خوابیدنِ کسب و کارهای مردم اونم در طلایی ترین زمان فروششون، یعنی شب عید … الهی بلا زودتر از سرزمینمون دور بشه و همه به زندگی عادی برگردیم ‌??? طراح برند طهران یک جوان ایرانی ست

پرستو صالحی

پرستو صالحی

فریبا نادری :__ By taking care of yourself , you
take care of others! ????

فریبا نادری

فریبا نادری

محسن میری : ????‍♀️

محسن میری

محسن میری

گردآوری گروه تصویری نیک صالحی

تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تاریخ بروزرسانی : 2020-02-27 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :