دختران شاهرخ استخری تا بابک جهانبخش و همسرش پریا (۱۰۱۲)

دختران شاهرخ استخری تا بابک جهانبخش و همسرش پریا (۱۰۱۲)گزارش تصویری

شاهرخ استخری بازیگر جوان و آینده دار کشورمان دو دختر بانمک و زیبا به نام های پناه و نبات دارد که به تازگی وی گلایه ای طنز از فالوئرهایش داشته که اگر دخترانش نباشد عکس های او را لایک نمی کنند

آقای بازیگر در در سال ۱۳۹۰ با سپیده بزمی پور ازدواج کرد و دو سال بعد صاحب فرزند شدند و ثمره این ازدواج دو دختر به نام های پناه ۷ ساله و نبات زیبا که آبان ۹۷ به دنیا آمده است. در ادامه عکس های از دختران شاهرخ استخری را در Niksalehi مشاهده کنید.

دختران شاهرخ استخری

شاهرخ استخری متولد ۱۴ مهر ۱۳۵۹ در تهران، بازیگر است. فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی صنایع می باشد، یک شبه با سریال تلویزیونی به شهرت رسید و حالا بجز بازیگری چندین شعبه جواهرات فروشی دارد. وی دو دختر به نما های پناه و نبات دارد.

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران تصاویری از دختران شاهرخ استخری , فلور نظری , سیما خضرآبادی , یکتا ناصر , منوچهر هادی , سینا مهراد , گلوریا هاردی , آوا دارویت , الهام پاوه نژاد , سپیده خداوردی , غزال نظر , ستاره حسینی , رضا قوچان نژاد , پژمان بازغی , پریچهر قنبری , رزیتا غفاری , بابک جهانبخش و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام بازیگران را ببینید.

همسر شاهرخ استخری نوشت : دیار زیبای مهربون ما … تولدت مبارک باشه فرشته‌ی خاله …

دختران شاهرخ استخری

دیار دختر امیررضا دلاوری و پناه و نبات

دختران شاهرخ استخری

دختران شاهرخ استخری

در ادامه جدیدترین پست های اینستاگرام سایر بازیگران را ببینید

فلور نظری : اینکه یاد بگیرید از افرادی که شما را آزار می دهند ، قضاوت‌ می کنند و یا دست کم می گیرند فاصله بگیرید ، نشانه ی پختگی و قدرت شماست!

فلور نظری

فلور نظری

سیما خضرآبادی : یک قلب پاک از تمام معابد دنیا پاکتر است???پ ن: این عکس مربوط به پارسال برنامه ی اختیاریه است و این گل پسر خیلی مارو شگفت زده کرد از ادب و شعور و مهربونی امیدوارم هرجا هست سلامت باشه???

سیما خضرآبادی

سیما خضرآبادی

حدیثه تهرانی :ما خیلی با هم خوب همکاری میکنیم ، مثلا وقتایی که کیان متمرکز رو یه کاریه ، معمولا با پریدن رو سر و کولش بهش کلی کمک می کنم ??‍♀️?? شما چطور ؟ شما هم تو تنهاییتون سر به سر هم می زارین ؟

حدیثه تهرانی

حدیثه تهرانی

یکتا ناصر :آواى درونم ???☺️? در قسمت بیست و نهم دل از زاویه دید آوا اتفاقات را خواهید دید و پاسخ خیلى از پرسش ها داده خواهد شد.قدردان لطف و محبتتون هستم ?♥️♥️♥️

یکتا ناصر

یکتا ناصر

منوچهر هادی : ❤️ چهارشنبه ۱۸ تیر همه اتفاقات و راز و رمز آن از نگاه آوا ممنون از استقبال و نظرات ارزشمندتون

منوچهر هادی

منوچهر هادی

سینا مهراد : حامد تهرانی

سینا مهراد

سینا مهراد

گلوریا هاردی : ***Summertime ?

گلوریا هاردی

گلوریا هاردی

آوا دارویت : (یادداشت روزانه ى آوا)? این منم… آنچه سالها براى ســاختنش زحمت کشیده ام… با تمام نقاط قــوت و ضعفم… نتیجه ى تمام جدال هاى درونى ام همینى هست که امروز مى بینید… پذیرش آنچه هستم… گاهى براى خودمان بنویسیم…

خطاب به خودم: من دوستت دارم عزیزم? تمام سرخوشـى کودکانه ات را …. یا وقتى مثل پیرزن ها مدام غُر میزنى…! وقتى از تــوانـسـتن مــسـرور مى شوى … یا وقـتى از تــه دل به حال خــودت زار مى زنى…! تــمام تــمامــت را دوست دارم… تــمام واقــعـیـتـت را?

آوا دارویت

آوا دارویت

الهام پاوه نژاد :#پولشری میگه: عاشق بشین تا جوونین! من میگم: سن و سال مهم نیست! تا فرصت دارین و نفس می‌کشین عاشق بشین.
بذارین هزار تا پروانه تو دل‌تون پرواز کنه… هزار تا پروانه تو دلتون برقصن و خنده به چشم و لب‌تون بیارن و رنگ بریزن روی تاریکی دلتون در این روزگارِ ملتهب!.

کی می‌دونه فردا چی میشه؟ کی می‌دونه یه لحظه دیگه چه اتفاقی می‌افته؟ کنترل همه‌چیز خارج از قدرت من و توست جز نواختن موسیقی عشق برای رقص پروانه‌ها…. ماسک بزنید و سالم بمونید و عاشق بشین!!! این امید نجات بخش ماست….?♥️?♥️?.
#پیام_ایرایی عزیز ممنون از انرژی خوب همیشگیت.

الهام پاوه نژاد

الهام پاوه نژاد

سپیده خداوردی : ????? من و سانی جووووووووون

سپیده خداوردی

سپیده خداوردی

غزال نظر : گاهی باید دروغ را راست پنداشت

و گاهی راست را دروغ

بی فریب خوردن

زندگی سخت است

(فروغ فرخزاد )

غزال نظر

غزال نظر

ستاره حسینی : #علی_معلم عزیز ??

دختران شاهرخ استخری

ستاره حسینی

رضا قوچان نژاد :ویکند ✨

رضا قوچان نژاد

رضا قوچان نژاد

خاطره اسدی : ???‍♀️شاید نبود نشانه خودش نشانه ای باشه

دختران شاهرخ استخری

خاطره اسدی

پژمان بازغی : چهاردهم تیرماه بود یادشان گرامی

پژمان بازغی

پژمان بازغی

پریچهر قنبری : تو نوای جسم و جانی…..
.
.
به وقت کلاس نقاشی/هنر/خلاقیت☺️

دختران شاهرخ استخری

پریچهر قنبری

رزیتا غفاری :خواب دیدم…بیدار شده ایم از این کابوس های درد…نشسته ایم زیر سایه وسیع و سبز درختان..و هی میخندیم…

رزیتا غفاری

رزیتا غفاری

بابک جهانبخش : سلام ? اولین روز زیبای هفته ی تابستونیتون رو ☀️ پر انرژی شروع کرده باشید ? آرزو می کنم امواج مثبت به سمتتون حرکت کنند ? مخصوصا تو این روزهای محدودیت و قرنطینه  بیشتر از قبل قدر تک تک اعضای خانوادتون رو بدونید و با عشقی که به هم میدید از این کلافگی ها و سر در گمی ها و لحظات تلخ و بی حوصلگی ها و نگرانی ها با همفکری و مدیریت زندگیتون عبور کنید ❤

بی شک حس امنیت و عشقی که از خانواده می گیرید هیچ جای دنیا یافت نمیشه و اگه اینو باور کنید یا روزگار و آدماش شما رو به این باور رسونده باشن …معجزه میکنه و شما رو سعادتمند و به آرامشی که می خواهید میرسونه کافیه باورش کنید و تلاش کنید ?
شک نکنید این حس رو خودم عمیقا تجربه کردم ?

خوشحال و شاد و خندان ببینمتون انشالا ?  ما هم از غصه می خونیم یه وقتایی بخاطر واسه اینه که یجوری یا این آهنگ ها دل و از غصه رها و سبک کنیم همین ? خداوند متعال پشت و پناهتون باشه در ضمن یه چند روزی نیستم با یک آهنگ جدید بزودی در خدمتتونم ✌ یا حق

دختران شاهرخ استخری

بابک جهانبخش

گردآوری گروه تصویری نیک صالحی

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
یک رقص خیابونی شاد و پرانرژی
تاریخ بروزرسانی : 2020-07-05 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :