شقایق دهقان و پسرش با گنجینه های خانم بازیگر تا بهاره و حاجی (۹۵۵)

شقایق دهقان و پسرش با گنجینه های خانم بازیگر تا بهاره و حاجی (۹۵۵) گزارش تصویری

شقایق دهقان که از عضویت در شبکه های اجتماعی گریزان بوده به تازگی صحفه شخصی خود را در اینستاگرام راه اندازی کرده و عکس های از پسرش نویان را در این صحفه منتشر کرده است.

به تازگی شقایق دهقان بازیگر سریال نون خ سعید آقاخانی عکسی در کنار پسرش نویان قاسم خانی و خواهرش مهرناز منتشر کرده و عنوان کرده که آن ها گنجینه های زندگی وی هستند. در ادامه عکس های از شقایق دهقان و پسرش نویان را در Niksalehi مشاهده کنید.

شقایق دهقان و پسرش نویان

شقایق دهقان بازیگر سینما و تلویزیون متولد ۴ اسفد ۱۳۵۷ در آلمان می باشد. مهراب قاسم خانی برای بار دوم در سال ۱۳۸۳ با شقایق دهقان ازدواج کرد. حاصل این ازدواج پسری به نام نویان بود. و به نظر می رسد این دو از هم جدا شده اند.

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران تصاویری از شقایق دهقان , طناز طباطبایی , مهسا هاشمی , غزال نظر , پندار اکبری , شراره رخام , مریم معصومی , مهدی پاکدل , امیر جعفری , سحر جعفری جوزانی , پانته آ پناهی ها , بهاره رهنما , الهام نامی , هلیا امامی , افسانه چهره آزاد , آناهیتا دری , حمید فرخ نژاد , نوید محمدزاده و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام بازیگران را ببینید.

شقایق دهقان و پسرش : من و گنجینه هایم #خانواده #مادر_پسری #خواهرانه

عکس های شقایق دهقان و پسرش

شقایق دهقان و پسرش نویان

در ادامه جدیدترین پست های اینستاگرام سایر بازیگران را ببینید

مهسا هاشمی : صبح سر می‌کشد از پشت درختان خورشید،

تا تماشا کند این بزم تماشائی را… . #شهریار

مهسا هاشمی

طناز طباطبایی : . ? فیلم سینمایی” طلا” به کارگردانی پرویز شهبازی?

طناز طباطبایی

غزال نظر :  …..یک چیز بسیار زیبا وجود دارد ;هیچ… به “هیچ” فکر کن .هاینریش بل………..

غزال نظر

پندار اکبری :مردی هر روز راس ساعتی معین به گوشه میدان شهر می رفت و لحظاتی کلاهش را از سرش بر می داشت و به شدت تکان می داد. پلیس علت این کار را از وی جویا شد. مرد گفت: با این کار زرافه ها را دور می کنم. پلیس پرسید: این جا زرافه ای نمی بینم؟!
و پاسخ شنید: این نشان می دهد که من کارم را درست انجام می دهم. به این میگن توهم مفید بودن!  ما روزانه با توهم مفید بودن در بسیاری از موارد گوناگون سروکار داریم … پ ن : آی تینک که اینجوریه ?

پندار اکبری

شراره رخام : من سفیر برند و حامی صنایع_چوبی_هنردوست هستم ، برند هنردوست با بیش از چهل سال تجربه در صنعت مبلمان ، و با ارایه بهترین کیفیت ؛ به رضایت کامل و طولانی مدت مصرف کننده فکر میکند ، عکس از : وهاب امانی میکاپ آرتیست : آزیتا آذربو ؛ طراحی لباس:مژگان پادیاب ??????

شراره رخام

مریم معصومی :?ورزش های شبانه من?? البته این عکس برای اختتامیه ست در حال واکینگ هستم??‍♀️??‍♂️ (دالان سبز)?☘️???

مریم معصومی

مهدی پاکدل : آبان هشتاد و نه تالار چهارسو، تئاتر شهر نمایش نوشتن در تاریکی نویسنده و کارگردان: محمد یعقوبی عکس: سینا پاکدل

مهدی پاکدل

امیر جعفری : استاد بزرگم تولدت مبارک هنوزم سالهاست که انگار در کنارتون می آموزیم و از شما اعتبار میگیریم شاگرد شما بودن افتخاریست که در حرفه و زندگی همواره به آن میبالم جهانِ بازی تا همیشه مدیون شماست و بدون درایت و هنر و تفکرتان چیز عمیقی کم دارد …
پی نوشت :عکس تابستان سال ۱۳۷۰… “چقدر مو داشتم !! “?

امیر جعفری

سحر جعفری جوزانی : آنگاه که دانه هاى شبنم روى علفها میدرخشند ، آرام راه مى افتم

همچنین بخوانید :  از سیل سیستان و بلوچستان تا سونامی انصراف های هنرمندان (863)

نیمى متکبر ، نیمى متواضع مى آیم

به آرامى بر همان مسیرى گام مى نهم

که پاهاىِ تو پیموده …

این خانه ى خالى را مى جویم

جایى که خاطرات تو اکنون براى آن گُلها

از تمام آنها که پیش از تو رفته اند عزیزتر است …

در دلم محبت شیرینى احساس میکنم

براىِ گیاهى که حفاظ پنجره ایست

که تو آنروز از درون آن به من نگاه کردى

عشق بود یا بازشناختِ آنچه میدانستم؟

زیرا که احساس کردم از دیرباز میشناختمت ( ریموند چندلر )

سحر جعفری جوزانی

پانته آ پناهی ها :جاودان میمانید. جای پای شما همه جا هست.?استاد #حمید_سمندریان

پانته آ پناهی ها

بهاره رهنما : ‍ #پیام_امروزفرشتگان ?وقتی کلامی را جاری کردی ارتعاشی میسازی و ارتعاش تو موجی می سازد در دل مخاطب! ?گاهی این موج می تواند کسی را به زیر ببرد و گاه به اوج! اولین کسی که به همراه این موج به بالا یا به پایین می رود خود تو هستی! ?مگذار موج کلامت تو را به نزول سوق دهد … ?اگر نمیدانی نگو! اگر می دانی به بهترین شیوه بگو!

باید همواره زیباترین هایت را بر زبان آوری. حتی به هنگام خشم! ?آنچه را که کلام تو جاری می سازد همه ی آن چیزی است که تو در آن لحظه هستی! بگذار تا فقط خوبیهایت جاری شود … از انعکاس تیرگی ها بر آینه دل مخاطبت واهمه داشته باش چراکه این تیرگی ها گسترش می یابد! ?پس تو به نوبه ی خودت مگذار که جهان تیره و تار شود. همیشه زیباتری هایت را جاری کن ‍ ‍. باخودت تکرار کن: ?من در پناه خدا وفرشتگان هستم و بهترین ارتعاشات را جذب و دریافت میکنم

بهاره رهنما

الهام نامی : ممنونم از همه ى شماها که حتى تو شلوغ ترین روزهاى منم با تبریکا و تماساتون خوشحالم کردین و مى بخشید که فرصت نشد به تک تک تون جواب بدم. چقدر خوب که همیشه روز تولدم به دوستى هایى که ساختم مى بالم. به امید روزى که دوباره نزدیک هم بشینیم و جشن بگیریم. پ ن: عکس مربوط به امروز و سر صحنه ساخته شدن قصه اى است که حتماً دوستش خواهید داشت.

الهام نامی

الهام نامی

هلیا امامی : چه افتخاری از این بالاتر که شاگرد شما بودم? میلادتان مبارکمان استاد جااااانم ?

هلیا امامی

افسانه چهره آزاد : وقتی تو شاکر باشی، غیر ممکن است که منفی گرا باشی. وقتی تو قدردان باشی، غیر ممکن است که خرده گیر و سرزنشگر باشی. وقتی تو شاکر باشی، امکان ندارد دچارِ احساسِ اندوه یا هر نوع احساس منفی دیگری بشوی. خبر خوش این است که اگر فعلاً در زندگی ات وضعیتی منفی داری، با شکرگزاری مدت زمانِ زیادی طول نمی کشد که اوضاع دگرگون شود.
وضعیت های منفی در یک چشم به هم زدن، مثل یک افسون، محو می شود?

افسانه چهره آزاد

آناهیتا دری : روز روانشناس مبارک❤

آناهیتا دری

حمید فرخ نژاد : سمفونی نهم هم اکنون در فیلیمو و شبکه خانگی

حمید فرخ نژاد

نوید محمد زاده : ?عشق تولدت مبارک

نوید محمدزاده

گردآوری گروه تصویری نیک صالحی

تاریخ بروزرسانی : 2020-04-29 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi