شبنم قلی خانی با خواهرش شیدا تا عشق بابک به آرتا و عاشقانه امیر (۹۹۱)

شبنم قلی خانی با خواهرش شیدا تا عشق بابک به آرتا و عاشقانه امیر (۹۹۱) گزارش تصویری

شبنم قلی خانی بازیگر محبوب و مطرح کشورمان با انتشار عکس های تولد تنها خواهرش شیدا را با انتشار دلنوشته ای به همراه مادرش جشن گرفته است.

بازیگر نویسنده و استاد دانشگاه می باشد یک خواهر بزرگتر از خود به نام شیدا دارد که ماما می باشد و تنها برادرش نیز خارج از کشور زندگی می کند و او کسی نیست به جز بازیگر نقش مریم مقدس که در عرصه سینما تلویزیون و تئار حضوری فعال دارد. در ادامه عکس های از جشن شبنم قلی خانی با خواهرش به مناسبت تولد وی را در نیک صالحی مشاهده کنید.

شبنم قلی خانی با خواهرش

شبنم قلی خانی فعالیت بازیگری را در سال ۱۳۷۶ با بازی در تئاتر آنتیگونه در تئاتر شهر تهران آغاز نمود. وی یک برادر به نام شهرام دارد که در استرالیا زندگی می کند و یک خواهر به نام شیدا که متولد خرداد است و خانم بازیگر تولدش را جشن گرفته است.

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران تصاویری از شبنم قلی خانی , حدیثه تهرانی , سیما خضرآبادی , بابک جهانبخش , نسرین مقانلو , امیر جعفری , ترلان پروانه , پانته آ پناهی ها , الناز حبیبی , مهراوه شریفی نیا , المیرا دهقانی , یکتا ناصر , نگین معتضدی , آرام جعفرى , المیرا دهقانی , الهام پاوه نژاد , ریحانه پارسا , طناز طباطبایی و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام بازیگران را ببینید.

شبنم قلی خانی : تولد داریم چه تولدی ???شیدا خانوم خواهر مهربونم تولدت هزاران بار مبارک ، تو نه تنها یک خواهر نمونه هستی بلکه یک انسان صبور و منحصر بفردی ، هر شب تا صبح بیدار بودن و به دنیا آوردن و لحظه تولد را ثبت کردن کار راحتی نیست و تو هر شب بر بالین مادرانی که در انتظار فرزندانشان هستند مینشینی و بهترین لحظات را برایشان میسازی در این بیست و چند سال که از شروع فعالیتت گذشته صدای گریه نوزاد بهترین موسیقی زندگی تو بوده و هست ، و نقشهای همسر، مادر ،دختر ،خواهر و دوست را به بهترین شکل ایفا کردی ، تولدت مبارک ????

شبنم قلی خانی با خواهرش

شبنم قلی خانی با خواهرش شیدا

شبنم قلی خانی با خواهرش

عکس خانوادگی خانم بازیگر

شبنم قلی خانی با خواهرش

عکس های شبنم قلی خانی با خواهرش

در ادامه جدیدترین پست های اینستاگرام سایر بازیگران را ببینید

حدیثه تهرانی :ﮔﺮﯾﻪ ﮐﺎﺭ ﺍﺑﺮ ﺍﺳﺖ

ﻣﻦ ﻭ ﺗﻮ ﭼﻮﻥ ﺷﻤﺸﯿﺮ ،

ﻣﻦ ﻭ ﺗﻮ ﭼﻮﻥ ﺑﺎﺭﻭﺕ

ﺑﻪ ﻋﺮﯾﺎﻧﯽ ﭘﺎﯾﺎﻥ ﺑﺨﺸﯿﻢ

ﻭ ﺑﮕﻮﯾﯿﻢ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎ

ﻋﺎﻗﺒﺖ ﺩﯾﺪﯾﺪ ﻣﺎ ﺻﺎﺣﺐ ﺧﻮﺭﺷﯿﺪ ﺷﺪﯾﻢ…..#خسرو_گلسرخی ☀️?

حدیثه تهرانی

حدیثه تهرانی

سیما خضرآبادی : عشق مهم است اما مهارت در عشق ورزیدن مهم‌تر از خودِ عشق است.  از مهارت در عشق ورزیدن، عشق متولد میشود اما اگر عشق در دام ناعاشق یا نابلدِ عشق، به بند کشیده شود، افسرده میشود.  نام دیگر عشق افسرده ، نفرت است. کسانی که در عشق ورزی نابلد هستند، عشق را افسرده می‌کنند و دل را پژمرده. عشق، عاشقِ حاذق می‌طلبد نه کاسبِ جاهل. ?هنرعشق ورزیدن از اریک فروم

سیما خضرآبادی

سیما خضرآبادی

بابک جهانبخش : می گویند هر کس فقط یکبار عاشق می شود باور نمی کنم زیرا من هربار تو را میبینم دوباره عاشق می شوم من هزاران بار عاشق شده ام هربار عاشق تو هربار بیشتر از قبل ?

بابک جهانبخش

بابک جهانبخش

نسرین مقانلو : ❤❤❤❤?????قسمت “بیست و ششم”سریال دل فردا چهارشنبه عکس پشت صحنه سریال به همراه همکاران خوبم
و کارگردان :منوچهر هادی

نسرین مقانلو

نسرین مقانلو

امیر جعفری :چون تو را دیدم محالم حال شد … #مولانا

امیر جعفری

امیر جعفری

ترلان پروانه : من نمیدونم چرا عزیزجون انقدر زود منو تنها گذاشت …هر بار میام اینجا میدونی اولین کاری که میکنم چیه؟ می رم جلو همون آینه ای که عزیز جون هر صبح جلوش سرمه می کشید و ماتیک سرخاب می کرد .. از شدت خستگی زانو هام به خودم می ام ، عزیز جون اگه بود می گفت ترنج مادر یکم به خودت برس ،چرا اخمات تو همه؟ اگه بود چی می گفتم؟ چجوری غم هامو پنهون می کردم؟ حتما پناه میاوردم به دامن گل گلیش و مثل نوزاد ۱روزه که فقط با گریه حرفاشو میزنه باهاش حرف می زدم …

اخه اون تنها کسی بود که من لام تا کام حرف نمی زدم حالمو می فهمید !! عزیزجون اگه هنوز صدامو می شنوی سوالمو یه جوری جواب بده ، ادم ها از اول انقد بد بودن؟ اگه اره پس چرا می گفتی گل انارک ها دلشون می شکنه؟ دست نزن؟ کاش انقد دلنازک بزرگم نمی کردی چون کسی نگاه به دل من نمی کنه .. چارقد ابی قشنگتو به یادگار از اون موقع ها هر روز سر می کنم ، خراب نشه یه وقت؟ #درباره_ترنج با احترام و تمام وجود برای ترنج عزیزم ….

ترلان پروانه

ترلان پروانه

پانته آ پناهی ها : اینجا #میورجا ست. دختر ناز با روسری زرشکی اینجا را ساخت. با ادمهای دوست داشتنی و سلیقه ی بینظیر و حال و هوای بسیار مطبوع میورجا میشود اینجا ماند و ماند و غرق شد در تک تک اتاقها، ساعتها سکوت کرد و تماشا. مشعوف و کیفور. سپیدار و اهالی همیشگی میورجا خانه ای بهشتی ساختید در غازیان! خدا قوت و خانه اتان پر از برکت و نشاط.???

پانته آ پناهی ها

پانته آ پناهی ها

الناز حبیبی :چند لالا جان …

الناز حبیبی

الناز حبیبی

مهراوه شریفی نیا : «دل» شده یک کاسه‌ی خون به کنارم تو بمون مرو با دیگری…✋??

مهراوه شریفی نیا

مهراوه شریفی نیا

المیرا دهقانی :ای متناقض ابدی که سادگی روحت به پیچیدگی همه ی عقایدت‌ می چربید و سادگی ات کندوی عسلی بود که انگار فقط یک ملکه داشت و زنبورهای دیگرش نبودند! رضا براهنی

المیرا دهقانی

المیرا دهقانی

یکتا ناصر : روزى از روزگارى #پشت_صحنه سریال#دل با عزیزانم نغمه نظرى دستیار کارگردان و بهاره حسینى منشى صحنه که تولدش هم بود
در ضمن فردا قسمت جدید هم میاد ♥️☘️

یکتا ناصر

یکتا ناصر

نگین معتضدی :لئون: تو به زمان نیاز داری تا یک کمی بزرگ بشی ماتیلدا: من دیگه بزرگ شدنم تموم شده لئون؛ بعد از این فقط سنم زیاد میشه

نگین معتضدی

نگین معتضدی

آرام جعفرى : سفیر برند کلینیک زیبایى ساعى با کاملترین دستگاه ها ..عزیزانم با ما همراه باشید و خودتونو بیشتر از هر کسى دوست داشته باشید????

آرام جعفرى

آرام جعفرى

المیرا دهقانی :?نشست خبری #بچه_مهندس۳

المیرا دهقانی

المیرا دهقانی

الهام پاوه نژاد : ‎اگر تو موسیقی بودی

بی‌وقفه به تو گوش می‌سپردم

و اندوهم ‎

به شادی بدل می شد…

#آناآخماتوا .
پی‌نوشت: در این روزها معاشرت و هم‌نشینی با گل و گیاه، آرامِ جان است و ثبت لحظاتی ناب در یاد.. لطفاً تا حد ممکن حفظ
#فاصله_اجتماعی و گذاشتن ماسک را فراموش نکنید.#کرونا_تمام_نشده_است . شب‌تون آرام

الهام پاوه نژاد

الهام پاوه نژاد

ریحانه پارسا : خردلی

ریحانه پارسا

ریحانه پارسا

طناز طباطبایی :مهناز عزیزم، خوش قلب و مهربون من، تولدت مبارک????❤️? جات پیش ما خالیه، امیدوارم هر جای دنیا که باشی سلامت باشی و شاد رفیق ، و بدرخشی?

طناز طباطبایی

طناز طباطبایی

گردآوری گروه تصویری نیک صالحی

تاریخ بروزرسانی : 2020-06-10 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :