سالگرد ازدواج سامان احتشامی و همسرش تا شادمانی مجید در دوران قرنطینه (۹۱۹)

تاریخ بروزرسانی : 2020-03-19 /
گردآوری :
سامان احتشامی و همسرش

سامان احتشامی پیانیست‌ مشهور ایرانی با انتشار عکس های سالروز عقدشان را جشن گرفته اند و با دلنوشته ای سالگرد با هم بودنشان را به همسرش راز تبریک گفته است.

سامان احتشامی و همسرش که سال هاست عاشقانه در کنار هم زندگی و کارشان را سپری می کنند. سالگرد ازدواجشان را جشن گرفته اند. در ادامه عکس های از آقای پیانیست‌ و همسرش را در نیک صالحی مشاهده کنید

سامان احتشامی و همسرش

سامان احتشامی در ۱ اردیبهشت ۱۳۵۷ در شهر تهران به دنیا آمد، وی فارغ‌التحصیل رشته موسیقی در مقطع کارشناسی از دانشگاه هنر و معماری است. احتشامی ساز تخصصی‌اش پیانو است و یکی از بهترین پیانیست‌های ایرانی است و این ساز را تدریس می‌کند. احتشامی در سن ۲۱ سالگی با همسرش راز که آن زمان ۱۷ سال داشت آشنا شد و بعد یک سال در سن ۲۲ سالگی با هم ازدواج کردند. سامان احتشامی و همسرش راز هر دو همکار هستند

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران تصاویری از سامان احتشامی , مجید یاسر , نیما شعبان نژاد , فریبا نادری , متین ستوده , ماهایا پطروسیان , لاله اسکندری , حدیث مدنی , آناهیتا همتی , کاوه سماک باشی , هوتن شکیبا , ریحانه پارسا , شبنم قلی خانی , مهناز افشار , بیژن بنفشه خواه , سارا محمدی , آناهیتا نعمتی , سحر ولدبیگی , گلاره عباسی و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام بازیگران را ببینید.

سامان احتشامی : بیست و هشت اسفند نود و هشت… نوزدهمین سالگرد نامزدى ما… همیشه شادى و سلامتى باشه…

سامان احتشامی و همسرشسامان احتشامی و همسرش
سامان احتشامی و همسرشسامان احتشامی و همسرش راز

در ادامه جدیدترین پست های اینستاگرام سایر بازیگران را ببینید

مجید یاسر : سلام دوستان ِعزیزتر از جان خیلی از لحظاتِ زندگی هستند که کار از نقد ،اعتراض و خیلی موارد دیگه می گذره ، فقط باید لبخند زد ، سکوت کرد، و به احترام خودمونو خانواده و تمام مردمِ سرزمین مادریمون ‌، برای مسئولینی که الان بجای حضور در کنار مردم در بهترین نقاط کشور خودشونو قرنطینه کردند که مبادا گرفتار کرونا نشن ایستاد و دست زد ،،، شاید باشند دلسوزانی که هنوز اگر حقی به ناحق از مومنی گرفته بشه خواب نداشته باشند ولی،،،?????

مجید یاسرمجید یاسر

نیما شعبان نژاد : آخیش تشنم بوداااا دوپینگو دوست دارید !؟ دوست خواهید داشت شک ندارم

نیما شعبان نژادنیما شعبان نژاد

فریبا نادری :هیچ کاری خوب انجام نمیگیرد مگه اینکه انسان خودش آن را ب انجام رساند. اینو فقط من نمیگما ناپلئون هم میگفت??

فریبا نادریفریبا نادری

متین ستوده : دلم گرفته ، پر از فریادم ، پر از بغض فرو خورده ، از یه طرف جگرم کبابه واسه مردمی که تو این شرایط سخت کار می کردن تا یه لقمه نون سر سفره هاشون ببرن و چاره ای جز سر کار رفتن نداشتن چون اخرااااج میشدن ، چون حمایت نمیشدن !!!
از یک طرف روحم درد می کنه از فشاری که به پرسنل درمانی وارده و ما فقط تماشاگریم و کاری از دستمون برنمیاد ، که البته با قرنطینه ی خانگی خیلی میتونیم بهشون کمک کنیم ، و مهمترین طرف مردمی که تو این شرایط نمی تونن قید سفر نوروزی رو بزنن ، آخه آدم حسابی کدوم نوروز ……….

تازه بازار شب عید و حضور پر رنگ مردم هم که انگار نه انگار درگیر فاجعه ایم ، یکی بیاد فاجعه رو شفاف سازی کنه واسه اینا
پ.ن: مساله اصلی اینه که تر و خشک همیشه باهم میسوزه و من میترسم ، دلم میخواد با نهایت صدام فریاد بزنم که من میترسم ، واسه خانوادم واسه عزیزام و واسه اون کسانی که تو شرایط سخت موندن تو خونه و هموطنشون چون دلش مسافرت میخواست زحماتشون رو داره هدر میده ،
من از این مردم میترسم…
من از این مردم میترسم…
من از این مردم میترسم…

متین ستودهمتین ستوده

ماهایا پطروسیان : واقعاً نمیدانم در پایان چنین سالی چه میشود گفت و نوشت…! فقط این را میدانم که همیشه در همهٔ بحران های عالم بشریت، علم ، آموختن و تلاش بشر در کنار وجدان و انسانیت او نجات بخش بوده است…همهٔ ما بر روی این کرهٔ خاکی، ضعف ها و کمبودهای جسمی و احساسی و ادراکات انسانی مشترکی داریم…،همیشه ناشناخته هایی وجود دارند، و همیشه انسان در معرض انواع ابتلا هاست، …این بحران ها به ما یادآور میشوند که فرقی بین انسان ها نیست و همه ما، باید، باید و باید در کنار هم باشیم تا بمانیم…
انسان از این دوران سخت نیز عبور خواهد کرد، چون هزاران بار گذشته، با یاری عالمان ، با وجدان ها و عالمان با وجدان…

در این روز ها که سال نو میشود، دورادور و با فاصلهٔ ظاهری، بیشتر هوای هم را داشته باشیم، بیشتر کنار هم باشیم و بیشتر به فکر هم باشیم.امید آنکه این دوران سریعتر پایان یابد. ????

ماهایا پطروسیانماهایا پطروسیان

لاله اسکندری : خاطره بازی ……عکسهایی از برگزاری نمایشگاه عکاسی من و سیامک جان اسکندری با عنوان ((بازتاب))در سال ۱۳۹۰…..
خاطراتی شیرین ….حسرت این روزهامون…برگزاری نمایشگاه…به امید #شکست_کرونا و برگشتن به زندگی عادی? عکس از رضا عزیزی?

لاله اسکندریلاله اسکندری

حدیث مدنی : بهترین اتفاق سال ۹۸ براتون چی بوده؟! برای من که یه چیز تو مایه های این عکس بود???

حدیث مدنیحدیث مدنی

آناهیتا همتی : ? …مامانی توران عزیزم…. که در آرامش خفتی پنج شنبه آخر سال رو نمیتونیم بیاییم به منزل جدیدت بهت سر بزنیم… یاد و خاطرات شیرینت هر لحظه و ثانیه با ماست… حتی نهار روز عید رو نمیتونیم به خانه ات که سالهای سال در آن زندگی کردی، بریم. ازت ممنونیم که مهربونی ، عشق و بخشندگی رو بهمون یاد دادی، مرسی که کلی خاطره شیرین و بانمک برامون گذاشتی… مرسی که سلیقه و خلاقیت در منزل رو برامون به ارث گذاشتی… مرسی که مامانبزرگ شدنت با بدنیا اومدن من محقق شد، مرسی …. دوستت دارم و تا روزی که بهت ملحق بشم، دلتنگتم

آناهیتا همتیآناهیتا همتی

کاوه سماک باشی :همه چیز در جهان تغییر میکند به جز جهالتِ نوعِ بشر/سینوهه

کاوه سماک باشیکاوه سماک باشی

هوتن شکیبا : ???

هوتن شکیباهوتن شکیبا

ریحانه پارسا : اولین اکران مردمی فیلم خوب بد جلف دو.١٣٩٨/١١/٣٠

ریحانه پارساریحانه پارسا

شبنم قلی خانی : بلوغ روانی چیست؟ ….

شبنم قلی خانیشبنم قلی خانی

مهناز افشار : و برای اولین سال بدور از عزیزانم چهارشنبه سوری رو با یک درد مشترک جهانی گذروندیم? سرخی رو از آتش گرفتیم و زردی رو به آتش دادیم به امید اینکه نوروز ما جهان رو زیبا کنه و همه مردم جهان در امان باشند???

مهناز افشارمهناز افشار

بیژن بنفشه خواه : امیرحسین رستمی عشقه، حرف نداره، در سه فصل لیسانسه ها، جمعا یکسال و هشت ماه، باهم سرکار بودیم، سرکارهم، عین مسافرت و معامله و رانندگی، خوب میشه آدما رو شناخت، منکه جز خوبی و معرفت و محبت، هیچی ازش ندیدم. مرد، خداوند خودتو و خانواده محترمتو حفظ کنه رفیق جان

بیژن بنفشه خواهبیژن بنفشه خواه

سارا محمدی :Don’t love what you can’t trust. Don’t hate what you can’t have. Don’t say what you can’t show. Don’t judge what you don’t know….

سارا محمدیسارا محمدی

آناهیتا نعمتی : ? پارادوکس کرنا و زندگی ….

آناهیتا نعمتیآناهیتا نعمتی

سحر ولدبیگی : یک لحظه چشمهایت را ببند و به چیزهای خوب فکر کن ✅در ادامه آلبوم‌گردی، به جای بیرون‌گردی??عکس برای سیزده به در، هشت سال پیش میشه که البته تا پانزده روز دیگه تبدیل میشه به سیزده به در، نه سال پیش? ?سیزده به در، هزار و سیصد و نود?

سحر ولدبیگیسحر ولدبیگی

گلاره عباسی : ایران قدردان شماست ❤️ ماندن در خانه یک انتخاب شخصی و سلیقه ای نیست یک وظیفه است #ما_با_در_خانه_ماندن_مان_کنارتان_هستیم .

گلاره عباسیگلاره عباسی

گردآوری گروه تصویری نیک صالحی