لعیا زنگنه سریال آقازاده به وقت تولد تا عاشقانه فریبا نادری برای همسرش

لعیا زنگنه سریال آقازاده به وقت تولد تا عاشقانه فریبا نادری برای همسرش گزارش تصویری

از تبریک پردیس پورعابدینی برای لعیا زنگنه مادر شوهرش در سریال اقازاده تا عاشقانه زیبا فریبا نادری برای همسرش و عکس پاییزی بازیگران را در اینستاگرام هنرمندان می بینید

خانم بازیگر با در پناه تو و در قلب من به اوج شهرت در تلویزیون رسید و در سینما با راز مینا خوش درخشید. این بانوی هنرمند در مهرماه سال ۴۴ در تهران متولد شده و این روزها شاهد هنرنمایی وی در آقازاده هستیم. در ادامه عکس های از لعیا زنگنه سریال آقازاده را در نیک صالحی

لعیا زنگنه سریال آقازاده

لعیا زنگنه متولد مهرماه ۱۳۴۴ در تهران است. او لیسانس ادبیات نمایشی خود را از دانشگاه هنر تهران دریافت کرده و در دومین همکاری خود با عنقا این بار نیز در نقش مادر حامد با بازی سینا مهراد را در سریال آقازاده ایفا می‌ کند و پردیس پورعابدینی نیز در نقش عروس او ظاهر شده است، عروسی که فاش شدن گذشته اش، زندگی خانواده تهرانی را دگرگون می کند.

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران تصاویری از پردیس پورعابدینی , سامان احتشامی , تینا پاکروان , سارا بهرامی , شبنم مقدمی , رامبد جوان , ویدا جوان , محمدرضا گلزار , مستانه مهاجر , سیروان خسروی , لاله صبوری , نیکی کریمی , هلیا امامی , سپیده خداوردی , مهراوه شریفی نیا , فرناز رهنما , الناز شاکردوست , نسیم ادبی , فریبا نادری و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام بازیگران را ببینید.

پردیس پورعابدینی :بانوی عزیزم ، تولدتون مبارک همه ما ، چه افتخاری بود در کنار شما بودن ♥️♥️

لعیا زنگنه سریال آقازاده

لعیا زنگنه و ثریا قاسمی

در ادامه جدیدترین پست های اینستاگرام سایر بازیگران را ببینید

سامان احتشامی :حدود ده سال پیش…ژاله صادقیان،استاد همایون خرم،عمران فروزش،سامان احتشامى… تمرین کنسرتى در سالن میلاد نمایشگاه…

سامان احتشامی

تینا پاکروان : بهترین سنگر کتاب است… #تینا_پاکروان #کتاب عکس:معصومه صالح بیگی

تینا پاکروان

سارا بهرامی : …دل ِ من ، در این غوغای روزگار ، دلخوش بهانه های کوچکی است که خوشبختی را به رخ کِشد .

سارا بهرامی

شبنم مقدمی :می شه یعنی؟ می شه پاییزمون خوب تر و روشن تر از بهار و‌تابستون مون شه؟ می شه این همه درد، این همه غم ، این همه ناکامی و ناامیدی رو باد ِ پاییز با خودش ببره؟ بعد ما نفس ِ راحت بکشیم و همه تلخی های پشت سرمونو فراموش کنیم؟ می شه پاییز معجزه کنه؟ می شه خدا با بارونایِ خزون برامون معجزه بفرسته؟

آخ ! کاش یه منجم باشی می شناختم که می تونست بهم بگه گردش ِ فصل و ماه و سال ،حال من و این دنیا و همه ی آدما رو عوض می کنه…بگه وقتی سنبله به میزان می رسه ینی احوال دنیا و آدماش میزون می شه…متعادل ، عینِ دوتا کفه ی ترازو…راستکی م بگه نه الکی…منجم باشی سراغ ندارین ؟ چی می گین شما بهش؟ آسترولوژیست؟ اختر شناس؟ حالا هرچی!…سراغ ندارین برای درمون ناامیدی و بی فردایی چارتا جمله ی دل خوش کُنَک مهمون مون کنه؟

شبنم مقدمی

رامبد جوان : جناب استاد بزرگ، آقای محمدرضا خان شجریان، تولدتون مبارک و سایه‌تون بر سر موسیقی و هنر این مرز و بوم مستدام.

رامبد جوان

ویدا جوان

محمدرضا گلزار : خدایا ؛گاهی مرا در آغوش بگیر … وقتی در محاصره ی مشکلاتم و تنها پناهگاهم تویی وقتی تمام تلاشم را کرده ام ، خسته ام و دلم کمی سکوت می خواهد ، کمی آرامش ، کمی تسکین … بی خبر از راه برس و مرا بغل کن باور کن آدمِ جا زدن نیستم !

همچنین بخوانید :  کمپین در خانه بمانیم با هنرمندان از دختر خاله ها تا دلنوشته های نیوشا (911)

اما ؛ از یک جایی به بعد ، بگو که با هم درستش می کنیم ،از یک جایی به بعد ، خودت برایم معجزه کن !

محمدرضا گلزار

مستانه مهاجر : مهر …

مستانه مهاجر

سیروان خسروی : تابستان ٩٣

سیروان خسروی

لاله صبوری :🎼خسروی آواز یکم مهرماه، سالروز تولد استاد محمدرضا شجریان، خسرو آواز موسیقی سنتی ایران گرامی باد. بــعد از تــو هیــچ در دل ســعدی گذر نکرد. وان کیست در جهان که بگیرد مکان دوست…-میشود گفت بعد از شما هیچ دردل ما گذر نخواهد کرد…سایه تان برسرموسیقی ایران وما مستدام ..

لاله صبوری

نیکی کریمی :🦋 پاییز

نیکی کریمی

هلیا امامی :بغل نمی کنیم و خوبیم، بغل نمی شویم و زنده مانده ایم، زنده مانده ایم بدون بوسه، بدون آغوش، بدون عشق…
زنده مانده ایم پشت میله های سرد یک حصار نامریٔی، حصاری به منزله ی یک طاعون، طاعونی که مانند یک پیچک زرد، گلوی دنیا را فشرده و دست بر نمی دارد ….

هلیا امامی

سپیده خداوردی :❤❤❤🔊رنگ ِ قرمز چقدر به تو میاید قرمز با تو نه داغ است و نه سرد حسی است که از ترکیب ِ فصلها میرسد
آنرا هر لحظه تجربه بایدکرد

سپیده خداوردی

مهراوه شریفی نیا :🍂🍁 آغاز پاییز

مهراوه شریفی نیا

فرناز رهنما : روز اول مهر تون بخیر و خوشی. 🙂❤️🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍂🍂🍂🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁

فرناز رهنما

الناز شاکردوست : 🍁پاییز مبارک
١/مهرماه/١٣٩٩

الناز شاکردوست

نسیم ادبی : اخرین پاییز سال ١٣٩٩آخرین پاییز قرن … 🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁 پاییزتون مبارک .بیایید به اندازه تمام برگ های پاییز برای هم ارزوهای خوب کنیم عکاس:مریم پاینده طراحی لباس:مزون رویسا

نسیم ادبی

فریبا نادری : کاش می‌شد هرشب ساعت را عقب کشید مثل آن شب در شروع پاییز می خواهم یک ساعت بیشتر دوستت بدارم.

فریبا نادری

گردآوری گروه تصویری نیک صالحی

تاریخ بروزرسانی : 2020-09-23 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi