جواد رضویان و دخترش یامین تا مریم خدارحمی در دخترم نرگس (۱۰۰۸)

تاریخ بروزرسانی : 2020-06-30 /
گردآوری :
جواد رضویان و دخترش

جواد رضویان بازیگر سریال در حاشیه که علاوه بر بازیگری در زمینه کارگدانی نیز فعالیت دارد به تازگی در صحفه شخصی اش عکسی در کنار دخترش یامین به مناست تولد وی منتشر کرده است.

بازیگر سریال های پاورچین و جایزه بزرگ با انتشار تصویری از کودکی دخترش یامین تولد دردانه فرزندش و تنها گل باغچه اش را تبریک گفته و برای همه فرزندان ایران زمین آرزوی سلامتی کرده است. در ادامه عکس های از جواد رضویان و دخترش را در Niksalehi مشاهده کنید.

جواد رضویان و دخترش

جواد رضویان، بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون کشورمان متولد ۶ مرداد ۱۳۵۳ در قم می باشد و از ازدواجش یک دختر به نام یامین دارد که تولدش را تبریک گفته است.

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران تصاویری از سیدجواد رضویان , مهناز افشار , لیندا کیانی , شبنم مقدمی , شقایق فراهانی , ریحانه پارسا , بابک جهانبخش , علیرضا نیکبخت , بهنوش بختیاری , مونا فرجاد , سپیده خداوردی , مارال فرجاد , مریم سلطانی , المیرا شریفی مقدم , نوید محمدزاده , ویشکا آسایش , مریم خدارحمی , منوچهر هادی و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام بازیگران را ببینید.

سیدجواد رضویان : به نام پروردگار یکتا ؛.نازنینم، امید من ، تنها گل باغچه بابا ، . تولدت مبارک ??.خدایا تمام فرزندان سرزمینم را در پناه لطف و مهرت ، سالم و صالح حفظ بفرما ، آمین ?.تنتون از بلا دور ?، دلتون به امید پر نور ?،.یاحق?

جواد رضویان و دخترشجواد رضویان و دخترش یامین
جواد رضویان و دخترشعکس های جواد رضویان و دخترش

در ادامه جدیدترین پست های اینستاگرام سایر بازیگران را ببینید

مهناز افشار : لطفا برای مراقبت از خودتون و عزیزانتون ماسک بزنید. باهم بزودی شکستش میدیم ??? ?

مهناز افشارمهناز افشار

لیندا کیانی : باقی مونده از عکسهای کاشان

لیندا کیانیلیندا کیانی

شبنم مقدمی :صدایی بودم من

ــ شکلی میانِ اشکال ــ،

و معنایی یافتم.

من بودم

و شدم…
.
عکس ها ، عباس عطار .
.
سال ۱۳۸۲.تهران. تیٔاتر شهر . اتاق گریم . وقتی برای نمایش « کبوتری ناگهان …» گریم می شدم. دست ها ، دست های سارا اسکندری ست ، طراح ِ چهره پردازی ِاین نمایش.. شعر ، بامداد ِ جان

شبنم مقدمیشبنم مقدمی

شقایق فراهانی : عاقبت عشق سینما …..?

شقایق فراهانیشقایق فراهانی

ریحانه پارسا : دارایی تولدت مبارک ??‍♂️

ریحانه پارساریحانه پارسا

بابک جهانبخش : سلام در این سال ها تمام تلاشم رو کردم که رضایتتون رو جلب کنم خیلی جاها دست تنها بودم و به سختی و با کوشش فراوان هر جور بوده به تولید و انتشار آثاری که ساختم با اراده شخصی ادامه دادم و کم نیاوردم …
و ممنونم که منو تو روزهای خوب و بدم حمایت کردید و تنهام نگذاشتید و بهم با هوادایتون اعتبار دادید و خداوند متعال هم همیشه حواسش بهم بوده و شاکرم ?

در هر صورت با تمام کم و کاستی هام … و با اینکه می دونم شاید اینروزها دل و دماغ شنیدن موسیقی هم زیاد نیست و از کنسرت و … هم به مانند قبل خبری نیست ولی باز به وظیفه ام عمل می کنم و به عشق شما حسابی مشغولم و بزودی تک آهنگ دیگری رو با همکاری با همکاران دیگرم و با ریتمی متفاوت منتشر می کنم ? در ضمن امیدوارم قطعه 《حیف 》 هم براتون جذاب بوده باشه دلتون شاد ، غمتون کم بزودی باز هم کنارتونیم

بابک جهانبخشبابک جهانبخش

علیرضا نیکبخت : سلام معجزه ای وجوددارد که دوستی نامیده می شود و در بین دل اقامت دارد ، شما نمیدانید که چگونه بوجود می آید و چگونه آغاز می شود اما شادمانی که برایتان به ارمغان می آورد همیشه موهبتی خاص می بخشد و شما متوجه می‌شوید که دوستی ارزشمندترین نعمت خداوند است !

ممنون از همه ی دوستان خوب و مهربانم بابات تبریک تولد های‌ زیبا و دوست داشتنی و ممنون از کامنتهای زیبا و قشنگی که همیشه شامل حالم میشه خواستم تشکر کنم که خدایی نکرده کسی از قلم نیفتاده باشه،دوستون دارم عزیزای من …

علیرضا نیکبختعلیرضا نیکبخت
بهنوش بختیاریبهنوش بختیاری

مونا فرجاد : من ماسک میزنم برای سلامت شما  آمار ابتلا و فوت هر روز داره میره بالا،خدایی نکرده اگه مبتلا بشین یه مکالمه ی این شکلی صورت میگیره:حالا باید چی کار کنم؟ .هیچی، استراحت کن ./چه قرصی بخورم ؟ /قرصی نیست مایعات بخور ، ویتامین سی و….چیز دقیقی معلوم نیست (و بماند که یکی میگه ویتامین دی بخور یکی میگی نخور ، زینک بخور ،زینک نخور)
.خوب میشم ؟؟؟؟؟؟؟

.آره انشالله ( ولی در دلش میگه :امیدوارم ،هیچی معلوم نیست امیدوارم نوع خطرناکش نباشه)……به همین ترسناکی ،هیچ چیز مشخصی در موردش وجود نداره ،هیچ راه درمانی جز زدن ماسک که محافظت میکنه از شما و دیگران وجود نداره ..

لطفا دوستان عزیز به من پیام ندین بگین تو هم سخت میگری، باید زندگی کرد ،نفسم تنگ میشه ماسک میزنم و …… من برای دل خودم پست موقت گذاشتم ???امیدوارم همه سلامت باشین

مونا فرجادمونا فرجاد

سپیده خداوردی : تولدت ۵ سالگیت مبارک قشنگ ترینم

جواد رضویان و دخترش یامین تا مریم خدارحمی در دخترم نرگس (1008)سپیده خداوردی
سپیده خداوردیتولد پسر سپیده خداوردی
مارال فرجادمارال فرجاد

مریم سلطانی : لبخند بزن به تمام دشمنانت و قوی تر پیش برو ?خداوند حواسش بهت هست❤️❤️❤️?خوب باشین عزیزای دل?

مریم سلطانیمریم سلطانی

المیرا شریفی مقدم : در ۲۴ ساعت گذشته ۱۶۲ هموطن رو بر اثر #کرونا ازدست دادیم.حالا هر ۹ دقیقه یک نفر از کرونا فوت می کند! کار این ویروس ناشناخته با انسان هنوز تمام نشده. مراقبت کنید و بدون ماسک جایی نرید. #من_ماسک_میزنم و بدون ماسک داخل فروشگاه و مغازه هم نمیرم. آرزوی سلامتی

المیرا شریفی مقدمالمیرا شریفی مقدم

نوید محمدزاده :?قابِ ماندگار برادرانِ تولی خانلو تولدت مبارک داداش مرتضی از طرف آقا محسن

نوید محمدزادهنوید محمدزاده

ویشکا آسایش : هورااااا? اولین نمایش گورکن در جشنواره‌ی فیلم شانگهای

ویشکا آسایشویشکا آسایش

مریم خدارحمی : دخترم نرگس

مریم خدارحمیمریم خدارحمی

منوچهر هادی : ❤️ My family.

منوچهر هادیمنوچهر هادی

گردآوری گروه تصویری نیک صالحی