عید نوروز ۹۹ در قرنطینه از هانیه با ماسک هری تا تیپ سال نویی مه لقا (۹۲۲)

عید نوروز ۹۹ در قرنطینه از هانیه با ماسک هری تا تیپ سال نویی مه لقا (۹۲۲) گزارش تصویری

اگر دوست دارید بدانید هنرمندان محبوب تان عید نوروز ۹۹ را چگونه سپری می کنند ان هم در شرایط قرنطینه گی با ما همراه شوید و پست های اینستاگرام این عزیزان را مشاهده کنید.

عید نوروز ۹۹ نیز تعطیلاتش در حال سپری شدن است اما این روزهای قرنطینه و در خانه ماندن برای برخی از ما طاقت فرسا شده است پیشنهاد می کنیم پست های اینستاگرامی و توصیه های هنرمندان مشهور ایرانی را در این روزهای کرونایی از دست ندهید. در ادامه عکس های از چهره ها در عید نوروز ۹۹ در قرنطینه را در niksalehi مشاهده کنید

عید نوروز ۹۹ در قرنطینه

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران تصاویری از هانیه غلامی , نسرین نصرتی , لیندا کیانی , آوا دارویت , حدیثه تهرانی , شبنم مقدمی , سپیده خداوردی , هدی زین العابدین , نرگس محمدی , سولماز آقمقانی , زیبا کرمعلی , مه لقا باقری , سحر ولدبیگی , مهدی پاکدل , غزال نظر , محسن تنابنده , احمد مهران‌ فر , علی ضیا , محمدرضا فروتن , محمدرضا فروتن , پویان گنجی و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام بازیگران برای پیام های تبریک عید نوروز ۹۹ را ببینید.

هانیه غلامی : قرنطینه = به هم ریختگی خواب = چشم های خواب آلود?‍♀️?? #در_خانه_بمانیم نکته عکس : ماسک هری?♥️

عید نوروز 99

هانیه غلامی

نسرین نصرتی : سلامت و برقرار باشید پزشکان زحمتکش از همیشه بیشتر به وجودتان افتخار میکنیم در خانه میمانیم تا ذره ای از بار روی دوشتان را کمتر کنیم #دکتر_فولاد_اقبالی

عید نوروز 99

نسرین نصرتی

لیندا کیانی : این نیز درست است که ما در ‘زنجیر’ خویش و در میان تیغه هاى ‘شمشیر’ خویش در رقصیم، و این همان اندازه درست که در آن میانه اغلب دندان بر هم مى ساییم و از این همه سختىِ نهانىِ سرنوشت خویش در تابیم، ولى ما هر کار که خویش داشته باشیم مى توانیم کرد، اگر چه ابلهان و ظاهر کار به خلاف ما سخن گویند، آنان مى گویند: (اینان مردمانى هستند که هیچ وظیفه اى بعهده ندارند)
ابلهان و ظاهر کار همیشه به خلاف ما هستند!

لیندا کیانی

لیندا کیانی

آوا دارویت : به بهانه ى بـــهـــار نـــو و امــیـــد…?? امــیـد به عبور از این روزهاى تلخ… که باز خــنــده مــیــهمــانِ خـــوش قـــدم صــورتــمان شـود…! کــه کــامــمــان را خــوشــبــختى شـــیــریــن کند…! زخــم هاى قـلــبمان سَــربــبـندنــد، جــوانــه بــزنــنــد و گُـــل بــدهـــند…??
. امید ببندیم به آن مــهــربــانِ تــوانا…. که زمــستــان را بــهــار مى کــند…! درخــت خــشــکــیده و خــســته را غــرق شـــکــوفــه?
و دســت ما را مى گــیــرد اگــر صـــدایــش کــنــیم…???

آوا دارویت

آوا دارویت

عید نوروز ۹۹ هنرمندان ایرانی در قرنطینه خانگی

حدیثه تهرانی :اگه خودتونو خانواده هاتونو دوست دارین اگه همو دوست دارین ، اگه میخواین زودتر این ویروس دست از سرمون برداره و همه چیزمون به روال عادی خودش برگرده لطفا خونه بمونیم. به تمام زبان های دنیا دوستون دارم و سلامتیتون برام مهمه .خونه بمونید و این زنجیره انتقال رو قطع کنید رفقا .لطفا لطفا لطفا رعایت کنید . ????????..پ.ن : عکسا قدیمی ان ، عکس می ذارم حوصلمون سر نره ??‍♀️?

حدیثه تهرانی

حدیثه تهرانی

شبنم مقدمی : با محمد بحرانی… در مجموعه ی « دوپینگ »که این شب ها مهمان چشم های شماست.

شبنم مقدمی

شبنم مقدمی

سپیده خداوردی : خدایا……….. چقدر دلم هوای تازه می خواد

سپیده خداوردی

سپیده خداوردی

هدی زین العابدین :هر ماجرایى داراى سه بعد است

آنچه تو برداشت مى کنى!

آنچه برایت گفته اند!

و حقیقت

عکس از : بابک اردلان عزیز ???

هدی زین العابدین

هدی زین العابدین

نرگس محمدی : به دعوت دوست عزیزم سمیرا حسن پور به چالش عکس سیاه سفید من هم لاله اسکندری علی اوجی کمند امیر سلیمانی
میترا حجار کوروش تهامی دعوت میکنم♥️#در خانه می مانیم

نرگس محمدی

نرگس محمدی

سولماز آقمقانی : بلا به دور….

سولماز آقمقانی

سولماز آقمقانی

زیبا کرمعلی : یکی بود یکی نبود. یه عدد نخود تو باغ نشسته بود? این بنده هستم که با خنده‌ای زورکی، شما رو به لبخند دعوت میکنم و آفتاب هم قصد درآوردن چشمای منو داره??

زیبا کرمعلی

زیبا کرمعلی

مه لقا باقری :به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت ، …. غصه هم میگذرد ….❤️ ‌سال نو مبارک …. ?❤️?

مه لقا باقری

مه لقا باقری

سحر ولدبیگی :تو اگر باورت نشود، من به این باور رسیده‌ام غم ها نخواهند ماند دنیا خسته میشود از آشوب. یک روز میان بی‌حوصلگی هایمان همین روزگار، پادرمیانی میکند آشتی میدهد این دلِ شکسته‌مان را.

تو اگر باورت نشود، من به این باور رسیده‌ام خنده‌های ناب‌مان رویِ زندگی را سفید میکند خجل میشود از شادی‌های نداشته‌مان تو اگر باورت نشود، من به این باور رسیده‌ام برای چراغانی شهر دلهایمان باید خیابان های تاریک بسیاری را به تنهایی عبور کنیم با لبخندی هرچند کوتاه .باور کن تنها عشق، امید و مهربانی میتواند کلید معجزه آسای تمام این روزها باشد?? #حاتمه_ابراهیم_زاده ?سال نو مبارک?

سحر ولدبیگی

سحر ولدبیگی

روزهای کرونایی چهره ها در عید نوروز ۹۹

مهدی پاکدل : ای روزگار در سال نود و نه یه راه نفس بهمون بدی، مابقیشو خودمون بلدیم، چشم بسته می‌ریم. سال نو مبارک. سلامت باشین و برقرار. #در_خانه_بمانیم

مهدی پاکدل

مهدی پاکدل

غزال نظر : … ای دل من گرچه در این روزگار

جامه ی رنگین نمیپوشی به کام

باده رنگین نمی نوشی ز جام

نقل و سبزه در میان سفره نیست

جامت از آن می که میباید تهی ست

ای دریع از “تو” اگر چون گل نرقصی با نسیم

ای دریغ از “من” اگر مستم نسازد آفتاب

ای دریغ از “ما” اگر کامی نگیریم از بهار

گر نکوبی شیشه غم را به سنگ

هفت رنگش میشود هفتاد رنگ ……………………”فریدون مشیری”

غزال نظر

غزال نظر

محسن تنابنده : منتظر قسمتهای شیرین تر باشید???

محسن تنابنده

محسن تنابنده

احمد مهران‌ فر : لعنت به زندان، لعنت به قفس لعنت به کرونا،لعنت به قرنطینه

احمد مهران‌ فر

احمد مهران‌ فر

علی ضیا : بهار دلکش رسید و دل به جا نباشد

علی ضیا

علی ضیا

محمدرضا فروتن : در این شرایط ویژه جهانی قدردانی میکنم از تمامی مردمانی که برای امنیت و سلامت، آگاهی و خرد و آسایش و راحت همگان (صرف نظر از هر ملیت، نژاد، جنسیت، دین، اعتقاد…) مشارکت می کنند..حقیقتاً تجربه این شرایط کمک میکند به آگاهی اینکه تحقق نیازهای فردی لازمه تحقق نیازهای همگان است و آرامش جهانی در گرو اتحاد جهانی است.

با قرار دادی کردن زمان و پیدایش تقویم، در نوروز، این باستانی ترین جشن تمدن بشری، این شاهد هفت هزاره، نوروز مستقل، که ذاتش مهر و احترام است به طبیعت، به زمین و زمان، و به ارتباط… بیا که هم جهت با هم برویم با نفسهای آگاهانه و عاشقانه خالقانِ زمینی نو شویم
که ببینیم آن روز، آن بشریت بزرگ، آن «نوروز» که وطن ما زمین برای ما خانه شده و مردمان همه هم خانه.. *شاید آنکه حال ما را بهتر میکند خود ماییم*

محمدرضا فروتن

محمدرضا فروتن

پویان گنجی : سال نو مبارک همه  اول از همه بمونید تو خونه فیلم ببینید،کتاب بخونید،باهم حرف بزنین،اینا باعث میشه سفر نریم،جاهای شلوغ نریم،در کل جزو انسانهای بی‌مسئولیت و نادان نباشیم تا کرونا رخت ببنده? روز اول فروردین ۹۹پ.ن:میدونم ریش بهم نمیاد ولی برای کار مجبورم

پویان گنجی

پویان گنجی

گردآوری گروه تصویری نیک صالحی

تاریخ بروزرسانی : 2020-03-22 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :