دیبا زاهدی سریال آقازاده تا سالگرد ازدواج محسن کیایی (۱۰۲۳)

دیبا زاهدی سریال آقازاده تا سالگرد ازدواج محسن کیایی (۱۰۲۳)گزارش تصویری

دیبا زاهدی بازیگر گزیده کار و بی حاشیه کشورمان این روزها در شبکه نمایش خانگی با سریال آقازاده در نقش سارا فضلی بازی کرده و بعد از نهنگ آبی دومین کار خود در شبکه نمایش خانگی را دارد.

بازیگر جوان فیلم سینمایی تیغ و ترمه که این روزها در حال نمایش است در سریال جدید بهرنگ توفیقی و حامد عنقا در نقش سارا فضلی هنرنمایی می کند. وی تجربه نمایش خانگی را در کارنامه اش با نهنگ آبی داشته است. در ادامه عکس های از دیبا زاهدی سریال آقازاده را در نیک صالحی مشاهده کنید.

دیبا زاهدی سریال آقازاده

دیبا زاهدی متولد ۷ آذر ۱۳۶۸ می باشد و نخستین بار در سینما حضور یافته و سال ۱۳۹۲ در ۲۴ سالگی در فیلم پنج ستاره به کارگردانی مهشید افشارزاده بازی کرده است. وی در سریال آقازاده در نقش سارا فضلی بازی کرده است.

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران تصاویری از دیبا زاهدی , هانیه غلامی , هستی مهدوی , سارا منجزی , شیوا طاهری , شبنم قلی خانی , الیکا عبدالرزاقی , نسیم ادبی , پوریا پورسرخ , سیاوش خیرابی , محسن کیایی , افسانه چهره آزاد , روشنک گرامی , مریم مومن , ریحانه پارسا , بهنوش طباطبایی , منوچهر هادی , مریم معصومی محمدرضا غفاری و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام بازیگران را ببینید.

دیبا زاهدی : Vacuum atmosphere

دیبا زاهدی سریال آقازاده

دیبا زاهدی

دیبا زاهدی سریال آقازاده

دیبا زاهدی سریال آقازاده

در ادامه جدیدترین پست های اینستاگرام سایر بازیگران را ببینید

هانیه غلامی :  _سوال بچه هامون از ما بعد از این که ماجرای دهه بیست و سی زندگیمون رو براشون تعریف کردیم: مامان ،بابا …شما چرا هر اتفاقی می افتاد براتون باز هم نمی مردید؟؟و این جوری شد که آیندگان از ما به عنوان جان سخت ها تقدیر کردند✌??

هانیه غلامی

هانیه غلامی و مادرش

هانیه غلامی

هانیه غلامی

هستی مهدوی : آخه بچه، کیارش ،تو چرا انقدر مهربونی؟ آخه ببینید چه عینکی برام ساخته❤️ ای کاش بقیه بچه هاتونم هم مثل تو بودن انقدر رو مخ من راه نمیرفتن !

هستی مهدوی

هستی مهدوی

سارا منجزی :گفت چرانهان کنی عشق مراچوعاشقی من زبرای این سخن شهره عاشقان شدم

سارا منجزی

سارا منجزی

شیوا طاهری : راه مواجه کردن یک نفر با سایه‌اش این است که نور درونش را به او نشان دهی. در مناطقی از غرب آفریقا، وقتی کسی کار ناپسندی انجام می‌دهد او را به مرکز دهکده می‌برند و برای دو روز، تمام اعضای قبیله او را احاطه می‌کنند و درباره‌ی ویژگیهای خوب و مثبت آن فرد حرف می‌زنند.

آنها معتقد هستند که هر فرد ذاتا خوب است ولی گاهی هم اشتباهاتی مرتکب می‌شود که در‌ واقع درخواست کمک است. افراد قبیله کنار هم در این آئین جمع می‌شوند تا به فرد خوبی ذاتی‌اش را یادآوری کنند.

اعتقاد جمعی این است که این حمایت، از هر نوع تنبیه و خجالت‌زده کردن فرد بهتر است. آنها این حرکت را “اوبونتو” به معنی “انسانیت با یکدیگر و تمام موجودات زنده” می‌نامند. ? کارل گوستاو

شیوا طاهری

شیوا طاهری

شبنم قلی خانی : بعد از فیلمبرداری فیلم سینمایی #طرلان فرصتی پیش آمد تا از پل شیشه ایی شهر هیر در نزدیکی #اردبیل دیدن کنیم ، هم لذت بردیم هم کلی ترسیدیم اگه شماهم مثل من از ارتفاع میترسید حتماً باید روی این پل راه بروید ?

شبنم قلی خانی

شبنم قلی خانی

الیکا عبدالرزاقی : بدون شرح البته فعلا???

الیکا عبدالرزاقی

الیکا عبدالرزاقی

نسیم ادبی : ما چهار نفر بزودی در یک چالش بحث برانگیز⭐️⭐️⭐️

نسیم ادبی

نسیم ادبی

پوریا پورسرخ : ???پیراهن آقامون

پوریا پورسرخ

پوریا پورسرخ

سیاوش خیرابی : عجیب دلم هوای اون روزارو کرده عجیییییب.

سیاوش خیرابی

سیاوش خیرابی

محسن کیایی :سیزده سال شد مبارکمون باشه ?❤?

محسن کیایی

محسن کیایی

افسانه چهره آزاد :هر حرفی که میزنیم، به هر چیزی که فکر می کنیم، چه مثبت چه منفی روی ذهن ناخودآگاهمون تاثیر میذاره پس بیاین به جای فکر کردن و صحبت کردن از مشکلات، به چیزای مثبت فکر کنیم ?

افسانه چهره آزاد

افسانه چهره آزاد

روشنک گرامی : ?❤️

روشنک گرامی

روشنک گرامی

مریم مومن : قبل از کرونا وقتی حس و حال نداشتم سر و وضعم مناسب نبود مثل الان ماسک میزدم میرفتم بیرون کارامو انجام بدم تا کسی نشناسه (از خودم ناراحتم)اما الان حسرت اینو دارم که برم بیرون نفس عمیق بکشم دلم میخواد ادمایی که حتی بهم بدی کردن و با خیال راحت در اغوش بگیرم دلم میخواد ببخشم همرو دلم میخواد شاد باشم ازاد باشم بذار قضاوتم کنن بذار راحت باشن شمام لطفا ببخشید رحم کنید به عزیزاتون دلم گرفت وقتی دیدم ماسک میزنن میرن دزدی تا چهره هاشون معلوم نباشه

ماسک از سطل اشغال میبرن و میشورن میفروشن چقدر باید ادم کثیف باشه #التماس_شعور همه حالشون بده همه ضعف اقتصادی دارن همه استرس دارن گرون فروشا زیاد شدن چرا هیچوقت دست همو نگرفتیم ؟چرا دلگرمی هم نباشیم ؟شاید فردا ما هم نبودیم  لطفا ماسک بزنید هر روز اینهمه ادم میمیرن سر کرونا و هزار تا دلیل دیگه بیاید ما قاتل هم نباشیم #قاتل_نباشیم

بلکه اینطوری طبیعت ببخشه مارو، قدر ندونستیم حتی قدر نفس کشیدن خودمونو‌….????به امید فردایی بهتر????

مریم مومن

مریم مومن

ریحانه پارسا : با نینو جون?

ریحانه پارسا

ریحانه پارسا

بهنوش طباطبایی : کیمیا ! دخترم در این روزگار عجیب و غریب دیدن روی ماه تو برام یه دنیا آرامشه تولدت مبارک دختر مهربون من❤️

بهنوش طباطبایی

بهنوش طباطبایی

منوچهر هادی : ❤️ من و گوشگله پیدر بزودی دوباره در آغوشم. روزهای پایانی روزی روزگاری کرونا عکسهای سلفی یکماه قبل

منوچهر هادی

منوچهر هادی

مریم معصومی :همچنان که سخت میگذرد اما رویا یتان را با خود جلو ببرید و لحظه ایرهایش نکنید، حتی اگه لذت تماشایِ همین قاصدک باشد که من چیدم تا لحظه ای از داشتنش لذت ببرم.

مریم معصومی

مریم معصومی

محمدرضا غفاری

محمدرضا غفاری

گردآوری گروه تصویری نیک صالحی

آواز عاشقانه مهرداد میناوند در مراسم ازدواج لاکچری اش
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2020-07-18 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :