فوت محمدعلی کشاورز و پیام تسلیت هنرمندان برای بزرگ مرد سینما (۹۹۵)

تاریخ بروزرسانی : 2020-06-15 /
گردآوری :
فوت محمدعلی کشاورز

مرد دوست داشتنی و بی حاشیه سینما و تلویزیون ایران که در طول عمر پربرکتش کارهای ماندگاری در عرصه هنر از وی به یادگار مانده رفت و دوست دارانش را در غم از دست دادنش تنها گذاشت.

پدر سالار هنر ایران در سال های آخر عمر پر برکتش تنها زندگی می کرد و همسرش فوت کرده و تنها دخترش هم بنام نیلی در بوژای بلژیک زندگی می‌ کرد. وی ۲۵ خرداد ۹۹ در بیمارستان آتیه تهران به علت کهولت سن دار فانی را وداع گفت. در ادامه واکنش چهره ها به فوت محمدعلی کشاورز را در نیک صالحی مشاهده می کنید.

فوت محمدعلی کشاورز

نقش‌های ماندگار محمدعلی کشاورز در تاریخ سینما از جمله آنها می‌ توان به فیلم های «خشت و آینه»، «آقای هالو»، «رگبار»، «صادق کرده»، «شطرنج باد»، «کمال‌الملک»، «مردی که موش شد»، «کفش های میرزا نوروز»، «مادر»، «پول خارجی»، «دلشدگان»، «روز واقعه»، «ناصرالدین شاه اکتورسینما» ، «خسوف»، «زیردرختان زیتون» و «غزال» و مجموعه‌ های «دایی جان ناپلئون»، «هزاردستان»، «افسانه سلطان وشبان»، «سربداران» ، «گرگ ها»، «پدرسالار» و «روشن تر از خاموشی» اشاره کرد.

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران تصاویری از پیام تسلیت هنرمندان برای درگذشت استاد محمدعلی کشاورز از جمله احترام برومند , نعیمه نظام دوست , روشنک عجمیان , فاطمه هاشمی , رابعه اسکویی , تینا پاکروان , مهدی پاکدل , عاطفه رضوی , مهتاب کرامتی , رضا کیانیان , لیلا بلوکات فاطمه گودرزی , امیر جعفری , رضا رشیدپور , آرام جعفری , احسان کرمی , بهنوش طباطبایی , ماهایا پطروسیان , شهره سلطانی , روشنک گرامی , الهام حمیدی را می بینید.

در ادامه جدیدترین پست های اینستاگرام سایر بازیگران را ببینید

احترام برومند : دوست عزیزمان، یار قدیمى، هنرمند فرهیخته، تبلور خاطرات زیبا، غمخوار روزهاى تلخمان را از دست دادیم. محبتهایش و دلگرمیهایش را فراموش نمیکنم. روحشان شاد است، روانشان آرام است و یادشان ماندگار

فوت محمدعلی کشاورزاحترام برومند

نعیمه نظام دوست : از سرکار اومدم و از خستگی خوابم برد ، بیدار شدم دیدم پدرسالار رفت و باز بیشتر از همیشه مطمیٔن شدم چقدر مرگ به ما نزدیک است ، به اندازه یک خواب کوتاه .به اندازه یک خواب شیرین است مرز بین زندگی و مرگ ، به اندازه یک پلک زدن .روحشون شاد و باز غمگین برای از دست دادن بزرگانی که هیچ جایگزینی ندارند و حیف و حیف که دیگه نداریمشون .

فوت محمدعلی کشاورزنعیمه نظام دوست

روشنک عجمیان : خوشا به سعادتت،که نیک زیستی…شما در سرزمینی ،پر افتخار و بزرگ منش زندگی کردید که به راحتی میشد جور دیگری زیست…اما نام و یاد شما هم در کنار آنهاییست که با وجدان و غیرت زندگی کردند…یادشما جاودان تاابد…

فوت محمدعلی کشاورزروشنک عجمیان

فاطمه هاشمی :بدرود، شعبان استخوانی سینمای ایران، دیگر برای لقمه ای نان و نمک و سنگ و استخوان وقت جنگ نداری. دیگر این زندگی سنگ و استخوانی به آخر رسید. اما ما با آنچه تو در سینمای ایران به یادگار گذاشتی، معنای غم نان، پدر بودن و فرزند ناخلف را فهمیدیم.
یادت گرامی

فاطمه هاشمیفاطمه هاشمی

تسلیت بازیگران برای فوت محمدعلی کشاورز

رابعه اسکویی : سالار سینمای ایران رفت.روحتون شاد پدر جان.

رابعه اسکوییرابعه اسکویی

تینا پاکروان : محمدعلی خان کشاورز هم از دنیا رفت و سفره سینما کم برکت تر شد. روحش شاد و خاطره و یادش جاودان

تینا پاکروانتینا پاکروان

مهدی پاکدل :بدرود استاد کشاورز شما تا همیشه در خاطرات ما زنده هستید.

مهدی پاکدلمهدی پاکدل

عاطفه رضوی : … استاد محمدعلی کشاورز… دایی جان سرهنگ… سفرت بخیر اما تو و دوستی خدا را چو از این کویر وحشت به سلامتی گذشتی به شکوفه ها به باران برسان سلام ما را. شفیعی کدکنی

تسلیت به جامعه هنری و به مردم همیشه داغدار ایران. عکس فریدون خسرویان

عاطفه رضویعاطفه رضوی

مهتاب کرامتی تسلیت به اهالی سینما و خانواده محترم کشاورز????

مهتاب کرامتیمهتاب کرامتی

رضا کیانیان : تسلیت…..تسلیت… تسلیت.. تسلیت. بازهم مرگ…. استاد محمد علی کشاورز به جهانی دیگر پرواز کرد. تسلیت به دنیای تئاتر. تسلیت به دنیای سینما و تسلیت به دنیای تلویزیون. و به ما…… فرزندان دنیای نمایش

رضا کیانیانرضا کیانیان

لیلا بلوکات : دورتون بگردم روحتون شاد تسلیت به خانواده سینما که دوباره یکی از بزرگان رفت.

فوت محمدعلی کشاورزلیلا بلوکات

فاطمه گودرزی : یادم میاد جشن تولد استادکشاورز رو که با چه روی شادی پذیرای میهمانان خصوصیشون بودن نمیدونم چطور میتونیم با بزرگان سینما خداحافظی کنیم اما اینو میدونم که جای هیچکدوم ازاین گوهرها پر نخواهد شد جایت همیشه درقلبمان خواهد ماند استاد یادتان گرامی?تسلیت به فرزند گرامی ایشان وتسلیت به مردم بزرگوارم برای از دست دادن هنرمند بزرگی همچون ایشان تسلیت به خانه سینما وتسلیت به بازیگران سینما وتلویزیون برای از دست دا‌ن پدر هنر خود?

 فاطمه گودرزیفاطمه گودرزی

امیر جعفری :یک ایران یاد و خاطره و هنر از شما داریم …هنرتان چون دُری ناب در تئاتر و تلویزیون و سینما تابنده خواهند ماند …روحتان شاد استاد ?

امیر جعفریامیر جعفری

رضا رشیدپور :بدرود پدر سالار ? فوت محمدعلی کشاورز

فوت محمدعلی کشاورزرضا رشیدپور

آرام جعفری :استادم،آقا جون مهربانم به خدا قسم که تمام خوبیها در شما یکجا بود و افسوس که این عید لعنتى نگذاشت روى ماهتان را دوباره ببینم??تسلیت به جامعه هنرى و تسلیت و تسلیت…استاد محمد على کشاورز از بین ما پر کشیدند??

فوت محمدعلی کشاورزآرام جعفری

احسان کرمی : رفتن که بهانه نمیخواهد…#محمدعلى_کشاورز روح مهربانشان شاد

فوت محمدعلی کشاورزاحسان کرمی

بهنوش طباطبایی : مى دونم که الان توو آسمونها هم دارین همینطورى شیرین  مى خندین ?

بهنوش طباطباییبهنوش طباطبایی

ماهایا پطروسیان : استاد محمد علی کشاورز، بزرگ سینمای ایران ، با ده ها نقش آفرینی بیاد ماندنی وهنرمندانه، از میان ما رفتند تسلیت به همه هنردوستان، روحشان شاد و یادشان همیشه گرامی◼??

ماهایا پطروسیانماهایا پطروسیان

شهره سلطانی : عزیز و مهربان بودید مثل پدر از شما هزاران خاطره خوب ب یاد دارم ??

شهره سلطانیشهره سلطانی

روشنک گرامی : ?

روشنک گرامیروشنک گرامی

الهام حمیدی : استاد عزیزم، یاد و خاطره ی لحظاتی که در کنار شما گذراندم را هیچ وقت فراموش نخواهم کرد، و قطعا برای من یک اسطوره بزرگ خواهید بود روحت در آرامش ابدی ? فوت محمدعلی کشاورز

الهام حمیدیالهام حمیدی

گردآوری گروه تصویری نیک صالحی

برچسب ها: