دختر مازیار فلاحی به وقت تولد تا دیدار یکتا ناصر با دوستانش

دختر مازیار فلاحی به وقت تولد تا دیدار یکتا ناصر با دوستانشگزارش تصویری

از تبریک تولد باران دختر مازیار فلاحی تا دیدار دوستانه یکتا ناصر در روزهای کرونایی و گردش خانوادگی بابک جهانبخش با خواهران فرجاد را در ادامه می بینید.

خواننده مطرح و بی حاشیه کشورمان با انتشار عکسی از دخترش باران تولد وی را تبریک گفته و از مردم خواسته تا ماسک بزنند تا هرچه زودتر از شر این ویروس تمام مردم دنیا راحت شوند. در ادامه عکس های از باران دختر مازیار فلاحی را در نیک صالحی مشاهده کنید.

دختر مازیار فلاحی

مازیار فلاحی زاده ۲۶ مهر ۱۳۵۳ در تهران متولد شده است. مازیار فلاحی خواننده، آهنگساز، نوازنده، ترانه‌سرا و نویسنده ایرانی است. مازیار فلاحی با عسل قربانی ازدواج کرده و یک دختر به نام باران دارد. همچنین این زوج در تابستان ۹۳ سرپرستی پسر بچه ای بنام محمدحسام را نیز برعهده گرفتند.

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران تصاویری از مازیار فلاحی , شیلا خداداد , مارال فرجاد , یکتا ناصر , بیژن بنفشه خواه , سینا شعبانخانی , امین زندگانی , صبا راد , بابک جهانبخش , مارال بنی آدم , شیوا طاهری , لیندا کیانی , لیلا بلوکات , نسیم ادبی , نگار جواهریان , مژده خنجری , مونا زندی , مژده لواسانی , شاهد احمدلو و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام بازیگران را ببینید.

مازیار فلاحی : دختر خیلی قشنگ و مهربانم تولدت تا همیشه مبارک امیدوارم که چشمهات تا ابد همینجوری بخنده
امضا بابا مازیار

این عکس رو هم با ماسک گذاشتم که همچنان مراقب باشیم و رعایت کنیم امیدوارم که این ماسک هم بزودی از صورت همه مردم دنیا بره پی کارش و دنیا همونی بشه که باید باشه…

دختر مازیار فلاحی

باران دختر مازیار فلاحی

دختر مازیار فلاحی

مازیار فلاحی و دخترش

در ادامه جدیدترین پست های اینستاگرام سایر بازیگران را ببینید

شیلا خداداد : خسته نباشید✌?????????????????امشب تمام ایران طرفدار شما بود??????????????????????????

شیلا خداداد

شیلا خداداد

مارال فرجاد :این مدت بیشتر معنی در لحظه زندگی کردن را میدونم امروز با دیدن این عکس یادم آمد،آنروزها دو اجرا همزمان داشتم یکی ساعت ۷ تاتر مستقل (شب دشنه های بلند و اون یکی ساعت ۸/۲۰ تاتر شهر ( صبح یه روز لعنتی ).و از نمایش علی شمس خودم را با عجله به تاتر شهر میرساندم .با اینکه دوتا کوچه اختلاف مسیر بود تمام راه رو می دویدم و با دستمال مرطوب طی دویدن صورتم رو پاک میکردم .چون هم در اجرای اولم گریم سنگین داشتم و هم برای اجرای دوم باید لنز و کلاه گیس می گذاشتم و فقط ۱۵ دقیقه بین دو اجرا فاصله بود .

عکس مربوط به اجرای دومم هست که مونا به دیدنش آمده بود قدر لحظه های زندگیمون و بیشتر بدونیم. حالا که کرونا اومده نه دیگه میشه تمرین تاتر کرد و نه اجراااااا ….قابل توجه عزیزان موهای من کلاه گیس هست.

مارال فرجاد

مارال فرجاد

یکتا ناصر : دوستاى خوبى که مهرشون با عیار زمان محک میخوره میتونن همیشه براى روبراه شدن کارساز باشن و من چه خوشبختم براى داشتن شما .البته جاى یکى دیگه از قدیمیها خالیه?

یکتا ناصر

یکتا ناصر

بیژن بنفشه خواه

بیژن بنفشه خواه

سینا شعبانخانی: سلام هر جمله یا کپشِنی که به ذهنتون می رسه برای بیان حس وحال این عکس تو کامنت برام بنویسید. بهترین کپشن رو برای این پست انتخاب میکنم راستی موهامو باد بُرد سوغات کرونا‌ و روزای دلتنگی شماهاست دوستون دارم

سینا شعبانخانی

سینا شعبانخانی

امین زندگانی : کبوتر آرزوهایمان پر از نور امید باد.

امین زندگانی

امین زندگانی

صبا راد : ?دعوت بِه دورهمى بزرگ مون ?

صبا راد

صبا راد

بابک جهانبخش : ☘خدایا به بزرگی و مهربانیت قسم یه خبر خیلی خوب بیاد که هممون دلمون شاد شه ?♥️

بابک جهانبخش

بابک جهانبخش

مارال بنی آدم : و دیگر نیست آن دیار خوش تَر، آن جهان بى نقص،همه چى رو به تباهى رفته است،کاش از پس روزهاى سیاه بدمد نور و ترانه.
پ ن :عکس از على

مارال بنی آدم

مارال بنی آدم

شیوا طاهری : بالاخره بعد از یک سالو نیم همگی دیگه عزم خود را جزم کردیم و عکس های پشت صحنه کار رو گرفتیم
… پشت صحنه فیلم گذشته استمراری به کارگردانی : شیوا طاهری

شیوا طاهری

شیوا طاهری

لیندا کیانی : فیلم سینمایی مرده خور

کارگردان صادق دقیقی

لیندا کیانی

لیندا کیانی

لیلا بلوکات : بی هیچ توضیحی بر سرمان نازل شده است.

به راستی چه کسی

در زیر آوار های زندگی به دنبالمان خواهد گشت؟

بردیا شریعت

لیلا بلوکات

لیلا بلوکات

نسیم ادبی :صبح شنبه پاییزیتون بخیر …

نسیم ادبی

نسیم ادبی

نگار جواهریان : عکس از آرمین احمری عزیز

نگار جواهریان

نگار جواهریان

مژده خنجری : برنامه یه روز تازه از پایگاه یکم شکاری شهید لشکری نیروی هوایی ارتش، به روی آنتن رفت…تجربه جذاب اجرا کنار فرودگاه مهرآباد و تماشای بلند شدن و نشستن هواپیماهای مسافربری و نظامی?

مژده خنجری

مژده خنجری

مونا زندی : سپاس از تمام گروه همراه وحرفه‌ای بنفشه ‌آفریقایی، تمام کسانی‌که پشت صحنه و در مقابل دوربین هرچندکوتاه حضور داشتین و عشق و مهرتون جان فیلم رو چندبرابر کرد. از تمام شماعزیزانی که فیلم رو دیدید و با حمایتتون به دیگران توصیه کردید و بی‌دریغ و صمیمانه تبلیغ کردید. از همه کسانی که نظراتتون رو برای من نوشتید و با دقت و‌ظرافت فیلم را نقد کردید.
از همه شما ممنونم و همچنان به حمایت و انرژی شما احتیاج دارم برای شروعی دوباره

مونا زندی

مونا زندی

مژده لواسانی در نمایشگاه آثار شهرام گیل آبادی

مژده لواسانی

مژده لواسانی

شاهد احمدلو : کیومرث پور احمد از آن دسته آدمهاى واقعى سینما و زندگى است که قد بلندى دارد. او خاطره ساز و خاطره انگیز است. او براى ما لحظاتى را خلق کرده است که هیچ کى جز او در دنیا نمى توانست به ثانیه ها پیوند بزند. او کارگردان قصه هاى مجید است. خواهران قریب،
بى بى چلچله، اتوبوس شب، بخاطر هانیه و خیلى از فیلمهایى که در ذهن ما خاطره است براى همیشه. او صمیمى، خونگرم و گاهى عصبانى است، اما هر چه هست یکى از ماندگارترین نامهاى ایران خواهد بود. سلامتى صد ساله اش، آرزوى من است. درود

شاهد احمدلو

شاهد احمدلو

گردآوری گروه تصویری نیک صالحی

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
آواز عاشقانه مهرداد میناوند در مراسم ازدواج لاکچری اش
تاریخ بروزرسانی : 2020-10-04 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :