سیزده بدر ۹۹ چهره ها در خانه می مانیم از توصیه پدرام تا سیزده مجازی گلشید (۹۳۱)

سیزده بدر ۹۹ چهره ها در خانه می مانیم از توصیه پدرام تا سیزده مجازی گلشید (۹۳۱) گزارش تصویری

همانگونه که عید نوروز را در خانه ماندیم باید سیزده بدر ۹۹ را نیز در خانه سپری کنیم زیرا امسال عید مهمان ناخوانده ای در شهرمان در حال گشت و گذار می باشد که ارمغانش درد و رنج عزیزانمان است…

روز طبیعت امسال متفاوت از همه سال های زندگی هر کسی بوده است زیرا باید در خانه ماند تا زنجیره ویروس منحوس کرونا شکسته شود و باید در خانه بمانیم تا زنده بمانیم. در ادامه پیام های تبریک خاص سیزده بدر ۹۹ چهره ها را در Niksalehi  مشاهده کنید.

تبریک سیزده بدر ۹۹ چهره ها

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران تصاویری از زهره حمیدی , پدرام کریمی , آناهیتا همتی , مجید واشقانی , احترام برومند , فاطمه گودرزی , سحر ولدبیگی , فاطمه هاشمی , نسرین نصرتی , نگار جواهریان , رامبد جوان , گلشید بحرایی , الهام پاوه نژاد , فرشته حسینی , شیلا خداداد , آزاده صمدی , مهناز افشار , افسانه چهره آزاد , سیاوش خیرابی و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام بازیگران را ببینید.

زهره حمیدی : دوستان عزیزم سیزده بدر مبارک براتون بهترینها را آرزو میکنم.

سیزده بدر 99

زهره حمیدی

پدرام کریمی : سیزده تون بدر … ان‌شالله امروز کسی به دل طبیعت نمی ره و همه در خانه سیزده فروردین رو متفاوت و تاریخی برگزار می کنیم و البته امیدوارم خانوادگی و ایل و تباری تو خونه همدیگه قرار نذاشته باشیم ( دروغ گفتم امیدی ندارم ! )… واقعیت اینه اگر برخی از مردم روزهای عید به سفر نمی رفتن و عامل شیوع بیماری کرونا و مرگ و میر دیگران نمی شدند و یا بعضی هم مراقبت و بهداشت و قرنطینه رو جدی می گرفتند شاید فردا رو مثل همیشه و هر سال همه ‌دور هم برگزار می کردیم ..

سیزده بدر 99

پدرام کریمی

آناهیتا همتی : #۲yearsago #سیزده_بدر #سال۹۷ #دو_سال_پیش #سیزده_بدر #سال۹۹ #قرنطینه_خانگی #خاطره_بازی

آناهیتا همتی

آناهیتا همتی

مجید واشقانی : سیزده بدر بود میخوام حدس بزنید اینجا کجاست؟ این عکس مربوط به سی و سه سال پیشه فکر میکنید کجاست؟ طنابی به دوتا درخت ببندی و تاب درست کنی باهاش بازی و ..خوش گذرونی و و دیگه سیزده رو به در کنی ایناش مهم نیست ولی حدستون چیه ؟….که کجاست خواهشا چند ثانیه فکر کنید بعد جوابمو بخونید

مجید واشقانی

مجید واشقانی

پیام های تبریک سیزده بدر ۹۹ توسط بازیگران ایرانی

احترام برومند: من دلم تنگ شده، خیلى هم تنگ شده ، براى همه، براى دور هم بودن، براى روزهاى تعطیلات نوروز که همه دور هم بودیم، براى خسته شدن از کار و آشپزى ، براى اینکه وقت فکر کردن، به هیچ مشکلى رو نداشته باشم ، براى در آغوش گرفتن عزیزانم، براى باقلا پلو آش رشته سیزده بدر ، براى خوردن کاهو سکنجبین دور یک سفره ، براى رفتن به دامان کوه و دشت و دمن .

حالا برخى میگویند (کرونا)فرصتى بود که به خودمان بیاییم ، به آسمان ابى نگاه کنیم و قدرش را بدانیم ، قدر زمین و دریا و جنگل را بدانیم ، لذت با هم بودن را بیش از پیش احساس کنیم ، اما فردا از نعمت دور هم بودن محروم هستیم ، این سیزده بدر را (در خانه میمانیم) به امید روزهاى شلوغ آینده اى هر چه زودتر این عکس را تقدیم میکنم به جوانان عزیز کلاردشت

احترام برومند

احترام برومند

فاطمه گودرزی : #سیزده_بدر_در_خانه_میمانیم #طبیعت شاید امروز تنها سیزده بدری باشه که طبیعت از دست آدما آزار نمیبینه ??با سبزه ، گل ، گیاه ، رودخانه و جنگل دوست باشیم ، مهربون باشیم حتی بعداز کرونا واین روزهارو بیاد بیاریم که چقدر دوربودن از طبیعت بهمون سخت گذشت اونوقت میتونیم باهمدیگه هم مهربون و دوست باشیم وبرای هم طلب خیر کنیم??

فاطمه گودرزی

فاطمه گودرزی

سحر ولدبیگی :روزی درخواهی یافت؛

که کل کائنات را می‌توانی

در درون خودت بیابی و آن گاه

یک کیمیاگر خواهی بود،

و در جهان نخواهی زیست،

بلکه جهان در تو خواهد زیست?

سحر ولدبیگی

سحر ولدبیگی

عکس های بازیگران در سیزده بدر ۹۹

فاطمه هاشمی : سیزده بدر ،سالهای خیلی خیلی دور …… روزهایی که جنگ بود اما گذشت ،روزهای خاطره انگیز و فراموش نشدنی که در آن سالها زیاد تجربه می‌کردیم .

افسوس از حال و روزهای امروز ما ،دلتنگی‌‌ها،بی‌مهری‌ها……. هر چه بزرگتر شدیم،دنیای ما کوچکتر شدو هر چه از آن روز ها دور شدیم ،زندگی سخت‌تر ….. پ.ن: من دختر وسطی عکسم ،از سمت راست چهارمی… دو خواهر بزرگترم دو طرف من ایستاده‌اندو دستانم را گرفته‌اندتا احساس دلگرمی کنم و خواهر کوچکتر که زیر پایم نشسته ، پرستار سپید پوش این روزهای بیمارستان شده که بیشتر از پیش به همکاری ما نیازمند است ….. این روزها بیشتر با هم مهربان باشیم و در قرنطینه خانگی به روز های رفته فکر کنیم ….

فاطمه هاشمی

فاطمه هاشمی

نسرین نصرتی : تا همیشه مدیون ازخودگذشتگی شما پرستاران و کادر درمانی هستیم” #درخانه_میمانیم

نسرین نصرتی

نسرین نصرتی

نگار جواهریان : (!سیزده بدر را نحس نکنید)

نگار جواهریان

نگار جواهریان

رامبد جوان : یادمون نره ۱۳ به در امسال خونه بمونیم و کمک کنیم به توقف این بیماری #کرونا

رامبد جوان

رامبد جوان

گلشید بحرایی : سلام شب همتون بخیر نازنینهای دوستداشتنى? باید باور کنیم این روزها خانه امن ترین جا برای شادی و زندگی کردن است.و این روز ها بیرون رفتن بیشتر از هر زمان نحس ومرگ أور است.?
سیزده بدر را این بار با ماندن در خانه و در فضاى مجازی بدر میکنیم تا یادمان بماند که این روزها نیستند که نحس اند بلکه عمل و کردار و عاقبت کار ماست که انها رو نحس و نخواستنى میکند..سیزده بدر شما نازنینها پیشاپیش مبارک❤️??البته سیزده مجازی بدر?

گلشید بحرایی

گلشید بحرایی

الهام پاوه نژاد : #سیزده_بدر_نحس_نشود #در_خانه_میمانیم پی‌نوشت: ممنون از پانیذ عزیز برای درست کردن این تصویر و ممنون از صدف و سایر فن‌پبجهایی که لطف دارند و در اطلاع‌رسانی‌ها همراه هستند.. به امید دیدار در روزهای روشن با سلامتی♥️

الهام پاوه نژاد

الهام پاوه نژاد

فرشته حسینی : قمری، جان صفتی در ره دل پیدا شد

در ره دل چه لطیف است سفر هیچ مگو. ?

فرشته حسینی

فرشته حسینی

تبریک سیزده بدر ۹۹ به سبک هنرمندان مشهور ایرانی

شیلا خداداد : دوباره به دیدار هم خواهیم رفت،دوباره در آغوش میگیریم کسانی را که دوست داریم و میبوسیم،دوباره دور هم جمع میشویم دوباره میخندیم ودوباره جشن میگیریم و از شادیهای کوچکمان خوشحالیم ،دلم لک زده برای جمله ی :هستی یه سر بیام پیشت؟؟؟؟؟✌?❤️

شیلا خداداد

شیلا خداداد

تهمینه میلانی : جهان در خطر است یادمان هست سیزده را در خانه بدر کنیم

تهمینه میلانی

تهمینه میلانی

آزاده صمدی :کرونا اسم رمز تغییرات وسیعی است که زندگی بیش از سه میلیارد نفر را هدف قرار داده است. اخبار غم انگیزی که از ابتلا و سپس مرگ دردناک هم زمینی هایمان به گوش می رسد از یک سو بشر را دچار ترس و نا امیدی می کند و از سوی دیگر می تواند نشانه باشد.
ما به هر دینی و آینی بوده ایم پس از کرونا باید در رابطه مان با خداوند و مخلو‌قاتش تجدید نظر اساسی کنیم.

ما پیرو هر مکتب اقتصادی یا سیاسی بوده ایم بعد از این بلای مرموز باید تجدید نظر کنیم چرا که کرونا نشان داد با این مناسبات نمی توانیم در برابر هم زمینی هایمان محافظت کنیم.

اگر تا امروز به طبیعت به مثابه گنجی رایگان که هر لحظه اراده کنیم به نظم او دست درازی
کنیم نگاه کرده ایم کرونا شورشی بود علیه این نگاه ما کرونا دردناک است،
همانگونه که طاعون بود، همانگونه که در سالهای پایانی قرن گذشته ایرانی وبا دردناک بود.
این درد زایمان جهان جدیدی است. می توان با اتکاء به تجربه های پیشین بشر امیدوار بود که علم در چند ماه آینده بر این ویروس غلبه کند، بنابراین ما ابناء بشر باید برای زیست کیفی تر پس از این اعتراض طبیعت آماده باشیم …به قول استاد بیضایی : این جهان را چاره ای جز فرهنگ نیست

نکته آخر: ارزش سینماگران، نویسندگان و شاعران در همین دوران حبس های خانگی بیش از پیش معلوم شد. اگر آنان و تولیداتشان نباشند جهان به شدت کسل کننده و طاقت فرسا خواهد شد. #سیزده_بدر

آزاده صمدی

آزاده صمدی

سیزده بدر ۹۹ در اینستاگرام بازیگران ایرانی

مهناز افشار : سیزده‌به‌در تمام غمها و گرفتاریهای جهان و مردم جهان و بخصوص مردم شریف ایران برای همیشه دور بادروزهای زیباتری رو زندگی خواهیم کرد آمین??

مهناز افشار

مهناز افشار

افسانه چهره آزاد :#طبیعت #سیزده_بدر_در_خانه_میمانیم

افسانه چهره آزاد

افسانه چهره آزاد

سیاوش خیرابی :#در_خانه_بمانیم #stayhome #سیزده_بدر_در_خانه_میمانیم

سیاوش خیرابی

سیاوش خیرابی

گردآوری گروه تصویری نیک صالحی

تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2020-04-01 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :