تولد نیکا و سارا فرقانی تا چالش زنانه و سینا مهراد آقازاده

تولد نیکا و سارا فرقانی تا چالش زنانه و سینا مهراد آقازاده گزارش تصویری

نیکا و سارا فرقانی بعد از پایان سریال پایتخت در فضای مجازی با انتشار ویدیویی حسابی خبرساز شدند. این دو خواهر هنرمند و مرداد ماهی روز گذشته تولد خود را جشن گرفته اند.

دوقلوهای سریال پایتخت در مرداد ماه سال ۸۳ در تهران متولد شده اند و نیکا این طور که گفته می شود یک دقیقه از خواهرش سارا بزرگتر می باشد. این دو خواهر بازیگر ساکن سوئد هستند و در کنار پدر و مادرشان زندگی می کنند. در ادامه تولد نیکا و سارا فرقانی را در Niksalehi مشاهده کنید.

تولد نیکا و سارا فرقانی

سارا و نیکا فرقانی اصل در ۸ مرداد ۱۳۸۳ در تهران، ایران متولد شدند. نیکا ۱ دقیقه از سارا بزرگتر است. نسرین جلیلی مادر سارا و نیکا کارمند بوده و پدر سارا و نیکا فوتبالیست بود و به مدت ۱۵ سال در لیگ جوانان در تیم‌های عقاب و راه آهن بازی کرد، اما به خاطر حادثه‌ای که در فوتبال برایش پیش آمد دیگر نتوانست این ورزش را ادامه دهد. خانواده این دو دختر بازیگر در سوئد ساکن هستند.

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران تصاویری از نیکا و سارا فرقانی , ویشکا آسایش , آزیتا ترکاشوند , الهام نامی , لیلا برخوداری , مریم معصومی , الهه حصاری , حامد کمیلی , آنا نعمتی , الهام جعفرنژاد , ویدا جوان , سپیده خداوردی , هلیا امامی , هلیا امامی , پوران درخشنده , امید حاجیلی , سامیه لک , السا فیروز آذر و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام بازیگران را ببینید.

نیکا فرقانی : ??

تولد نیکا و سارا فرقانی

نیکا فرقانی

تولد نیکا و سارا فرقانی

تولد نیکا و سارا فرقانی

در ادامه جدیدترین پست های اینستاگرام سایر بازیگران را ببینید

ویشکا آسایش : به چى میخندم که چشمم اینجورى چپ شده؟!??عکس : دانیال

ویشکا آسایش

ویشکا آسایش

آزیتا ترکاشوند :خداوندا ترس های بی دلیلم را که ریشه در باور ضعیفم دارد از من بگیر ، جاری کن چشمه ای از آرامش بی مثال خودت را بر قلبم، کنارم باش تا یادم بماند که اول و آخر تویی و چون تو هستی پس ترسی نیست … دستهایم را که بگیری، چشم بسته بدون
ترس و دلهره به دنبالت می آیم ، اعتماد و ایمان دارم که مرا به بهترین جایی میبری که میدانی …

آزیتا ترکاشوند

آزیتا ترکاشوند

الهام نامی

الهام نامی

لیلا برخوداری :سنگم

سنگِ سنگ

بی کم و کاست

و چنان در آغوش فشرده ام خود را

که رهایی را

گریزی جز شکافتن نیست…#منوچهر_آتشی

لیلا برخوداری

لیلا برخوداری

مریم معصومی : #نه_به_خشونت_علیه_زنان

مریم معصومی

مریم معصومی

الهه حصاری

الهه حصاری

حامد کمیلی : #ارتش_سری

حامد کمیلی

حامد کمیلی

آنا نعمتی : Women are all strong and incredible , we are all worth it #♥️

آنا نعمتی

آنا نعمتی

الهام جعفرنژاد : نه_به_خشونت_علیه_زنان …پ.ن:اهل اجرای همیشگی چالش ها نیستم،ولی اینبار به دعوت دوستانم پذیرفتم چون حرفی پشتش بود و اون هم صدا شدن برای نه گفتن به خشونت علیه زنان در جهان هست و البته معتقدم خشونت علیه هیچکس‌نباید رخ بده
زن و مرد و کودک و حیوان نداره ما همه آفریدهء یک خالق در شمایل متفاوتیم.

الهام جعفرنژاد

الهام جعفرنژاد

ویدا جوان : تو که می بافی ، جهان هم همزمان با تو و با حرکت دست خودت برای تو می بافد .اگر یک مشت گندم به آینه دهی؛ آینه هم همزمان با تو و با همان حرکت دست خودت یک مشت گندم به تو می دهد. اگر جلوی آینه برقصی ، آینه هم می رقصد .

همچنین بخوانید :  رضا داوودنژاد و همسرش تا ویشکا بعد از قرنطینه و عروسی ساره (943)

وقتی به آینه نگاه میکنی، آینه فقط صورت تو را همانگونه که هست نمایان می کند نه فکرت را . آینه ،فکر تو را نمی شناسد _اگر بخندی آینه می‌خندد و اگر گریان باشی آینه هم می‌گرید . امّا فکر باعث می‌شود که شکل صورتت به عبوسی و غم برود و آینه هم همان را برای تو عیان می کند . اجازه نده فکر تو بر چهره‌ات مؤثر باشد …

بخند تا جهان بر تو بخندد

برقص تا جهان با تو برقصد .

رویت که بخندد ؛ فکرت هم به رقّت می رود و نامت به نیکی…#پویان_گیلانی

ویدا جوان

ویدا جوان

سپیده خداوردی : #سریال_خانه_امن ✋?

سپیده خداوردی

سپیده خداوردی

هلیا امامی : challengeaccepted

هلیا امامی

هلیا امامی

بازیگران سریال دخترم نرگس

بازیگران سریال دخترم نرگس

پوران درخشنده :خاطره بازی با فیلم «رویای خیس » تولید سال۱۳۸۴ با محمد رضا غفاری ،ابولفضل میری ، اشکان خیل نژاد و ایلیا منفرد…

پوران درخشنده

پوران درخشنده

امید حاجیلی :آن‌ که انتظار دارد هر چهار فصل سال بهار باشد، نه خود را می‌شناسد، نه طبیعت را و نه زندگی را…

امید حاجیلی

امید حاجیلی

سامیه لک :#womensupportingwomen

سامیه لک

سامیه لک

السا فیروزآذر : سریع ترین و غافلگیر کننده ترین ویروسی که این روزها در جای جای شهر می بینم،ویروس نقش منفی است.در جنگ همیشگی بین خوبی و بدی قهرمان و ضد قهرمان، به واسطه ی نیروهای شر مسلط، فرهنگ غلط و ضربه های زندگی،بدن های ضعیف افرادی که دیگر امکان قهرمان شدن را در خود نمی بینند، با پذیرش ویروس نقش منفی، با افتخار به خود نقش منفی می دهند.
چرا که این روزها در کشورم، سیاهی و نقش منفی جایزه دارد. پس ضعیف تران می پندارند پر رنگ بودن [حتی اگر تیرگی محض]، بهتر از کمرنگ بودن است.

در نتیجه، افراد نقش نازیبای خود را با لذت وصف ناپذیری به نمایش می گذارند و خواستشان همبازی و همراه کردن شماست.در حالیکه تا همیشه هستند کسانیکه مشت گره کرده می گویند:من سرباز این میدان ها نیستم!

السا فیروزآذر

السا فیروزآذر

سینا مهراد :❤️?

سینا مهراد

سینا مهراد

گردآوری گروه تصویری نیک صالحی

یک رقص خیابونی شاد و پرانرژی
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2020-07-30 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :