هواوی

تولد سولماز آقمقانی تا مهناز با دختران افغان و ترانه در اورکا (۹۸۷)

تولد سولماز آقمقانی تا مهناز با دختران افغان و ترانه در اورکا (۹۸۷) گزارش تصویری

سولماز حصاری بازیگر زیبارو و مشهور کشورمان در خرداد ماه سال ۶۳ در تهران متولد شده و در عرصه بازیگری آرام و بی حاشیه به کار خود ادامه می دهد.

سولماز حصاری بازیگر جوان و خوش چهره کشورمان با انتشار عکسی از تولدش نوشته و به همه خرداد ماهی ها این روز خاص را تبریک گفته است. گفته من شود وی با علی خیامی ازدواج کرده و هنوز منبع موثقی در این باره وجود ندارد. در ادامه عکس های تولد سولماز آقمقانی را در نیک صالحی مشاهده کنید.

تولد سولماز آقمقانی

سولماز آقمقانی بازیگر زن ایرانی متولد ۱۵ خرداد ماه ۱۳۶۳ در تهران است. وی تا کنون در فیلم هایی چون « مسافر »، « کلانتر »، « زائر سرای ممتاز »، « وفا »، « سرنوشت »، « دیدار »، « سه در چهار »، « مادر زن سلام »، « بی اجازه » و « سیا زنگی » به ایفای نقش پرداخته است.

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران تصاویری از تولد سولماز آقمقانی , علی سخنگو , ترلان پروانه , مهناز افشار , آزاده زارعی , ملیکا شریفی نیا , رابعه اسکویی , الهام طهموری , سمیرا حسینی , فرناز رهنما , ترانه علیدوستی , سیما خضرآبادی , سانیا سالاری , شیوا خسرو مهر , منوچهر هادی , پانته آ پناهی ها , متین ستوده , دنیا مدنی , لیندا کیانی و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام بازیگران را ببینید.

سولماز آقمقانی : ﮼پانزده‌خرداد‌ ﮼تولدتون ‌ مبارک خردادیای ﮼عزیزم ممنون ، بخاطر تبریکات شما عزیزای دلم سلامت و پایدار باشید در این ایام

تولد سولماز آقمقانی

جشن تولد سولماز آقمقانی

تولد سولماز آقمقانی

سولماز آقمقانی

در ادامه جدیدترین پست های اینستاگرام سایر بازیگران را ببینید

علی سخنگو : سریال دل ⭐️?

علی سخنگو

علی سخنگو

ترلان پروانه : رنگ حس و حالم نسبت به او بس آشکار و روشن است. همان رنگی که، هنگامی که به آسمان دل معبود می نگریم از روشنایی و آبی فامی اش هاله‌ای از آرامش را در آسمان دل خود در می یابیم. زبان از برای توصیف جمالش الکن است، دست از برای نوشتن حس نابش عاجز است. ولیکن قلبم فراغ بال می یابد از شنیدن صدای نیلی رنگ قلبش.

این ترنج؛ ترنجی که آسایش خانه ی قلبم است، آرایش این جهان خلقت است،آرامش گردش سالوس این دنیای پر از منّت است؛ تمام من است…آری تمام این من است… بی تو پر از رَنج و درد ناعلاج با تو خالی از هرگونه هاج و واج

ترلان پروانه

ترلان پروانه

مهناز افشار : اعتراض به نژاد پرستی رو از خودمون شروع کنیم به ظاهر به زبان به ملیت به نژاد به اعتقاد به هرآنچه که به یک انسان تعلق داره، احترام بگذاریم?? ? دانش آموزان افغان در انتظار شناسنامه!

مهناز افشار

مهناز افشار

آزاده زارعی : به عالمی نفروشیم مویی از سر دوست

آزاده زارعی

آزاده زارعی

ملیکا شریفی نیا : ن بده!

ملیکا شریفی نیا

ملیکا شریفی نیا

رابعه اسکویی : «دوستی»یه روزی? تو همین سالها که من حالم خوب نبود و تولدم هم بود یه فیلم برایم فرستاده شد
فیلم رو که باز کردم یه دست پر مهر با یک کیک? در حال حرکت بود و اشکهای ?من هم با آن در حرکت ،کیک ?روی میز قرار گرفت و یه دوست به من نگاه میکرد و با مهربانی ?تولدم رو تبریک میگفت و شمع ها ?رو قبل از اینکه به جای من فوت کنه گفت دعا کن
و من هم دعا کردم امروز هم باز مرا شگفت زده ??‍♀️کرد

همچنین بخوانید :  اینستاگرام بازیگران 800 +تصاویری از گلوریا در اصفهان زیبا تا سفر آرام به آفریقا

این گل ?با دستان پر مهر دیگری بدستم رسید ،دوستی زمان نمیشناسد دوستی وقت نمیشناسد دوستی مکان نمیشناسد دوستی فاصله نمیشناسد تو از من فرسنگها دوری ولی در کنارت حال خوب دوستی را یاد گرفتم. سجاد عزیزم? زودتر بیا ?❤️?❤️?❤️

رابعه اسکویی

رابعه اسکویی

الهام طهموری :خرم آنکس که در این محنت گاه

خاطری را سبب تسکین است

الهام طهموری

الهام طهموری

سمیرا حسینی : عشق نیروی پرقدرتی ست که در درون ما نهاده شده برای درک فلسفه آفرینش جهان و تن واحد ، تمام موجودات و کل هستی جزیی از تن ما هستند . آسیب رساندن به کوچکترین جزء هستی چیزی جز آسیب به خود نیست .  با عشق ورزیدن و محبت به اجزا هستی در واقع در حال عشق ورزی به کل جهان از جمله خودمان هستیم ??? #سمیراحسینی پ.ن: به همراه رفیق جان در حال عشق ورزی به یکی از سلولهای تن واحد ❤️

سمیرا حسینی

سمیرا حسینی

فرناز رهنما : خیلی دلتنگتم. دلتنگ خنده هات. کاشکی بودی بابا امروز دو سال شد که ندارمت. اما انگار دو ماهه. چه روز کوفتیه این شانزده خرداد. ۹۹/۳/۱۶???

فرناز رهنما

فرناز رهنما

ترانه علیدوستی : تدوین فیلم سینمایی «اورکا» که نخستین تجربه‌ی بلند سینمایی سحر مصیبی در مقام کارگردان به حساب می‌آید، توسط محمدرضا مویینی در حال انجام است و به زودی به پایان می‌رسد.

ترانه علیدوستی

ترانه علیدوستی

سیما خضرآبادی :ضرباهنگ زندگی‌تان را آرام‌تر کنید. در رفتار خود با دیگران ملایم و آرام باشید. سعی کنید دیگران از بودن با شما احساس راحتی داشته باشند. سخاوتمند و دلسوز باشید. اگر کسی از مشکلی رنج می‌برد باید با بذله‌گویی و درک متقابل او را آرام سازید. از لذت ساده‌ی زندگی، از زیبایی و رنگ و بوی گلها، از طعم میوه‌ی تازه و آب‌دار و از آفتاب درخشان لذت ببرید.

سیما خضرآبادی

سیما خضرآبادی

سانیا سالاری : آفتاب و بادها دوستانش بودند

کولی جان با ایشان گفتگو ها داشت

صدایشان میزد

و پاسخ هایی در خور می شنید…

سانیا سالاری

سانیا سالاری

شیوا خسرو مهر : اگر در زندگیتان …..

چیزی وجود دارد که آن را نمی خواهید !

دیگر نگران آن نباشید ،

فکر کردن و صحبت کردن ، در مورد آن را

متوقف کنید.

چون انرژی که شما صرف آن میکنید …..

آن را زنده نگه میدارد . ???????????

شیوا خسرو مهر

شیوا خسرو مهر

منوچهر هادی : ❤️ ترانه ما ترانه بیهودگی نیست.

منوچهر هادی

منوچهر هادی

پانته آ پناهی ها : دلم برای شما تنگ میمونه دخترای ماه تیم اسکواش، تولد هانیه ام خیلی مبارکه

پانته آ پناهی ها

پانته آ پناهی ها

متین ستوده : تقدیم به همه ی شمایی که قلبتون پر از عشقه ?پ.ن: عکس مربوط به پشت صحنه تاتر اجازه دارم جیغ بکشم، و گل زیبا هدیه دوست نازنینم آرزو جان افشار

متین ستوده

متین ستوده

دنیا مدنی : مگر دیوانه خواهم شد در این سودا که شب تا روز

سخن با ماه می‌گویم پری در خواب می‌بینم

دنیا مدنی

دنیا مدنی

لیندا کیانی :اگه فقط میتونستم یه چیز تورو تغییر بدم، این بود که دیگه نمیذاشتم تلاش کنی منو تغییر بدی …

لیندا کیانی

لیندا کیانی

شقایق دهقان : عدد زیاده یِ ملودی سه هزاره

سه هزار بار یادآوری کردم…

سه هزار تا مورد داشتیم…

سه هزار دفعه رفتم ها ولی هر دفعه آدرسش و پیدا نمیکنم… ملودی تولدت سه هزار بار مبارک عزیزم

خدا رو شکر میکنم به خاطر داشتنت ❤️

شقایق دهقان

شقایق دهقان

گردآوری گروه تصویری نیک صالحی

بازیگران مرد که در نقش زن بازی کردند از اکبر عبدی تا امین حیایی
یک رقص خیابونی شاد و پرانرژی
تاریخ بروزرسانی : 2020-06-06 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :