تولد رز رضوی تا دوران مدرسه یکتا و مریم در بیابان بی مجنون (۹۳۳)

تاریخ بروزرسانی : 2020-04-04 /
گردآوری :
تولد رز رضوی

رز رضوی بازیگر مجموعه نمایش خانگی موچین با انتشار ویدیوی از همه کسانی که در این روزهای قرنطینه به فکر او بوده و تولدش را تبریک گفته اند تشکر کرده است.

رز رضوی بازیگر سریال های ملکوت , معمای شاه , کلاه پهلوی , تبریز در مه و مختارنامه در ۱۴ فروردین ماه سال ۶۱ در تهران متولد شده و بعد از علاقه به بازیگری حضور یافت و با بازی در فیلم سینمای ملودی به سینما معرفی شد. در ادامه به بهانه تولد رز رضوی عکس های از وی را در نیک صالحی مشاهده کنید.

تولد رز رضوی

تولد رز رضوی در تاریخ ۱۴ فروردین ۱۳۶۱ در تهران متولد شد و فعالیت هنری خود را با بازی در فیلم سینمای ملودی آغاز کرد و با سریال ملکوت به اوج شهرت رسید.

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران تصاویری از تولد رز رضوی , محسن تنابنده , رز رضوی , سیروان خسروی , مارال فرجاد , احسان خواجه امیری , الناز شاکردوست , علی اوجی , مریم معصومی , مهنار افشار , آزاده نامداری , مرجانه گلچین , سانیا سالاری , یکتا ناصر , آرام جعفری , پندار اکبری , نسرین مقانلو و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام بازیگران را ببینید.

رز رضوی با انتشار ویدیوی در اینستاگرامش از همه کسانی که تولدش را تبریک گفته بودند تشکر کرده است : ???خیلی عشقید ممنونم از همگیتون?

تولد رز رضویتولد رز رضوی
تولد رز رضویرز رضوی و مادرش

در ادامه جدیدترین پست های اینستاگرام سایر بازیگران را ببینید

حدیث مدنی : امروز داشتم با خودم فکر میکردم چه دنیای عجیبیه،تا همین دو ماه پیش یه روزم تو هفته پیدا نمیکردم که خونه باشم و قرار نباشه جایی برم،خیلی وقتا سرِ کار یا دانشگاه فقط دلم میخواست زمان زودتر بگذره و کارم تموم بشه برم خونه‌،چون من عاشق تو خونه موندنم راستشو بخواین٫

همیشه یه عالمه کار داشتم که تو خونه انجام بدم و بهشون نمیرسیدم و فقط یه تعطیلی طولانی میخواستم بدون کار و کلاس های مختلف  اما الان بعد از این مدت حس میکنم دارم خفه میشم تو خونه دلم یه چیزایی میخواد که باورتون نمیشه از دل و جیگر و کباب کوبیده بگیر تا فالوده و نون خامه ای? خلاصه که هیچ وقت قدر چیزایی که داریم و شرایطی که توش هستیم رو نمیدونیم???‍♀️ شما دلتون برای چه چیزایی تنگ شده؟! بعد قرنطینه و خلاص شدن از این بیماری اولین کاری که انجام میدین چیه؟

حدیث مدنیحدیث مدنی

محسن تنابنده : رحمت و همسفرش

محسن تنابندهمحسن تنابنده

سیروان خسروی : حالتون چطوره؟ شرایط خیلى سختیه ، مخصوصا براى ماهایى که قبل از شیوع این ویروس هم شرایطمون به اندازه کافى سخت بود و با هزار تا مشکل هر روز دست و پنجه نرم میکردیم. به هر حال باید با واقعیت کنار بیایم و حواسمون باشه که تو این دوران تنها چیزى که برامون باقى مونده “امید”ه و باید مواظب باشیم که اینم از دست ندیم. خیلى خیلى کار سختیه ولى چاره اى جز این نداریم. ??
حسابى مواظب خودتون باشین. ❤️

سیروان خسرویسیروان خسروی
مارال فرجادمارال فرجاد و دوستش

بهاره افشاری : من که از بازى و پلى استیشن و انیمیشن اینا همیشه فرارى بودم .در این قرنطینه سعى کردم باهاشون دوست بشم دیدم اونا هم انقدر ناپرهیزى غذایى کردن چاق شدن…بازى و شخصیت کارتونى مورد علاقتونو زود بگید ببینم…

بهاره افشاریبهاره افشاری

احسان خواجه امیری : دلم خیلی براتون تنگ شده رفقا شما هم مثل من نشستین این روزها بگذره کامنت ها رو میخونم یکم از حال هواتون در قرنطینه بگین ❤️

احسان خواجه امیریاحسان خواجه امیری

الناز شاکردوست : این حسیه که همه مون??بعد از شکست کرونا و از قرنطینه سالم بیرون اومدن خواهیم داشت ???
عکس مربوط به فیلم سینمایى مطرب به همراه مهران احمدى عزیز (بهبود از سومالى برگشته ى این روزهاى پایتخت)

الناز شاکردوستالناز شاکردوست

علی اوجی : نخستین تصاویر و خبر ها از «راند چهارم» علیرضا امینی …

علی اوجیعلی اوجی

مریم معصومی : عشق تنهاست واز پنجره ای

به بیابان‌های بی‌مجنون می نگرد… #فروغ_فرخزاد

مریم معصومیمریم معصومی

مهنار افشار :?اینجوری از راه دور شمارو میبوسیم?? و البته همه جا قرنطینه است و همه جا به جز مراکز تامین احتیاج اولیه مَردم تعطیل میباشد و با رعایت فاصله ۲ متر و تجمع نکردن اجازه پیاده روی و دوچرخه سواری هنوز در بعضی شهرها هست!
…………………………………………………………… مواظب حال دل‌ و روحتون هم خیلی باشید چون مهمه?? Take care of yourself and others ?

مهنار افشارمهنار افشار

آزاده نامداری : خوب که نگاه میکنم میبینم درروزهای قرنطینه چیزهای زیبای زیادی دیدم.مثلا بیشتر با گندم بودن،صبحانه خوردن دست جمعی که فقط جمعه ها اتفاق می افتاد،بهم خوردن وقت خواب که گاهی نامتعارف بودنش قشنگ بود،ساعتها از پنجره بهار را نگاه
میکردیم،گاهی ابری،گاهی خیس یا آفتابی، مثل زندگی! گاهی خیس گاهی آفتابی.

احساس خاصی دارم،اینکه من دیگر فهمیده ام باید الان،همین الان توی همین قرنطینه باهمه ی غصه ها وقصه هایم باهمه خاطره هایم از گذشته چه زیبا چه سخت،از زندگی الانم لذت ببرم،تا جان دارم باگندمم بازی کنم،جیغ بزنیم هوراا بکشیم،فیلم ببینیم،نقاشی کنیم،قهقهه بزنیم،ناز دخترک را بخریم وببوسیمش و برای حتی یک مسواک زدن ساده غرق شکلاتش کنیم و بادکنک های رنگی رنگی.

چون صدای درونم میگوید روزها میگذردو گندم بزرگ میشود ویحتمل راهش را جدامیکند ومیرود دنبال دنیای خودش. آن موقع ها حتما میگویم آی!قرنطینه سال ۹۹یادت بخیر!کودکی دخترم را برگردان دلم میخواهد دوباره درآغوش بکشم دختر کوچک موفرفری ام را تا برایش شکلات وبادکنک بخرم.

آزاده نامداریآزاده نامداری

مرجانه گلچین : روزی ما دوباره کبوترهایمان را پیدا خواهیم کرد، و مهربانی دست زیبایی را خواهد گرفت، روزی که کمترین سرود بوسه است( #احمد_شاملو )

مرجانه گلچینمرجانه گلچین

سانیا سالاری :مرا نه از خاک و نه از آتش

مرا نه از درد و نه از دروغ

مرا نه از ناروا و نه از نومیدی…

مرا

از پیروزیِ بی امانِ زندگی آفریده اند. #سید_علی_صالحی

سانیا سالاریسانیا سالاری

یکتا ناصر : این عکسها یک ماجراى بامزه داره مریم تخت کشیان عزیز از عکاسهاى خوب و بنام سینما این عکسها رو براى منوچهر فرستاد و میخواست بدونه که من هستم یا نه و جالب اینجاست که هنرمندى که عکسهاى قدیمى رو از عکاسیهاى قدیمى جمع آورى میکند به آنها برخورده و چون به نظرش شبیه من بوده براى مریم عزیز فرستاده خودم خیلى ذوق زده شدم چون نداشتمشون و فکر کنم عکس اول مال اول دبستانم باشه

یکتا ناصریکتا ناصر در دوران مدرسه
یکتا ناصریکتا ناصر

آرام جعفری : ?روزای خوب میاد …این کرونا هم میگذره و انشاالله سلامتی و خوشبختی و موفقیت تو زندگی تک تکتون جریان پیدا کنه✋

آرام جعفریآرام جعفری

پندار اکبری :تولدت مبارک اسطوره ❤ آرزوی بهترینها برای شما مشتی هستی ????

پندار اکبریپندار اکبری

نسرین مقانلو : ❤?♟?سکوت کن? فقط زمانی که خواستی بگویی کیش و مات صحبت کن….!!!!

نسرین مقانلونسرین مقانلو

گردآوری گروه تصویری نیک صالحی