تولد احسان خواجه امیری تا خداحافظی دیبا زاهدی با ماهور بوم و بانو

تولد احسان خواجه امیری تا خداحافظی دیبا زاهدی با ماهور بوم و بانوگزارش تصویری

از تولد احسان خواجه امیری و تبریک جالب علی اوجی تا پدر دختر شاهرخ استخری با نبات و خداحافظی دیبا زاهدی و بهنام تشکر با بوم و بانو را در ادامه می بینید.

خواننده محبوب و بی حاشیه کشورمان سی و هفت سالگی اش را جشن گرفته است و علی اوجی از دوستان این هنرمند جوان و سرشناس با انتشار ویدیویی خاص زادروز وی را تبریک گفته است. در ادامه جشن تولد احسان خواجه امیری را در نیک صالحی مشاهده کنید.

تولد احسان خواجه امیری

احسان خواجه امیری خواننده و آهنگساز ایرانی، متولد ۷ آبان ماه سال ۱۳۶۳ در تهران است. پدر وی استاد ایرج خواجه امیری از خوانندگان قدیمی و نام آشنای دنیای موسیقی است. او یک خواهر به نام الیکا دارد. خواجه امیری در سال ۸۳ با همسرش آشنا شد که البته بعد از ۵ سال با هم ازدواج کردند! این زوج در سال ۹۳ صاحب فرزند پسری به نام «ارشان» شدند.

احسان خواجه امیری : در اولین روز از سی و هفت سالگی آرزو میکنم دوباره بتونم کنار تون باشم دلم برای شما خانواده ی بزرگم که سالها در کنارتون نفس کشیدم و بهترین سالها رو تجربه کردم خیلی تنگ شده امسال هیچیش مثل همیشه نبود آرزو میکنم فردا مون لبریز بشه ازسلامتی و عشق و موسیقی و آرامش برای ایران عزیمون شمع سی و شش و فوت میکنم و غم ها رو به گذشته میسپارم دوستون دارم خیلی زیاد و ممنون از همه ی رفقای عزیز م برای تبریک تولدم ?❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️??????

تولد احسان خواجه امیری

جشن تولد احسان خواجه امیری

تبریک علی اوجی برای تولد احسان خواجه امیری

علی اوجی با انتشار ویدیویی جالب  در صحفه شخصی اش نوشت : احسان هر چی فکر کردم تبریک تولدت رو چه جوری بگم دیدم بهترین حالت ممکن همین فیلم غروب پاییز است و بس …با صداگذاری وکمی تغییر …
با تمام قلبم بگم تولدت مبارک …می دونی که در قلب من جای ویژه ایی داری و می دونی که چقدر دوستت دارم … رفاقتمون پایدار… در کنار همسر مهربونت و پسر خوشگلت شاد و سرحال زندگی کنی و به هر چی در سر داری برسی رفیقت علی

بابک جهانبخش :احسان جان رفیق قدیمی و صمیمی مرد پاییزی و آبان ماهی میلادت مبارک ?♥️ به امید روزگاری بی کرونا و به دور از هیچ نگرانی روزهایی که بتونیم هرچه بیشتر و صمیمانه تر کنار هم باشیم ،امیدوارم آسیب دستت هم هر چه زودتر خوب شه ??

تولد احسان خواجه امیری

بابک جهانبخش

در ادامه جدیدترین پست های اینستاگرام سایر بازیگران را ببینید

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران تصاویری از احسان خواجه امیری , علی اوجی , دیبا زاهدی , بهنام تشکر , آوا دارویت , تینا پاکروان , علی سخنگو , منوچهر هادی , دنیا مدنی , بابک جهانبخش , مجید واشقانی , محمدرضا گلزار , نسیم ادبی , متین ستوده , رضا قوچان نژاد , شاهرخ استخری , مریم کاویانی , پانته آ پناهی ها , امید حاجیلی , شیوا ابراهیمی , فاطمه معتمدآریا و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام بازیگران را ببینید.

دیبا زاهدی : تمام…ماهور????

دیبا زاهدی

دیبا زاهدی

بهنام تشکر : تمام

بهنام تشکر

بهنام تشکر

آوا دارویت : (یادداشت روزانه ى آوا)?مى دانى عزیزم این جهان با سیل عظیم اتفاقاتش منتظر احوال خوبِ من و تو نمى ایستد…!
هیچ فرصتى راکد نمى ماند که ما خودمان را جمع و جور کنیم و سَر وقت و حوصله قدم رنجه کنیم و به دنبال دلخواسته یمان برویم…!جهان در حرکت است عزیزم…به سریع ترین شکل ممکن…امروز بجنگ… امروز بخواه … امروز تلاش کن…همین الان …فردا همه چیز از امروز براى شروع سخت تر است…!

آوا دارویت

آوا دارویت

تینا پاکروان : روزی پشت پنجره ای ایستادم و به جهان بیرون از حصار خودم خیره شدم. آن روز هیچ فکر نمی کردم رویاهایم روزی لباس حقیقت به تن خواهند کرد. امروز اما پشت قاب همان پنجره ایستادم و باخودم گفتم یک فصل دیگر ورق خورد.

و رویای دیگری زمینی شد. به دورتر خیره شو دختر به آنچه دورتر از اینها می خواستی و پرواز کن. اوج لذت آن نقطه است که پرواز می کنی و جهان را هیچ می بینی. رویاهایت را بردار در چمدانی بگذار و پرواز کن. برو….#تینا_پاکروان عکس از کامیاب امین عشایری عزیز

تینا پاکروان

تینا پاکروان

علی سخنگو : خورشید که می‌آید

من غرق در نور

عریان تر از هر لحظه

تو را به آغوش میکشم

و با پلک زدنی

او مرا تنها میگذارد

آغوشت بسته می شود

و من می مانمو تصویری مبهم

از خویش که چرا لحظه را از دست داده ام

علی سخنگو

علی سخنگو

منوچهر هادی : امروز یه خبری خوندم که طی یکسال گذشته صدو هفتادو پنج هزار زن مطلقه شدند. جالب بود برام چرا ننوشته زن و مرد از هم جدا شدند. احتمالن زنها تنهایی جدا شده بودن. بابا زن و مرد اگر ازهم جدا بشن دوتایی جدا میشن دیگه، این چه خبری بود!!!. امیدوارم هیچ خانواده ای طعم جدایی رو نچشن و همواره وصال باشه و دورهمی گرم خانوادگی.عکس معین باقری

منوچهر هادی

منوچهر هادی

دنیا مدنی : این عکس خیلی قدیمیه حداقل فکر کنم ۱۰ سال پیش. یادآوری فیس‌بوک بود.دلم برای روزهای خوب تنگ شد.

دنیا مدنی

دنیا مدنی

مجید واشقانی : از سرنوشت فصل سوم

مجید واشقانی

مجید واشقانی

محمدرضا گلزار : گیسو…?

محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار

نسیم ادبی

نسیم ادبی

متین ستوده : بی نظیر ?????‍♀️

متین ستوده

متین ستوده

رضا قوچان نژاد : ?

رضا قوچان نژاد

رضا قوچان نژاد

شاهرخ استخری : خوراکی با نون فقط نبات?

شاهرخ استخری

شاهرخ استخری

مریم کاویانی : خداوند هست و کایٔنات بیدار است…نگذاریم شمع امیدمان خاموش شود.

مریم کاویانی

مریم کاویانی

پانته آ پناهی ها : روز اخر همیشه سخته! روز اخر با ادمهای دوست داشتنی سخت تر هم میشه. دلم برای همتون تنگه !

پانته آ پناهی ها

پانته آ پناهی ها

امید حاجیلی : به نظرتون کار کی بوده ؟؟؟ یک ترکیب بُمبی… اجرای ما تو برنامه امشو رو دیده بودید و دوست داشتید ؟؟؟ .اگر نه ! با یک جست و جوی ساده و تماشا ، به این موضوع سطحی خاتمه دهید… سپاس ?✌???????

امید حاجیلی

امید حاجیلی

شیوا ابراهیمی : باید دربارهٔ گذشته چنین بیاندیشیم: «هرقدر رنجیده باشیم، بیایید آنچه را که رفته است بپذیریم و هرچند دشوار است، آزردگی را در دل خود رام کنیم.»و دربارهٔ آینده باید چنین اندیشید:«آینده از اختیار ما بیرون است و در بطن خدایان پرورده می‌شود.»
اما دربارهٔ زمان حال باید چنین اندیشید: «به هر روز چنان بنگر که به همهٔ عمر می‌نگری.»

#در_باب_حکمت_زندگی #آرتور_شوپنهاور

شیوا ابراهیمی

شیوا ابراهیمی

فاطمه معتمدآریا

فاطمه معتمدآریا

گردآوری گروه تصویری نیک صالحی

بازیگران مرد که در نقش زن بازی کردند از اکبر عبدی تا امین حیایی
یک رقص خیابونی شاد و پرانرژی
تاریخ بروزرسانی : 2020-10-29 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :