امیرحسین صدیق و همسرش در قرنطینه تا سفره هفت سین ماهچهره در لندن (۹۲۳)

امیرحسین صدیق و همسرش در قرنطینه تا سفره هفت سین ماهچهره در لندن (۹۲۳)گزارش تصویری

امیرحسین صدیق بازیگر قصه‌ های تا به تا که ما را یاد دوران خوش کودکی می اندازد به همراه همسرش تصویری از دوران قرنطینگی خود در این روزها را منتشر کرده است.

امیرحسین صدیق در کنار همسر شاعرش باران خوش اندام تصویری از دومین هفته قرنطینه خود منتشر کرده و سال نو را به همه مردم تبریک گفته اند. این زوج در بهمن ماه سال ۹۷ با هم زندگی مشترکشان را شروع کرده اند. در ادامه عکس های از امیرحسین صدیق و همسرش را در نیک صالحی مشاهده کنید.

امیرحسین صدیق و همسرش

امیرحسین صدیق سال‌ ها با مادرش زندگی می‌ کرد و در ۴۶ سالگی با باران خوش‌ اندام ازدواج کرد. خوش اندام‌ شاعر و تصنیف‌ سرا است. صدیق که به ورزش و سفر علاقه زیادی دارد، قبلا به همراه مادرش در روستا زندگی می‌کرد و یکی از دلایلی که از تهران به روستا مهاجرت کرد این بود که در روستا مجسمه‌سازی می‌ کرد.

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران تصاویری از امیرحسین صدیق , سپیده خداوردی , هانیه توسلی , محسن تنابنده , ماه چهره خلیلی , حدیث مدنی , هانیه توسلی , پدرام شریفی , شراره رخام , سمیرا حسن پور , سیما خضرآبادی , بهاره رهنما , پرستو صالحی , دنیا مدنی , مریم امیرجلالی , صبا راد , برزو ارجمند , مهدی کوشکی و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام بازیگران را ببینید.

امیرحسین صدیق و همسرش : عید شما مبارک… دمب شما سه چارک…. دومین هفته قرنطینه‌ای…..???

امیرحسین صدیق و همسرش

امیرحسین صدیق و همسرش در قرنطینه

امیرحسین صدیق و همسرش

امیرحسین صدیق و همسرش باران

در ادامه جدیدترین پست های اینستاگرام سایر بازیگران را ببینید

سپیده خداوردی : امشب در برنامه بهار جان در شبکه ۵ به تهیه کنندگی آقای قنبری مهمان خونه هاتون بودم

سپیده خداوردی

سپیده خداوردی

هانیه توسلی :خیلی سال پیش! پشت صحنه ی فیلم شیرین. برای اولین بار است که عکس ها را دیدم. خیلی سال گذشته. چه حس عجیبی!
در کنار عباس کیارستمی بزرگ و آقای کلاری نازنین! و گلی و ترانه و پگاه? عکس ها از آقای سیف الله صمدیان عزیز که امشب با فرستادن عکس ها حسابی سورپرایزم کرد.?????

هانیه توسلی

هانیه توسلی

محسن تنابنده : (من استندبای حاجیم)

محسن تنابنده

محسن تنابنده

ماه چهره خلیلی : ? هموطن های عزیزم #نوروزتون_مبارک # نوروز۹۹ #سال_نو_مبارک #هفت_سین #شروع_دوباره

ماه چهره خلیلی

سفره هفت سین ماه چهره خلیلی

ماه چهره خلیلی

ماه چهره خلیلی

حدیث مدنی : ۱۳۹۹ نمیدونم که قراره تو چجور سالی باشی و چه روزگاری و قراره همراهت سپری کنیم اما من امید دارم دلم روشنه
چون بعد هر سختی آسونی هست و خدا وعده ی این آسونی رو‌به ما داده  سالی که گذشت با تمام سختی ها ،ناراحتیاش ،داغ از دست دادن هم وطنامون و…. یه چیزی برای من داشت و اون این بود که چقدر خوبه به هم راست بگیم در هر شرایطی ،از اعتماد آدم ها سواستفاده نکنیم
خودخواه نباشیم

ما آخرین آفریده های خداوند هستیم بعد از حیوانات ،کُرات،کهکشان ها، فرشته ها، شیطان و… اما هیچ کدومشون به جز انسان باعث نشدن خداوند بقیه آفریده هارو به سجده ی اون در بیاره ما بزرگ ترین نعمت خدا رو با خودمون داریم (عقل)  و وقتی درست و به جا ازش استفاده نکنیم راه نجاتی برامون وجود نداره چون خدا حجت رو بر ما تموم کرده اینارو گفتم که به اینجا برسم

در این شرایط بحرانی ما باید به عقل خودمون تکیه کنیم نه خودخواهیمون این بیماری اگر توسط ما به دیگران انتقال داده بشه در آخر دامن خانواده و بچه های خودتون رو هم میگیره من نخواستم مثل خیلی ها از کلمات زشت برای نسبت دادن به کسانی که رعایت نمیکنن استفاده کنم و فکر کردم این منطقی ترین صورتی هست که میتونم از مردم خواهش کنم به خودشون و هم دیگه کمک کنن تا از این بحران بیرون بیایم به کمک خدا??? دوستون دارم سال نو مبارک

حدیث مدنی

حدیث مدنی

هانیه غلامی : قیافه من وقتی ازم میپرسن :مگه تو اهوازی نیستی ؟! پس چرا رنگ پوستت روشنه!؟??? پ.ن:عکس مربوط به اواخر بهمن ماه هست.

هانیه غلامی

هانیه غلامی

پدرام شریفی : بابا بزرگ♥️

پدرام شریفی

پدرام شریفی

شراره رخام : همراه با #صنایع_چوبی_هنردوست و یکی از بهترینها در صنعت مبلمان و ??????چالش عکس سیاه و سفید?????? ??????و عکاسی بی نظیر وهاب امانی عزیز

شراره رخام

شراره رخام

سمیرا حسن پور : مرور خاطرات…

سمیرا حسن پور

سمیرا حسن پور

سیما خضرآبادی : ???

سیما خضرآبادی

سیما خضرآبادی

بهاره رهنما : و امیدوارم آیندگان در مورد ما بگویند همه درخانه ماندند . کتاب خواندند ،گوش کردند ، و استراحت کردند ، ورزش کردند، آثار هنری ساختند، بازی کردندو راه های تازه ای برای بودن یافتند و البته ساکن بودند . دقیق ترگوش سپردند . برخی مراقبه کردند . برخی دعا کردند و گروهی رقصیدند . عده ای نیز به دیدار سایه هایشان شتافتند . آدمها راه اندیشه ای نو درپی گرفتند .

آدمها تغییرکردند . و درنبود شکل زندگی بی توجه، پرخطر، عاری از تفکر و سنگدلانه، زمین التیام پیدا کرد . خطر که ازسرگذشت، مردم دوباره به هم پیوستند، بر ازدست رفته هاشان گریستند و انتخاب های تازه ای کردند ، راه های تازه ای برگزیدند، تصاویر تازه ای تجسم کردند و راه های تازه ای برای زندگی و درمان کامل زمین خلق کردند، از آن رو که خود نیزالتیام یافته بودند.

بهاره رهنما

بهاره رهنما

پرستو صالحی

پرستو صالحی

دنیا مدنی : همین قدر سفت دوباره میشه که بغلت کنم؟؟؟.. خیلی وقت‌ها حس کردم جهان جای قشنگی نیست و ما چطور تو این همه سختی تاب میاریم.برای من حضور کسانی شبیه تو در زندگیم بهم یادآوری می کنه چه قدر میشه دنیامون جای زیباتری بشه و آدم‌هایی هستن که هنوز عشق و مهربانی رو فراموش نکردن.دوستت دارم❤️تولدت مبارک جان دل☘️???

دنیا مدنی

دنیا مدنی

مریم امیرجلالی : هنوز سال موش شروع نشده اثارش هویداشده مثل موش‌رفیتم توسوراخ هرکس‌رومیبینیم‌فرار میکنیم هرچی رواحتیاج داشتیم انبار کردیم و همش داریم میخوریم !!!!! خدا بخیر‌کنه ازخوردن وخوابیدن ☘

مریم امیرجلالی

مریم امیرجلالی

صبا راد : تقویم سومین روز فروردین رو نشون می ده? بریم سراغ این موضوع جذاب که بوی نون توی خونه هامون راه بندازیم☺️

صبا راد

صبا راد

برزو ارجمند :امروز‌ تولد این دو تا فرشته س ، دنا و البرز عزیزم تولدتون مبارک ❤️❤️❤️❤️

برزو ارجمند

برزو ارجمند

مهدی کوشکی : کاش پوستى از فلز داشتیم که بر ماشین اى از گوشت و پوست ادم مى نشستیم.
راستى !آن مرد(پدر بزرگ مادرم) را که ماشین روس ها در جنگ جهان دوم اطراف خرم اباد زیر کردن ،دادَش صداىِ رعد و برق و اشک اش سیلِ پارسال نبود؟ و بیمارى ان مردِ روسى،کرونا امسال نبود!

مهدی کوشکی

مهدی کوشکی

گردآوری گروه تصویری نیک صالحی

یک رقص خیابونی شاد و پرانرژی
آواز عاشقانه مهرداد میناوند در مراسم ازدواج لاکچری اش
تاریخ بروزرسانی : 2020-03-23 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :