اینستاگرام بازیگران ۸۰۲ +تصاویری از بوسه شیلا و دل دریا تا مهسا ۴ ساله از تهران

اینستاگرام بازیگران ۸۰۲ +تصاویری از بوسه شیلا و دل دریا تا مهسا ۴ ساله از تهران گزارش تصویری

در اینستاگرام بازیگران ۸۰۲ تصاویری از الهه حصاری , فلور نظری , سیما خضرآبادی , دنیا مدنی , هوتن شکیبا , دریا مرادی دشت , جواد عزتی , هلیا امامی , مهسا هاشمی , متین ستوده , لیندا کیانی , تینا آخوندتبار و … در ادامه با ما همراه شوید

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران ۸۰۲ تصاویری از سمیرا حسینی , ساره بیات , شبنم مقدمی , سیروان خسروی , رضا قوچان نژاد , گلشید بحرایی , شیلا خداداد , الهه حصاری , فلور نظری , سیما خضرآبادی , دنیا مدنی , هوتن شکیبا , دریا مرادی دشت , جواد عزتی , هلیا امامی , مهسا هاشمی , متین ستوده , لیندا کیانی , تینا آخوندتبار و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام بازیگران را در نیک صالحی ببینید.

عکس های جدید اینستاگرام بازیگران ۸۰۲

سمیرا حسینی نوشت : بعضی دوستی ها شکل خاصی دارند ، دلت غنج می رود برای ساعتی کنار دوست نشستن و با آرامش حرف زدن و از ته دل خندیدن ، من همیشه عاشق لحظاتی بودم و هستم که با دوستانم میگذرانم ، چه در غم و چه در شادی ??

سمیرا حسینی

ساره بیات نوشت : سلام دوستان عزیزم بسیار خرسندم که روز جمعه سوم آبان از ساعت ۲۱ در سینما پردیس کورش با هم به تماشای فیلم عالی هزارتو به کارگردانی امیرحسین ترابی می نشینیم. ❤

ساره بیات

شبنم مقدمی نوشت : بسیار وقت ها، با یکدیگر ، از غم و شادی ِ هم سخن ساز می کنیم … اما …در همه چیزی رازی نیست…گاه به سخن گفتن ِ از زخم ها ، نیازی نیست… سکوت ِ ملال ها از راز ِ ما سخن تواند گفت… سروده ی مارگوت بیکل . ترجمه ی ا.بامداد

عکس از بهنام موذن . چندی پیش در ابتدای پاییز ، در شهر ِ نور . فرارسیدن ِ حقیقت ِ پاییز ، مبارک ِ مان.

شبنم مقدمی

سیروان خسروی

رضا قوچان نژاد نوشت : Had a great meeting today with these two inspiring gentlemen.

رضا قوچان نژاد

گلشید بحرایی نوشت : سر و کله زدن با آدمهاى بی منطق مثل این هست که برای یک چرتکه بخواى یک ویندوز وصل کنى..نمیشه به نظرم غیر ممکنه..پس نتیجه میگیریم که فقط لبخند بزنیم و بگذریم مهربون جونا???

گلشید بحرایی

شیلا خداداد نوشت : دوستان عزیزی که میگین چرا با همسرم عکس نمیذارم اینم همسر جان…خودش زیاد عکس دوست نداره وگرنه من خیلی دوست دارم باهاش عکس بذارم???❤️❤️❤️???

شیلا خداداد

پژمان بازغی نوشت : شب بارونی شما به خیر مراقب پیاده ها باشید،با آرامش ولبخند رانندگی کنید

پژمان بازغی

الهه حصاری نوشت : Follow your heart … ???

الهه حصاری

تصاویر جدید اینستاگرام بازیگران ۸۰۲

فلور نظری نوشت :اصرار بر حال خوب همیشه خوب نیست؛ حال بدمان را بپذیریم اگر ناراحتیم ، خسته ایم ، شکست خورده ایم ، کسی حرف تندی به ما زده و هزار اتفاق ناخوشایند برای ما رخ داده است ، بگذاریم این احساسات وجود ما را در بر گیرد ، اول از همه باید این احساسات را به عنوان یک واقعیت بپذیریم و درک کنیم تا بتوانیم از آنها رها شویم یا شدت آن را کم کنیم.

همچنین بخوانید :  اینستاگرام بازیگران 777 +تصاویری از تولد فرشاد تا خوشبختی از نگاه نفیسه روشن

بهتر است به جای غمگین شدن به خاطر حال بد و بدتر کردن حال، واقعیت را بپذیرید و با حال کنونی کنار بیایید و بدانید که هیچ حالی ماندگار و دائمی نیست: “حال همه ، گاهی بد می شود و حالا نوبت من است.” ولی من همچنان لبخند بر لب دارم ، چرا که من قوی تر از هر حال بد هستم . ..?از حال بد به حال خوب ?دیوید برنز

فلور نظری

سیما خضرآبادی

دنیا مدنی نوشت : خاطره شد اون روزها که کنار کسی حس ” امنیت ” و “دوست داشته شدن” داشته باشی، اما با این یک نمونه‌ی موجود در عکس از دوران طفولیت بنده این تجربه‌ رو دارم ?

دنیا مدنی

هوتن شکیبا نوشت : با دوربین آنالوگ بابای بهزاد انگار میریم قدیما اون‌ موقع ها که تعداد عکس ها کم بود ولی با ارزش. با احترام میذاشتیمشون تو آلبوم… الان ۵۸۷۶ تا عکس و فیلم‌ فقط تو گوشیم دارم ?

هوتن شکیبا

دریا مرادی دشت نوشت : ? . دریا طوفان بود و کنار تو دل دریا آرام

دریا مرادی دشت

جواد عزتی نوشت : رد خون (ماجرای نیمروز ۲)‌‌‌

جواد عزتی

هلیا امامی نوشت : شماها پشت و پناه من بودین …. الان چه کنم از نبودتون …. خدا یا مگه بدون پدر میشه؟؟؟ قول بدین حواستون بهم باشه ???

هلیا امامی

عکس های زیبای اینستاگرام بازیگران ۸۰۲

مهسا هاشمی نوشت : مهسا هاشمی چهارساله از تهران با یک ژست بسیار هنری ???

مهسا هاشمی

متین ستوده نوشت : My father is behind me and my beloved brother, I love you more than my life

پدرم پشت و پناهم ، برادر عزیز تر از جانم عاشقتونم

متین ستوده

لیندا کیانی

تینا اخوندتبار نوشت : توفیق با اراده انسان آغاز می شود و تمامش تصویر ذهنی است.

تینا آخوندتبار

گردآوری گروه تصویری نیک صالحی

تاریخ بروزرسانی : 2019-10-23 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi